Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oddelegowanie
10-10-2018, 15:02
Post: #1
oddelegowanie
witam forumowiczów, mam zapytanie czy ktoś fizycznie wykorzystał opinie prawna odnośnie oddelegowania link poniżej

http://www.zopodlaski.pl/index.php/88-op...granicznej

chodzi mi o to czy komendant może oddelegować funka na mc później dwa przerwy i znowu na mc i tak do poł roku?

pozdrawiam
i z góry dziękuje za odpowiedz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2018, 16:05
Post: #2
RE: oddelegowanie
Kolego zwróć uwagę na datę tej opinii bo w międzyczasie przepisy uległy zmianie.
Ustawa o SG art. 40.3.
Delegowanie, o którym mowa w ust. 1 i ust. 2 pkt 1, jeżeli następuje
z urzędu nie może przekraczać łącznie 6 miesięcy w okresie 2 lat, chyba że
funkcjonariusz wyraża zgodę na dłuższe delegowanie w tym okresie.
3a. Okres 2 lat, o którym mowa w ust. 3, liczy się od dnia, w którym
rozpoczęło się pierwsze delegowanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS