Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolne weekendy po urlopie
18-08-2018, 20:00
Post: #1
Wolne weekendy po urlopie
Witam. Pytanie o wolne weekendy.
Rozporządzenie stanowi, ze funkcjonariusz powinien miec co 3 weekend wolny, natomiast w wyjątkowych sytuacja moze sie wydłużyc do czwartego. Czyli 2 weekendy w pracy, jeden wolny.

Czy jeśli jestem na urlopie, to weekend który wypada w trakcie tego urlopu jest liczony jako wolny? Bo de fuckto za sobote mam liczone 8h...


Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2018, 20:04
Post: #2
RE: Wolne weekendy po urlopie
a dlaczego ma być sobota na urlopie liczona jako 8 h ?? hehehe chyba ktoś tu z byka spadł ;P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2018, 09:52
Post: #3
RE: Wolne weekendy po urlopie
(18-08-2018 20:00 )k1kristo napisał(a):  Witam. Pytanie o wolne weekendy.
Rozporządzenie stanowi, ze funkcjonariusz powinien miec co 3 weekend wolny, natomiast w wyjątkowych sytuacja moze sie wydłużyc do czwartego. Czyli 2 weekendy w pracy, jeden wolny.

Czy jeśli jestem na urlopie, to weekend który wypada w trakcie tego urlopu jest liczony jako wolny? Bo de fuckto za sobote mam liczone 8h...


Pozdrawiam

Sobota na urlopie jest liczona jako dzień urlopowy ale nie liczy się 8h
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2018, 12:19
Post: #4
RE: Wolne weekendy po urlopie
[quote='k1kristo' pid='30710' dateline='1534618855']
Witam. Pytanie o wolne weekendy.
Rozporządzenie stanowi, ze funkcjonariusz powinien miec co 3 weekend wolny, natomiast w wyjątkowych sytuacja moze sie wydłużyc do czwartego. Czyli 2 weekendy w pracy, jeden wolny.

Czy jeśli jestem na urlopie, to weekend który wypada w trakcie tego urlopu jest liczony jako wolny? Bo de fuckto za sobote mam liczone 8h...


Pozdrawiam
[/quote

3 weekend jest wolny OD PRACY i nie ma znaczenia z jakiego powodu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2018, 19:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2018 19:49 przez Saska.)
Post: #5
RE: Wolne weekendy po urlopie
Załóżmy, że ktoś ma wyliczone wolne weekendy na cały rok.
No to kombinuje w ten sposób, że po wolnym weekendzie planuje sobie urlop - krótki od wtorku do kolejnego poniedziałku - czyli 6 dni, potem kolejny krótki, tak aby znowu przykryć weekend.
No i w ten sposób przez kolejne dwa weekendy jest na urlopie.
A potem przychodzi 3 weekend, który wg takiego rozumowania powinien być wolny.
Super pomysłowy plan.
Ale chyba każdemu nasuwa się pytanie - co to było w te weekendy gdy byłem na urlopie? Przypadkiem nie wolny od pracy weekend? Bo przecież nie pracowałem.
Zdumiewają mnie ludzie, którzy maja takie rozterki.
Wiadomo - jeśli się pracuje w systemie jednozmianowym - to praktycznie wszystkie weekendy są wolne.
Ale jeśli pracuję na zmiany - to jak nie ja, to pewnie ktoś inny będzie musiał przyjść na służbę.
Ktoś, komu przecież też należy się wolny weekend.
Kółko się zamyka.
Naprawdę moi drodzy nie szalejcie w tych pomysłach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS