Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs skoczka spadochronowego
09-10-2018, 15:12
Post: #1
Kurs skoczka spadochronowego
Ostatnio kolega mi mówił że kiedyś w SG dało rade zrobić kurs spadochronowy. Szukałem ale nic na ten temat nie znalazłem. Nie wiem czy mnie wkręcał. Wie ktoś coś na ten temat? Bo obecnie to już się chyba nigdzie nie przeprowadza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2018, 21:59
Post: #2
RE: Kurs skoczka spadochronowego
(09-10-2018 15:12 )pływak napisał(a):  Ostatnio kolega mi mówił że kiedyś w SG dało rade zrobić kurs spadochronowy. Szukałem ale nic na ten temat nie znalazłem. Nie wiem czy mnie wkręcał. Wie ktoś coś na ten temat? Bo obecnie to już się chyba nigdzie nie przeprowadza.

Nie da rady .Idż do aeroklubu cywilnego - tam go zrobisz. Może jakiś WZD ma jakieś konszachty z jednostkami specjalnymi ? Kiedys mogłeś zrobić kurs skoczka spadochronowego ( cywilny - harcerski ale nie wojskowy ) . W latach 90-tych Pluton Specjalny Łużyckiego OSG współpracował intensywnie z Centralnym Ośrodkiem Lotniczym ZHP " Trawers " na Górze Szybowcowej w Jeżowie Sudeckim. No ale połowa chłopaków z plutonu to byli dawni specjalsi z 62 kaesu z Bolesławca .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2018, 18:33
Post: #3
RE: Kurs skoczka spadochronowego
Od momentu powstania SG takich kursów nie było.Ja osobiście robiłem kurs spadochronowy przed pójściem na zmech w Aeroklubie Podlaskim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS