Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TYP WYBIÓRCZA
06-08-2018, 12:45
Post: #1
TYP WYBIÓRCZA
Witam. Jak w tytule- i nie chodzi tu o michnikowy szmatławiec ale tym razem o naszą telewizję publiczną. Podobno to media mające misję, za którą mamy becelować abonament. Wydawać by się mogło,że takie media będą rzetelnie przekazywać informacje ważne,ciekawe, dotyczące szerokiego grona Polaków,kulturalne...etc. I co??? Niedawno w Polsce w Kostrzynie odbyła się największa w Europie,cykliczna impreza na której spotkały się dziesiątki tysięcy młodych ludzi z całej Europy i nie tylko..Impreza muzyczna słynna na świecie. W mediach publicznych cisza jak po pogrzebie organisty- w tym czasie w Kudowie jakiś tam festiwal im. Kiepury. I tu już branzel na całego. Żałosne to i raczej nie do końca publiczne te media.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2018, 14:20
Post: #2
RE: TYP WYBIÓRCZA
Sam jestem przeciwnikiem brudnego pseudo spotkania pseudo normalnego Woodstock i dobrze że tego nie pokazywali kto chce widzieć walajaca się po brudnych kaluzach nacpana młodzież już od wielu lat sięga to dna
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2018, 16:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2018 16:27 przez quasimodo1.)
Post: #3
RE: TYP WYBIÓRCZA
(06-08-2018 12:45 )Patek666 napisał(a):  Wydawać by się mogło,że takie media będą rzetelnie przekazywać informacje ważne,ciekawe, dotyczące szerokiego grona Polaków,kulturalne...etc. I co??? Niedawno w Polsce w Kostrzynie odbyła się największa w Europie,cykliczna impreza na której spotkały się dziesiątki tysięcy młodych ludzi z całej Europy i nie tylko..Impreza muzyczna słynna na świecie. W mediach publicznych cisza jak po pogrzebie organisty-


Publiczne ? Smile Wolne żarty . @Patek Ty swoje lata masz - i bez urazy mentalność dziecka ? Włączasz szkiełko - a tam TVP i proPis napierdala po łbie liberałów ,komuchów i inne przystawki ,Polska potęgą w produkcji węgla i mleka ,nie oddamy nawet guzika itp - z drugiej strony przerzucasz na TVN - no i jazda faszyści ,obozy koncentracyjne , łapanki , prostytucja w stosunku UE i koniec świata .
Apropos tego jak to określiłeś największego kulturalnego cuda w tej części Europy - to się nie dziw że "reżimowa" TV Big Grin nie bąkneła o tym słowa - ponieważ jak młodzi nie chcą oglądać TVN to TVN przyszedł do nich Smile


https://www.facebook.com/razproza/photos...=3&theater

(06-08-2018 14:20 )Grubcio napisał(a):  Sam jestem przeciwnikiem brudnego pseudo spotkania pseudo normalnego Woodstock i dobrze że tego nie pokazywali kto chce widzieć walajaca się po brudnych kaluzach nacpana młodzież już od wielu lat sięga to dna

dla mnie to i mogą taplać się w tym g... i do jesieni - ale żeby robić z tego cud nad cudy wydarzeń kulturalnych w tej części Europy - lekka przesada.

(06-08-2018 12:45 )Patek666 napisał(a):  Witam. Jak w tytule- i nie chodzi tu o michnikowy szmatławiec ale tym razem o naszą telewizję publiczną. Podobno to media mające misję, za którą mamy becelować abonament. Wydawać by się mogło,że takie media będą rzetelnie przekazywać informacje ważne,ciekawe, dotyczące szerokiego grona Polaków,kulturalne...etc. I co???


W ch...... to miliony Polaków płacących propagandowy haracz jest robiona cyklicznie od wyborów do wyborów - wszystko zależy od prowieniencji wygrywających. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 16:08
Post: #4
RE: TYP WYBIÓRCZA
TVP nigdy nie była wybitnie obiektywna, ale to co zrobil z nią PiS to jest poziom telewizji pzpr-owskiej. Chamski język i prowadzący, słynne paski grozy, kłamstwa i naginanie informacji, milczenie o tych nie będących po linii partyjnej. Nie wiem jak mozna miec resztki rozumu i to oglądać.

Są takie rzeczy, że nikt nie zaprzeczy po co tu sie głowić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 16:18
Post: #5
RE: TYP WYBIÓRCZA
(22-08-2018 16:08 )Gosia1990 napisał(a):  TVP nigdy nie była wybitnie obiektywna, ale to co zrobil z nią PiS to jest poziom telewizji pzpr-owskiej. Chamski język i prowadzący, słynne paski grozy, kłamstwa i naginanie informacji, milczenie o tych nie będących po linii partyjnej. Nie wiem jak mozna miec resztki rozumu i to oglądać.

Młoda Damo, w Internecie jest mnóstwo lokalizacji, gdzie znajdzie Pani możliwość ekspresji sympatii politycznych. Szkoda tego Forum na takie dyrdymały. Służby są apolityczne - nikt Pani nie powiedział?

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 18:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2018 18:38 przez keyser soze.)
Post: #6
RE: TYP WYBIÓRCZA
Ale prawo do poglądów politycznych zagwarantowane jest konstytucją.

W mundurze nie mogę mówić, że nie lubię prezesa, ale w cywilu już tak.

Przynajmniej na razie Smile

Ps. Ten tekst o apolitycznosci służb mnie rozwalił całkowicie Smile))))))))) Nie wiedzialem Rebe, że z Ciebie taki dowcipnis Smile)))))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 18:52
Post: #7
RE: TYP WYBIÓRCZA
(22-08-2018 18:37 )keyser soze napisał(a):  Nie wiedzialem Rebe, że z Ciebie taki dowcipnis Smile)))))
Big GrinBig GrinBig Grin
Tylko, żebyś Robert nie spłoszył Młodej Damy, bo zamknie się w sobie i nic więcej nie napisze Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 19:01
Post: #8
RE: TYP WYBIÓRCZA
Napisać to pewnie już nic nie napisze ale poczekam, aż za kilka dni wstawi w stopce reklamę to wtedy zaliczy wypad z forum.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 19:57
Post: #9
RE: TYP WYBIÓRCZA
Czyżby TVPropaganda już dobijał do poziomu neohitlerowskich gadzinówek w postaci TVNu i GW?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS