Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
06-08-2013, 13:42
Post: #21
RE: pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
Dzięki za szybką odpowiedz. Krócej to tak naprawdę krócej czy tzn 5 miesięcy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2013, 14:25
Post: #22
RE: pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
Ja dostalem po niecalym miesiacu, ale wszystko zalezy od tego czy jest na to kasa oraz od dobrej woli ludkow z finansowki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 15:11
Post: #23
RE: pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
ja dostałem trochę po miesiącu, ale dobrze że to wpłyneło bo miałem już małe obawy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 06:21
Post: #24
RE: pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
Witam,
czy ktoś miał sytuację, że wszczęto postępowanie o przyznaniu mieszkania na pipidówie i co jest jak się odmówi (małe dzieci, jedno przewlekle i nieuleczalnie chore), czy traci się możliwość uzyskania póżniej przy kupnie mieszkania pomocy finansowej
Z góry dzięki za mozliwie szybką odpowiedz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 15:31
Post: #25
RE: pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
Niestety tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 17:43
Post: #26
RE: pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
Chyba, że mieszkanie nie spełnia norm.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 13:14
Post: #27
RE: pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
Spełnia wymogi, ale mam bardzo chore dziecko potrzebujące specjalistycznej opieki lekarskiej, a mieszkanie jest przydzielone na zadupiu, gdzie nie ma mowy o lekarzu specjaliście. Poza tym już mam podpisaną umowę przedwstępną na kupno domu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS