Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
11-07-2018, 09:18
Post: #1
Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
Witam, rozmowę z komisją odbyłem 29.06
Minęło już 2 i pół tygodnia a ja wciąż nie mam informacji co dalej.
Czy to jest dobry znak? Tzn czy jakbym źle wypadł na rozmowie, to bym dostał list bardzo szybko?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 09:46
Post: #2
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
Różnie to wygląda z szybkością, chociaż z doświadczenia list otrzymywalem zazwyczaj 2-3 tydzień po. Telefony zazwyczaj 3-4 tyg. Chociaż teraz czekam już 6 tydzień na info, listu nie było. Podlaski SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 10:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2018 10:16 przez astr.)
Post: #3
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
U mnie telefon ok 2 tygodnie od rozmowy. Jednak teraz czekam prawie 3 miesiące od zdania psychologa na termin wariografu. Czy jest ktoś w podobnej sytuacji? BiOSG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 10:24
Post: #4
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
Skąd wiesz że przeszedłeś psychologa? Również jestem po I czekam na dalsze info.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 11:21
Post: #5
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
Dostałem telefon ze zdałem testy i poprosili o złożenie ankiety bezpieczeństwa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 16:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2018 16:56 przez Kamilexis.)
Post: #6
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
Ja już czekam na wynik wariografu ponad miesiąc (mam nadzieję,że spokojnie zdałem) . Pomiędzy etapami wyglądało to tak : od złożenia papierów minął miesiąc i wtedy zadzwonili z informacją o rozmowie kwalifikacyjnej. Po rozmowie kwalifikacyjnej minęło 5 dni i Pan zadzwonił do mnie że jestem skierowany na badania psychologiczne. Po badaniach minęło 2 tygodnie i dostałem informacje że przeszedłem i wtedy też złożyłem ABO (jakoś pod koniec marca). Od zdania psychologa poczekałem sobie dobre 2 miesiące na wariograf(wario miałem 5 czerwca) No i od tej pory czekam na informacje na temat wyników wario , a dodatkowo dziś odebrałem poświadczenie bezpieczeństwa Big Grin Podlaski OSG Smile

13.01. 2018r. - złożenie papierów
20.03. 2018r.- rozmowa kwalifikacyjna
27.03. 2018r.- badanie psychologiczne
05.06. 2018r. - wariograf
20.09. 2018r. - II etap
11.10. 2018r. - komisja lekarska
19.10. 2018r. - telefon z Oddziału - przyjęcie do POSG

POSG Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 18:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2018 18:02 przez astr.)
Post: #7
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
Możesz opisać mniej więcej jak wygląda takie badanie? Może być na priv Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2018, 09:02
Post: #8
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
Wygląda to bardzo różnie i nie ma się co sugerować. W jednych oddziałach dobrym znakiem jest, gdy nie ma listu, a na telefon można czekać miesiącami, w innych im dłużej się po danym etapie nie kontaktują, tym bardziej szanse maleją. Ja jestem ponad 2 miesiące po wariografie, dziś byłam na półgodzinnej rozmowie i uzupełnieniu ABO, a tak naprawdę wciąż nie wiem, czy przeszłam testy wariografem, choć brak listu wskazywałby na to, że tak.
2,5 tygodnia to jeszcze niewiele, spokojnie czekajSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2018, 21:10
Post: #9
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
Ja w maju zlozylem papiery, w czerwcu rozmowa. I od tej pory nic. Dzwonilem do kadr i kazali uzbroic sie w cierpliwosc bo jest sezon urlopowyDodgy MOSG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2018, 12:08
Post: #10
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
Witam. u mnie sprawa wygląda następująco, 23 maja byłem na wariografie. Od tego momentu cisza, Pan który przeprowadzał badanie twierdził że wyniki będą za 2-3 tygodnie. Jakby nie liczyć na wyniki czekam już prawie 2 miesiące... Czy ktoś ma podobny problem albo jest w stanie powiedzieć co to oznacza? Dodam, że aplikuje do Bieszczadzkiego Oddziału SG. Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2018, 21:54
Post: #11
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
(19-07-2018 12:08 )grzegorz601 napisał(a):  ... Pan który przeprowadzał badanie twierdził że wyniki będą za 2-3 tygodnie...

Pewnie mówił prawdę. Właściwy komendant oddziału uzyskał informację po 3 tygodniach. Tam należy szukać informacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2018, 12:37
Post: #12
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
A czy jak jutro mam psychologa i skladam ABO to jest szansa ze moge byc przyjety jeszcze w tym roku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2018, 13:40
Post: #13
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
Minimum 2 tyg trzeba czekać na wyniki psychotestów. ABO sprawdza się jakieś 3 miesiące. Wariograf to też maksymalny czas oczekiwania 3 miesiące. No i jeszcze trzeba po nim czekać na wyniki też minimum 2 tyg. Na wrzesień planowany jest drugi etap, a przyjęcia na październik. Nie ma takiej opcji aby dostać się w tym roku jak jutro masz dopiero psychologa. Jakbyś go miał nawet miesiąc temu to też mało prawdopodobne abyś się wyrobił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2018, 14:36
Post: #14
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
Ewentualny " rzut na taśmę" w grudniu zafundowany przez 01 KGSG z powodu niewykorzystanych na ten rok budżetowy środków finansowych z wakatów oraz niewykorzystanych sum ilościowych przyjęć do służby za 2018 rok. Vide zeszły rok .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2020, 15:32
Post: #15
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
28.11.2019 r. – złożenie dokumentów
07.01.2020 r. – rozmowa kwalifikacyjna
27.01.2020 r. – badanie psychologiczne (zaliczone pozytywnie)
Czas oczekiwania na wariograf – do 5 miesięcy (okolice czerwca)

Na stronie SG zamieszczona następująca informacja:
Informujemy, że od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania wstrzymano przyjmowanie podań o przyjęcie do służby w Straży Granicznej oraz zawieszono wszelkie czynności realizowane w toku już rozpoczętych postępowań kwalifikacyjnych, które wymagają osobistego udziału kandydata ubiegającego się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2023, 11:47
Post: #16
RE: Czas oczekiwania na jakąkolwiek informację
The amount of time you should wait for a response after a job interview can vary based on a few factors, including the company's hiring process, the number of candidates being considered, and the timeline they've indicated during the interview.

Lauren,
CV Folks is your partner in career success. Our CV writing services UK bring years of expertise to the table, shaping your professional narrative into a CV that resonates with UK employers and recruiters.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS