Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie Śląski->Bieszczadzki
01-07-2018, 10:09
Post: #1
Przeniesienie Śląski->Bieszczadzki
Tak jak w temacie, służę w Bieszczadzkim i szukam kogoś kto chce się zamienić oddziałami.
Priv
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2019, 14:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2019 14:20 przez Brajan.)
Post: #2
RE: Przeniesienie Śląski->Bieszczadzki
(01-07-2018 10:09 )away napisał(a):  Tak jak w temacie, służę w Bieszczadzkim i szukam kogoś kto chce się zamienić oddziałami.
Priv

Witam udało się odnaleźć kogoś chętnego.

Pytam ponieważ jestem w takiej samej sytuacji
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2019, 16:23
Post: #3
RE: Przeniesienie Śląski->Bieszczadzki
Nie udało się, pozostaje pisać tylko do KG o przeniesienie. Składałeś już wniosek?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2019, 16:33
Post: #4
RE: Przeniesienie Śląski->Bieszczadzki
Jeszcze nie pisałem , ale mam taki zamiar w następnym kwartale.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2019, 14:16
Post: #5
RE: Przeniesienie Śląski->Bieszczadzki
Odswiezam, prośby o przeniesienie są systematycznie odrzucane, Jest ktoś kto chce się przenieść ze Slaskiego do Bieszczadzkiego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2019, 16:53
Post: #6
RE: Przeniesienie Śląski->Bieszczadzki
zwolnic sie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2019, 12:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2019 12:33 przez away.)
Post: #7
RE: Przeniesienie Śląski->Bieszczadzki
Czy związki zawodowe mogą w jakikolwiek sposób pomóc w przeniesieniu między oddzialami?, jest zielone światło do oddziału którego chce się przenieść a zostaje blokowany przez swój oddzial... Czy mam liczyć na to, że za 20 prośbą po 4 latach uda się w końcu zmienić oddział?.
Widać jak bardzo przełożonym zależy na dobru funkcjonariusza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2019, 16:17
Post: #8
RE: Przeniesienie Śląski->Bieszczadzki
Witam czy udało wam się w końcu przenieś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2019, 17:43
Post: #9
RE: Przeniesienie Śląski->Bieszczadzki
Odświeżam, może tym razem ktoś będzie chętny na zamianę oddziałami, poruszone niebo i ziemia. Ostatnia deska ratunku i będzie trzeba opuścić formacje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS