Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzewiki polowe do testów.
10-10-2018, 09:41
Post: #1
Trzewiki polowe do testów.
Jak w temacie. W NOSG niektóre osoby na placówkach dostały trzewiki polowe do testowania, a co za tym idzie w późniejszym terminie wyrażenia opinii. I tu jest moje pytanie do osób które je maja jak wrażenia? Czy wasze tez samo wiele za duże mimo że to wasz rozmiar? Generalnie w mojej ocenie gdyby były dobre rozmiarowo to fajnie nadały by się na motor. Czekam na opinie, pozdrawiam Leśny Trol.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2018, 11:47
Post: #2
RE: Trzewiki polowe do testów.
A czy mógłbyś wstawić ich zdjęcie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2018, 07:38
Post: #3
RE: Trzewiki polowe do testów.
Temat padł Dodgy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2018, 17:13
Post: #4
RE: Trzewiki polowe do testów.
Fotografowanie czegokolwiek w tej "firmie" uważam za śliski temat, więc niestety nie wstawię zdjęć. Ale opiniować możecieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2018, 17:42
Post: #5
RE: Trzewiki polowe do testów.
Fotografowanie butów to śliski temat. Czego ty się chłopie boisz? Wywiadu gospodarczego? Daj na luz. Zanim je wszędzie wprowadzą to już się pojawia na znanych portalach aukcyjnych Big Grin Ehhhh, co za czasy.
Poza tym zawsze możesz słać na priv.
Chyba, że czekasz jak się pojawią na sortmundzieCool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2018, 22:37
Post: #6
RE: Trzewiki polowe do testów.
Z czego są wykonane?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2018, 12:45
Post: #7
RE: Trzewiki polowe do testów.
Całe ze skóry, noski dodatkowo obszyte troszkę jak służbowe takim podobnym jak tam materiałem skóropodobnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2018, 13:42
Post: #8
RE: Trzewiki polowe do testów.
A jakąś sensowna membrana wystepuje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2018, 14:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2018 14:46 przez Damian1978.)
Post: #9
RE: Trzewiki polowe do testów.
Sokrates, używasz? Jak się sprawdzają? Napisz jakąś reckę. I zrób chłopie wreszcie zdjęcia bo gadamy o Yetim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2018, 18:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2018 18:54 przez Kakarotto.)
Post: #10
RE: Trzewiki polowe do testów.
https://m.facebook.com/TheMilMag2/photos...&source=54
Takie? Podobne? Te które macie do testów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2018, 14:12
Post: #11
RE: Trzewiki polowe do testów.
To jak? Wypowie się ktoś kto aktualnie poddaje je wyczerpującym testom (byle był to człowiek z pola). Jeśli skóra po całości to raczej słabo na gorące lato. Wygląda na to, że to po prostu zmodernizowane józefy Big Grin Czy jest to obuwie całoroczne czy może przewidziano też wersję bardziej letnią? Czekamy na wieści.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2021, 14:22
Post: #12
RE: Trzewiki polowe do testów.
(28-11-2018 18:53 )Kakarotto napisał(a):  https://m.facebook.com/TheMilMag2/photos...&source=54
Takie? Podobne? Te które macie do testów.

To jedne z dwóch. Drugie bliźniaczo podobne. A jeśli chodzi o recenzje, to szkoda czasu, mi nie podpasowaly.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS