Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utopiłem Cisco IP Phone 7925G i szukam pomocy...
02-03-2012, 13:37
Post: #1
Utopiłem Cisco IP Phone 7925G i szukam pomocy...
jak w tytule, utopiłem Cisco IP Phone 7925G i ... czekam co postanowią możnowładcy, czy "uniewinnią mnie" i nie będę musiał oddawać kasy, czy pozwolą mi odkupić używany, czy nowy, a może dobrze go wycenią, odliczą amortyzację...ech rozmarzyłem się...no, ale do sedna, czy ktoś z grona szanownych forumowiczów ma jakiś pomysł skąd wytrzasnąć taki telefon, np. używany...tak, wiem, że jest eBay...tam też śledzę, ale może ktoś bedzie miał jakiś pomysł...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2012, 20:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2012 20:00 przez Krzysztof_P.)
Post: #2
RE: utopiłem Cisco IP Phone 7925G i szukam pomocy...
Nie rób scen (czyt. nie tragizuj). Jesteś ubezpieczony?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2012, 20:59
Post: #3
RE: utopiłem Cisco IP Phone 7925G i szukam pomocy...
A mi pękło kółko wałka rozrządu a najlepsze jest to, że nie dawno wymieniałem ten pieprzony rozrząd teraz naprawa 3000zł i 13-poszła w pi... du.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2012, 08:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2012 08:37 przez pienia.)
Post: #4
RE: utopiłem Cisco IP Phone 7925G i szukam pomocy...
(02-03-2012 20:00 )Krzysztof_P napisał(a):  Nie rób scen (czyt. nie tragizuj). Jesteś ubezpieczony?

nie tragizuję...ubezpieczenie nie obejmuje takiego "wypadku", ale jak nie masz nic do powiedzenia, to nic nie mów...bo po co?
(02-03-2012 20:59 )euro stranger SG napisał(a):  A mi pękło kółko wałka rozrządu a najlepsze jest to, że nie dawno wymieniałem ten pieprzony rozrząd teraz naprawa 3000zł i 13-poszła w pi... du.

gwarancji nie masz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2012, 09:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2012 10:53 przez Krzysztof_P.)
Post: #5
RE: utopiłem Cisco IP Phone 7925G i szukam pomocy...
Ubezpieczenie obejmuje podobne wypadki. Wystarczy napisać zgodnie z prawdą, że sprzęt został przydzielony do służby, lub też był wykorzystywany do czynności służbowych - i opisać przypadek - ubezpieczenie powinno pokryć koszt naprawy urządzenia - a nie zakupu nowego.
U mnie (i nie tylko) - ubezpieczenie pokryło między innymi koszt wymiany szkła chroniącego matrycę w Martinie Bormanie, w podobnym przypadku - czyli niecelowym, przypadkowym uszkodzeniu sprzętu.

Ale masz rację - nie mam nic do powiedzenia i nie będę więcej mówił... Pewnie wiesz lepiej.

Pozdrawiam

hmm… edit - utopiłeś = utraciłeś sprzęt?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2012, 19:01
Post: #6
RE: utopiłem Cisco IP Phone 7925G i szukam pomocy...
(03-03-2012 09:25 )Krzysztof_P napisał(a):  Ubezpieczenie obejmuje podobne wypadki. Wystarczy napisać zgodnie z prawdą, że sprzęt został przydzielony do służby, lub też był wykorzystywany do czynności służbowych - i opisać przypadek - ubezpieczenie powinno pokryć koszt naprawy urządzenia - a nie zakupu nowego.
U mnie (i nie tylko) - ubezpieczenie pokryło między innymi koszt wymiany szkła chroniącego matrycę w Martinie Bormanie, w podobnym przypadku - czyli niecelowym, przypadkowym uszkodzeniu sprzętu.

Ale masz rację - nie mam nic do powiedzenia i nie będę więcej mówił... Pewnie wiesz lepiej.

Pozdrawiam

hmm… edit - utopiłeś = utraciłeś sprzęt?

tak, utopiłem na wieki, wieków...nie do odzyskania...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2012, 19:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2012 19:43 przez Krzysztof_P.)
Post: #7
RE: utopiłem Cisco IP Phone 7925G i szukam pomocy...
Aj... to zmienia postać rzeczy... Myślałem, że to utopienie=zalanie i naprawa. No to bieda.... Prawie 2kPLN.

Trzymam kciuki za amortyzację...

W razie czego pisz do 01 o rozłożenie na raty.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2012, 20:49
Post: #8
RE: utopiłem Cisco IP Phone 7925G i szukam pomocy...
(03-03-2012 19:39 )Krzysztof_P napisał(a):  Aj... to zmienia postać rzeczy... Myślałem, że to utopienie=zalanie i naprawa. No to bieda.... Prawie 2kPLN.

Trzymam kciuki za amortyzację...

W razie czego pisz do 01 o rozłożenie na raty.

Pozdrawiam

mam nadzieje, ze pozwolą mi odkupić używany...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2012, 13:46
Post: #9
RE: utopiłem Cisco IP Phone 7925G i szukam pomocy...
IP utopić to trzeba mieć nie fart Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2012, 15:10
Post: #10
RE: utopiłem Cisco IP Phone 7925G i szukam pomocy...
To jest model przenośny Smile Nigdy Ci nic nie wypadło z kieszeni ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS