Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Morski Oddzial Strazy Granicznej
05-07-2018, 21:48
Post: #1
Morski Oddzial Strazy Granicznej
Witam. Jest moze ktos z czerwcowego naboru do MOSG? Papiery skladalem 8maja, rozmowe mialem 12czerwca. I nic. Ani telefonu ani listu. Dostal ktos moze juz jakakolwiek odpowiedz po rozmowie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2018, 11:48
Post: #2
RE: Morski Oddzial Strazy Granicznej
Maly update- dzwonilem sam do kadr i poinformowano mnie ze mamy sezon urlopowy i o ile przeszedlem pozytywnie rozmowe kwalifikacyjna to psycholog na wrzesien prawdopodobnie dopiero bedzieSad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2018, 12:20
Post: #3
RE: Morski Oddzial Strazy Granicznej
Całość potrwa z rok, więc spokojnie czekaj ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2018, 13:38
Post: #4
RE: Morski Oddzial Strazy Granicznej
Tak czytalem na forach roznych ze tyle moze to trwacSad strazniczka na lotnisku mowila ze calosc zajelo jej 3miesiace?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2018, 22:13
Post: #5
RE: Morski Oddzial Strazy Granicznej
To jak 3 miesiące to jest nocnym plecakiem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2018, 15:18
Post: #6
RE: Morski Oddzial Strazy Granicznej
Maly update? wlasnie dzwonili ze na 25.07 psycholog??? cos sie ruszylo w koncu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2018, 21:51
Post: #7
RE: Morski Oddzial Strazy Granicznej
Nie chcę tu nikogo zniechęcać, ale na poważnie trzeba być bardzo cierpliwym. Dzisiaj minęły 3 miesiące od moich psychotestów i złożenia ABO. Wciąż czekam na termin wariografu. Tydzień temu dostałem list o pozytywnej weryfikacji ABO i to jedyny postęp na przestrzeni 3 miesięcy. Za każdym razem, gdy dzwonię słyszę, że trzeba czekać dalej. Także powodzonka i wytrwałości Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2018, 11:22
Post: #8
RE: Morski Oddzial Strazy Granicznej
Rozmowa była 10 lipca. 18 lipca zadzwonili że psycholog 26 lipca. Według mnie czas niezly
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS