Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie obuwie
13-10-2018, 07:00
Post: #1
Jakie obuwie
Witam
Mam pytanie z jakiego obuwia korzystacie na granicy zielonej? To co państwo dało czy może macie jakieś swoje typy?
Idzie zima więc pytanie w czym będziecie na zimę chodzić Smile
Słyszałem ze GROMy są dobre od innych ze są złe itd itp.
Wiec pytanie kieruje do was. W czym wy tuptacie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 13:06
Post: #2
RE: Jakie obuwie
Gromy późna wiosna lato i wczesna jesień ale okres zimowy odpada ta siateczka bardzo szybko puszcza wodę słyszałem że takie sa dobre

buty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 13:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2018 13:30 przez pływak.)
Post: #3
RE: Jakie obuwie
Na pasek to tylko gumaczki
Na okres zimowo-jesienny polecam kupic kupczaki, ktorych to nieudolną podróbą są słynne służbowe "gore texy". Trochę kosztują ale posłużą z Tobą z 10lat.
Dużo też zależy od komendanta placówki. Niektorzy nieprzychylnym okiem patrzą na sprzęt prywatny na służbie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2018, 00:58
Post: #4
RE: Jakie obuwie
Buty typu grom (magnum, starforce) są dobre - lekkie, miękkie, ładnie się prezentują. Z pewnością sprawdzą się na przejściu granicznym lub w komendzie oddziału. Ja w nich latałem po lotnisku i sobie chwaliłem. Ale moim zdaniem kompletnie nie nadają się na ciężkie warunki (wilgoć, błoto, śnieg, krzaki) panujące na "pasku" bo są za delikatne i momentalnie się rozsypią.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2018, 16:37
Post: #5
RE: Jakie obuwie
A ma ktoś z protektory? Przyklad ze sklepu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2018, 19:56
Post: #6
RE: Jakie obuwie
ja w zime smigam w goratexach jak wiekszosc chyba.. a na lato mam magnumy.. Zalezy wszystko od terenu..na pasek gumiaki jak mokroSmile a na samochod magnumy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2018, 10:40
Post: #7
RE: Jakie obuwie
Wszystko zależy od warunków pełnienia służby. Ja używam Lowa Zephyr GTX. Są świetne do auta, biegania w terenie suchym i trochę mokrym. Nadają się na upały i na nieduże mrozy również. Można wleźć w wodę i nie przemakaja. Jedyny minus to się ślizgają na mokrym chodniku czy kaflach. Są idealne w teren skalisty jak góry itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2018, 16:36
Post: #8
RE: Jakie obuwie
jak jeździłem w landku przez 12h to brałem desanty, jak na pasek to wojasy 929, bo desanty się nie nadają tylko trochę bd mokro w terenie i od razu mokre
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS