Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypłata mundurówki
17-03-2012, 22:17
Post: #21
RE: Wypłata mundurówki
Mam pytanie do zorientowanych w temacie ? Co mają na głowie funki biorący udział w szkoleniu - chodzi mi o 1 i 3 po lewej . Są to berety - ale nie koloru czarnego dla personelu pływającego SG ani koloru stalowego - obsługi technicznej Wydziału Lotniczego SG .Przypominają kolorem beret wojsk specjalnych ciemnozielony (zielona czerń). W szkoleniu uczestniczyli tylko funki SG. Może ktoś mi pomoże w identyfikacji nakrycia głowy ? http://oss.strazgraniczna.pl/index.php?o...g&Itemid=2 http://oss.strazgraniczna.pl/images/phoc...080475.jpg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2012, 15:37
Post: #22
RE: Wypłata mundurówki
http://myvimu.com/exhibit/31846217-beret...granicznej
może to być tego rodzaju beret, w świetle dziennnym wydaje się ciemnejszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2012, 19:04
Post: #23
RE: Wypłata mundurówki
Ogólnie to berety "wyszły " z użytku na rzecz baseballówek Smile więc u licha nie wiem co to za badziewie na głowach strzelających jest????Ale nawet jeżeli to berety to i tak światło by tak nie "przekłamało" bo zielone to one nie były nigdyCool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2012, 19:18
Post: #24
RE: Wypłata mundurówki
WZD mogą takie nosić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2012, 19:36
Post: #25
RE: Wypłata mundurówki
(18-03-2012 19:18 )keyser soze napisał(a):  WZD mogą takie nosić.
"Stare " zielone berety SG to nie są , bo rzeczywiście światło by tak nie przekłamało.WZD - może ,tylko co to są za berety. Pododdziały AT Policji noszą koloru granatowego.W SG oficjalnie tylko koloru czarnego i stalowego.A może to kolejna nowinka w umundurowaniu w ramach testowania ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2012, 20:26
Post: #26
RE: Wypłata mundurówki
Szczerze pisząc jestem za wprowadzeniem beretów, czapka bejsbolówka - może być, kepi jak dla mnie to pomyłka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2012, 11:05
Post: #27
RE: Wypłata mundurówki
beretów dawno nie ma, w szkoleniu mogli wziąć udział monowcy a w pierwszym rzędzie w środku to jest camogrom maskowanie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2012, 11:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2012 11:28 przez quasimodo1.)
Post: #28
RE: Wypłata mundurówki
(20-03-2012 11:05 )rafi napisał(a):  beretów dawno nie ma, w szkoleniu mogli wziąć udział monowcy a w pierwszym rzędzie w środku to jest camogrom maskowanie
Rafi to nie to. Żołnierzy tam nie ma - tylko funki.A jeśli chodzi o drugi typ umundurowania to jest Multicam.W SG - WZD w użyciu od jakiegoś czasu http://zsp4zamosc.edu.pl/nowa/components...363127.jpg i niedawne szkolenie w OSSSG
http://oss.strazgraniczna.pl/images/phoc...140386.jpg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2012, 09:46
Post: #29
RE: Wypłata mundurówki
Cos juz komus wiadomo w temacie mundurówki? Będą płacić w kwietniu czy nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2012, 14:53
Post: #30
RE: Wypłata mundurówki
(30-03-2012 09:46 )Renegat napisał(a):  Cos juz komus wiadomo w temacie mundurówki? Będą płacić w kwietniu czy nie?

Jasne, że będą. Myślę, że 16 kwietnia trzeba przejrzeć konto swe.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2012, 03:09
Post: #31
RE: Wypłata mundurówki
Witam-czy ktoś wie kiedy konkretnie będą wypłacane mundurówki w Policji? Nic w necie nie piszą jak na razie na ten temat....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2012, 17:37
Post: #32
RE: Wypłata mundurówki
(01-04-2012 03:09 )sloncussss napisał(a):  Witam-czy ktoś wie kiedy konkretnie będą wypłacane mundurówki w Policji? Nic w necie nie piszą jak na razie na ten temat....

Standardowo obstawię 20 kwietnia (+-5 dni)Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2012, 18:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2012 18:13 przez Tm255.)
Post: #33
RE: Wypłata mundurówki
Coraz
lepiej dziś dzień wypłaty bez wypłaty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2012, 09:15
Post: #34
RE: Wypłata mundurówki
nadal cisza w sprawie terminu wypłaty mundurówki ?
ma ktoś jakieś oficjalne info Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2012, 11:49
Post: #35
RE: Wypłata mundurówki
ja slyszalem,ze w BiOSG maja płacić 16go kwietnia-informacja z finasówki , kwoty juz sa ponaliczane od dawna
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2012, 12:19
Post: #36
RE: Wypłata mundurówki
Jak sie ma sprawa apelu mundurowego i wyplaty mundurowki ? Apel mam jutro, jednak nie moge na nim byc poniewaz przebywam na L4. Czy w zwiazku z tym zmieni mi sie termin wyplaty ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2012, 12:23
Post: #37
RE: Wypłata mundurówki
(10-04-2012 12:19 )qualin napisał(a):  Jak sie ma sprawa apelu mundurowego i wyplaty mundurowki ? Apel mam jutro, jednak nie moge na nim byc poniewaz przebywam na L4. Czy w zwiazku z tym zmieni mi sie termin wyplaty ?

U mnie w psg było kilka takich przypadków i wypłata była dla wszystkich w jednym terminie. Ale chyba musieli coś kombinować bo teraz apele robią wcześniej - grudzień, styczeń. I tak wszystko na sztukę (jak cała SG)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2012, 17:22
Post: #38
RE: Wypłata mundurówki
morski48 chyba Ty jesteś na sztukę Smile
Jak Ci się nie podoba Twoja firma i Twoi koledzy to składasz jeden raport i po 3 miechach już Cię nie ma!
Mam nadzieję, że jak zobaczysz jak apele wyglądają w policji to nam o tym opowiesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2012, 18:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2012 18:24 przez morski48.)
Post: #39
RE: Wypłata mundurówki
(10-04-2012 17:22 )lenek napisał(a):  morski48 chyba Ty jesteś na sztukę Smile
Jak Ci się nie podoba Twoja firma i Twoi koledzy to składasz jeden raport i po 3 miechach już Cię nie ma!
Mam nadzieję, że jak zobaczysz jak apele wyglądają w policji to nam o tym opowiesz.


Lenek tak się składa, że wiem co piszę - jakbyś zobaczył co się u mnie w PSG dzieje, to byś stwierdził, że dotarliśmy na Marsa i to nie statkiem bezzałogowym!!!
A co do apeli w policji to wiem jak wyglądają lepiej niż Ci się wydaje. Jeśli gwarantujesz mi , że po pierwszym raporcie(który złożyłem 1 marca) i 3 miechach dostanę zgodę wysyłam Ci 100 PLN - tak na browara żebyś miał za dobrą kondycję SG wypijesz i za rychły jej zmierzch.
A widzę, że tak mocno bronisz formacji, więc zapewne jesteś jedną z osób funkcyjnych, które kurczowo trzymają się stołeczków albo z nimi trzymasz (aczkolwiek nie chcę osądzać) - jeśli się mylę to mnie oświeć _chociaż na forum to można wszystko napisać.
JA PISZĘ JAK JEST I WIDZĘ, ŻE NIEKTÓRYCH PRAWDA MOCNO BOLI!
Widzę jak jest u mnie na placówce i tylko osoby z grupy granicznej czują się pewnie przyjmując wariant, że "kiedyś" będziemy częścią policji. Reszta śmietanki zza biurek (jak to określa mój 01 - kadra kierownicza - czyt. funkcjonariuszki od kwitów, sekretarka = funkcjonariuszka na 5 grupie, która jak tylko może wchodzi w d... wymyślając coraz to nowe frykasy lepsze niż Gesslerowej czy Makłowicza i wiele innych zarobionych osób, których du.. bolą od siedzenia więc urządzają "rajdy" od pokoju do pokoju spijając kolejne kawy) trzęsie portkami - ci co maja wypracowane lata pocisną na emkę, a co co mają tyle służby co oranżada gwarancji pocieszają się, że SG będzie wiecznie.
Ja na szczęście nie należę do tzw. kadry kierowniczej tylko do granicznego plebsu (słowa 01!) i dobrze mi z tym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2012, 18:30
Post: #40
RE: Wypłata mundurówki
(10-04-2012 18:16 )morski48 napisał(a):  A co do apeli w policji to wiem jak wyglądają lepiej niż Ci się wydaje. Jeśli gwarantujesz mi , że po pierwszym raporcie(który złożyłem 1 marca) i 3 miechach dostanę zgodę wysyłam Ci 100 PLN - tak na browara żebyś miał za dobrą kondycję SG wypijesz i za rychły jej zmierzch.

Radcy 100 zeta ? To chyba na kanapki Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS