Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powiedział prawdę i wyleciał ?!
10-03-2012, 15:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2012 15:46 przez kant.)
Post: #1
Powiedział prawdę i wyleciał ?!
Nawiązuję tu do wypowiedzi związkowca z Policji dot."wiatropylenia" kobiet w mundurach,dla niektórych to oburzające i niestosowne.Dla mnie facet nic nowego nie powiedział i Ameryki nie odkrył.Dlaczego teraz publicznie się go "kamieniuje"?. Może lepiej zobaczyć w statystyki ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2012, 13:35
Post: #2
RE: Powiedział prawdę i wyleciał ?!
a mało to przypadków, że kobitka wchodziła na dobry etat i 5 do 6 lat jej nie było i 2-3 dzieci w tym czasie powiła ??? mało takich przypadków. ludzie zapieprzają ale nie mam jak ich zmotywować bo etaty wyższe zajęte. owszem są wyjątki nie powiem ale rzadkość to jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2012, 13:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2012 13:50 przez Franz.)
Post: #3
RE: Powiedział prawdę i wyleciał ?!
(10-03-2012 15:45 )kant napisał(a):  Nawiązuję tu do wypowiedzi związkowca z Policji dot."wiatropylenia" kobiet w mundurach,dla niektórych to oburzające i niestosowne.Dla mnie facet nic nowego nie powiedział i Ameryki nie odkrył.Dlaczego teraz publicznie się go "kamieniuje"?. Może lepiej zobaczyć w statystyki ?

Odkąd zaczęto przyjmować do służby, tak było, jest i będzie. To jest kwestia zachowania odpowiednich proporcji. Swego czasu w latach 90-tych na flagowym GPK W-wa-Okęcie było mniej więcej 50 na 50% facetów i kobiet. Jak to wszystko zaciążyło, to faceci w 3 lata wyrobili po 3-5 tysięcy nadgodzinBig Grin
Moi falowcy siedzieli po półtora roku na odbiorze nadgodzin przed emeryturą, bo kasy za nadgodziny wypracowane przed 2004 rokiem nie chcieli wtedy płacićExclamation
A swoją takie jest "bandyckie" prawo naszych funkcjuszek. Oczywiście w ramach przepisowych urlopów i opieki nad dziećmi. Ja osobiście nie miałbym ochoty rodzić zamiast mojej małżonkiBig Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2012, 21:58
Post: #4
RE: Powiedział prawdę i wyleciał ?!
no ja tez dzieciaka nie urodze... tak to juz jest...
a polecial za niepoprawny jezyk - tak jakby chamski i tyle...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2012, 00:12
Post: #5
RE: Powiedział prawdę i wyleciał ?!
Jedyne na co nasze funkcjonariuszki nie powinny narzekać to " równouprawnienie w pensji" zarabiają równo z nami lub dużo lepiej, większość z nich jest w szeroko rozumianych kadrach , bądź też gromadnie obsiadują II linię Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2012, 10:48
Post: #6
RE: Powiedział prawdę i wyleciał ?!
Postscriptum http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,113...derca.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS