Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia II stopnia magisterska
30-11-2022, 19:29
Post: #1
Studia II stopnia magisterska
Witam. Namawiano mnie do rozpoczęcia studiów magisterskich, licencjat już posiadam. Głównym argumentem było, że na pewno ci się to przyda w przyszłości, bez jakichkolwiek konkretnych odpowiedzi. Dodam, że placówka dostała z uczelni rok promesy dla 3 funkcjonariuszy, kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne. Czy na przestrzeni przyszłych lat w służbie w Straży Granicznej przyda mi się wykształcenie wyższe drugiego stopnia, czy to tylko własna fanaberia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2022, 06:31
Post: #2
RE: Studia II stopnia magisterska
Chłopie bierz jak dają za darmo i ładnie podziękuj.
Ja kilka lat starałem się i nigdy "nie byłem godzien". Zresztą tak jak każdy robol, przynajmniej w moim PGR...

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2022, 08:43
Post: #3
RE: Studia II stopnia magisterska
Też tak myślę, jakoś 2 lata człowiek się przemęczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2022, 17:47
Post: #4
RE: Studia II stopnia magisterska
(30-11-2022 19:29 )Kamil87 napisał(a):  Witam. Namawiano mnie do rozpoczęcia studiów magisterskich, licencjat już posiadam. Głównym argumentem było, że na pewno ci się to przyda w przyszłości, bez jakichkolwiek konkretnych odpowiedzi. Dodam, że placówka dostała z uczelni rok promesy dla 3 funkcjonariuszy, kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne. Czy na przestrzeni przyszłych lat w służbie w Straży Granicznej przyda mi się wykształcenie wyższe drugiego stopnia, czy to tylko własna fanaberia?
Jak planujesz zostać 01 lub 02 musisz mieć II stopień.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2022, 22:32
Post: #5
RE: Studia II stopnia magisterska
Jeżeli na te studia kieruje cię Straż Graniczna to pamiętaj, że w związku z tym będziesz miał wobec firmy nie tylko prawa ale i obowiązki. Chociażby co się stanie w przypadku gdy zwolnisz się z SG, przerwiesz studia czy nie zdasz egzaminów.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2022, 15:10
Post: #6
RE: Studia II stopnia magisterska
Na studia nie kieruje formacja, tylko są dobrowolne, rok promesy a następny semestr 350 miesięcznie. Najważniejsze obrona pracy magisterskiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2022, 15:57
Post: #7
RE: Studia II stopnia magisterska
Studia pod mgr same w sobie nic nie dają no może oprócz potencjalnej komendantury. Z perspektywy 20 lat w formacji stwierdzę, że bumelanci i olewacze bez wykształcenia lepiej na tym wyszli niż wykształceni i zaangażowani. Choć wiedza użytkowa się przydaje ..prawo ..języki ..medycyna ..ekonomia ..informatyka. Niestety formacja dalej idzie w kierunku promowania olewaczy i bumelantów. Jak ktoś chce robić coś więcej niż absolutne służbowe minimum to robi to dla idei żadne awanse finansowe się z tym nie wiążą. Cały system oparty jest na dodatkach ..ale nie za pracę ..nie za wiedzę ..nie za doświadczenie ..nie za odpowiedzialność ..tylko za bycie na liście płac w określonej podgupie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2022, 18:54
Post: #8
RE: Studia II stopnia magisterska
Udawaj glupszego niz jestes kasa ta sama a masz swiety spokoj. Studia na nikim wrazenia nie robia. Dowala ci tylko wiecej obowiazkow i nic w zamian.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2022, 19:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2022 19:46 przez Kamil87.)
Post: #9
RE: Studia II stopnia magisterska
Jak każdy będzie udawać głupiego i robił tylko minimalnie minimum tj. bierny, mierny ale wierny to formacja w perspektywie lat zejdzie na psy. Niech jeszcze wariograf zlikwidują.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2023, 13:03
Post: #10
RE: Studia II stopnia magisterska
(02-12-2022 19:45 )Kamil87 napisał(a):  Jak każdy będzie udawać głupiego i robił tylko minimalnie minimum tj. bierny, mierny ale wierny to formacja w perspektywie lat zejdzie na psy. Niech jeszcze wariograf zlikwidują.
Juz zeszla wszyscy sobie skacza do gardel. Kazdy wyzej ciebie patrzy jak cie okrasc i wykorzystac.ostatni do nagrid pierwsxy do odpowiedzialnosci.jakbys ty pierdolnal tym granatnikiem to by cie publicznie zlinczowali i pod cela bys spedzil cwiare.pierdolnal stoleczny general to jest biedna ofiara.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS