Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzecznicy SG
06-10-2012, 20:07
Post: #21
RE: Rzecznicy SG
Kiedy ktoś podejmie decyzje o zmianie strony KGSG. Przecież to się robi raz na dwa lub trzy lata?
Nie ma pewnie zgody duszpasterstwa? Bardzo mocno wyeksponowany dział jak na sluzby mundurowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2012, 21:36
Post: #22
RE: Rzecznicy SG
(28-08-2012 23:01 )quasimodo1 napisał(a):  
(28-08-2012 22:51 )Przemo napisał(a):  co za gamonie z tych rzeczników lub osób pełniących ich obowiązki : http://www.nadodrzanski.strazgraniczna.p...iemcy.html - PSG Słubice

Napisz do Grześka Chodackiego z Prezydialnego - on już od lutego br nie zagląda na te forum - bo to on wkleja takie info

Quasimodo ma całkowicie rację jeśli coś nie gra to proszę piszcie do mnie natychmiast na grzegorz.chodacki@strazgraniczna.pl lub lepiej na admin@nszzfsg.org - możecie dzwonić na 6662160 - ja "wklejam" przekazane mi informacje podczas nieobecności rzecznika - weryfikuję je pod względem merytorycznym i ortograficznym - pytam się co tam jest złego? bo ja jako potencjalny odbiorca zewnętrzny strony internetowej ni cholery nie wiem o co chodzi? co w tej informacji jest nie tak?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2012, 21:50
Post: #23
RE: Rzecznicy SG
(12-10-2012 21:36 )grzegorz napisał(a):  
(28-08-2012 23:01 )quasimodo1 napisał(a):  
(28-08-2012 22:51 )Przemo napisał(a):  co za gamonie z tych rzeczników lub osób pełniących ich obowiązki : http://www.nadodrzanski.strazgraniczna.p...iemcy.html - PSG Słubice

Napisz do Grześka Chodackiego z Prezydialnego - on już od lutego br nie zagląda na te forum - bo to on wkleja takie info

Quasimodo ma całkowicie rację jeśli coś nie gra to proszę piszcie do mnie natychmiast na grzegorz.chodacki@strazgraniczna.pl lub lepiej na admin@nszzfsg.org - możecie dzwonić na 6662160 - ja "wklejam" przekazane mi informacje podczas nieobecności rzecznika - weryfikuję je pod względem merytorycznym i ortograficznym - pytam się co tam jest złego? bo ja jako potencjalny odbiorca zewnętrzny strony internetowej ni cholery nie wiem o co chodzi? co w tej informacji jest nie tak?
Gregor taka PSG w Nadodrzańskim nie istnieje . Jest tylko PSG Świecko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2012, 22:02
Post: #24
RE: Rzecznicy SG
Cytat: Gregor taka PSG w Nadodrzańskim nie istnieje . Jest tylko PSG Świecko.
Dzięki za zwrócenie uwagi natychmiast poprawiam (nie mój tekst) - ja osobiście walczę od wielu lat z tą służbową poprawnością - bo nikt nas nie będzie znał i szanował za to że poprawnie nazywamy placówki o których, mało kto ma pojęcie a już z całą pewnością media nie puszczą suchego tekstu jaki jest w meldunku nawet nawet gdyby za pomocą trampoliny wywalono przez Odrę 10 audic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2012, 19:08
Post: #25
RE: Rzecznicy SG
Tak sobie oglądam stronę Nadwiślańskiego OSG i widzę poważne zmiany ..nowa Pani RzecznikBig Grin

http://www.nadwislanski.strazgraniczna.p...ASOWY.html

A człowiek już tak się przyzwyczaił do Pani Agnieszki ..hmmm ..że teraz ciężko się będzie przestawić na "nowe" Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2012, 07:59
Post: #26
RE: Rzecznicy SG
Pani Agnieszka jest w KG SG , więc nie trzeba będzie się odzwyczajać. http://www.radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=92018
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2012, 09:14
Post: #27
RE: Rzecznicy SG
ale na stronie formacji bez zmian :(
http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...ik-prasowy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2012, 10:54
Post: #28
RE: Rzecznicy SG
Bo teraz Szanowny Panie w ramach oszczędności i dyscypliny finansowej mamy dwóch rzeczników.

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2012, 00:53
Post: #29
RE: Rzecznicy SG
(14-10-2012 07:59 )Joaquín Navarro-Valls napisał(a):  Pani Agnieszka jest w KG SG , więc nie trzeba będzie się odzwyczajać. http://www.radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=92018

Pani Agnieszka jest oddelegowana do końca roku do KGSG... Zobaczymy czy się sprawdzi na tym stanowisku...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 20:50
Post: #30
RE: Rzecznicy SG
Tak sobie gdybam - czy którykolwiek z was miał okazję pełnić funkcję rzecznika? pracować (według was służyć) mając świadomość, że każde wypowiedziane zdanie będzie natychmiast puszczone w eter, zapamiętane, przypisane do waszej osoby? Że każda drobnostka nawet uczesanie czy przekręcony pagon będzie tematem komentarzy wspaniałych kolegów przez najbliższe pół roku? Czy ktokolwiek z tych komentujących zdaje sobie sprawę z tego jaki to jest stres i odpowiedzialność stanąć przed kamerą i pod wpływem sytuacji nie powiedzieć czegoś co nie powinno być powiedziane po głębokiej analizie speców z forum? Nie chcę być złośliwy - mogę chcieć być sponiewierany - ale anonimowe trole nie mają według mnie prawa komentować kolegów i koleżanek które biorą to na klatę zazwyczaj dlatego bo tak ktoś kazał.
Każdego z was nakręcić i potem youtube - to się dopiero pośmiejemy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 21:06
Post: #31
RE: Rzecznicy SG
(18-10-2012 20:50 )grzegorz napisał(a):  Tak sobie gdybam - czy którykolwiek z was miał okazję pełnić funkcję rzecznika? pracować (według was służyć) mając świadomość, że każde wypowiedziane zdanie będzie natychmiast puszczone w eter, zapamiętane, przypisane do waszej osoby? Że każda drobnostka nawet uczesanie czy przekręcony pagon będzie tematem komentarzy wspaniałych kolegów przez najbliższe pół roku? Czy ktokolwiek z tych komentujących zdaje sobie sprawę z tego jaki to jest stres i odpowiedzialność stanąć przed kamerą i pod wpływem sytuacji nie powiedzieć czegoś co nie powinno być powiedziane po głębokiej analizie speców z forum? Nie chcę być złośliwy - mogę chcieć być sponiewierany - ale anonimowe trole nie mają według mnie prawa komentować kolegów i koleżanek które biorą to na klatę zazwyczaj dlatego bo tak ktoś kazał.
Każdego z was nakręcić i potem youtube - to się dopiero pośmiejemy.
Gregor z całym szacunkiem do Ciebie - ale nie jeden zwykły szarak w mundurze za odwrócony pagon dostał/może dostać działę ze średniej półki od swojego przełożonego, a co powiesz o stresie podczas zatrzymania - a dla starego będzie najważniejsze czy ten szary funk się uśmiechał bo na każdy wytyk prokuratorski większość przełożonych bez jaj reaguje zwiotczałymi zwieraczami bez wysłuchania racji podwładnego. A propos- niektórych Pań z zespołów prasowych większość ma wyrobione zdanie vide policjanci w stosunku do specjalisty policyjnego dr. S
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 21:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2012 21:16 przez grzegorz.)
Post: #32
RE: Rzecznicy SG
Ale ja się z tym wszystkim zgadzam tym bardziej skoro wiemy za jakie pierdy są sankcje to szanujmy siebie i naszą pracę wzajemnie. Chodzi mi o stanowiska nie o ludzi bo są różni rzecznicy, dziwni policjanci i zaskakujący funkcjonariusze - dajmy żyć i robić to za co im płacą tym, którzy są na właściwym miejscu. Zrozumiano przekaz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 21:38
Post: #33
RE: Rzecznicy SG
(18-10-2012 21:10 )grzegorz napisał(a):  Ale ja się z tym wszystkim zgadzam tym bardziej skoro wiemy za jakie pierdy są sankcje to szanujmy siebie i naszą pracę wzajemnie. Chodzi mi o stanowiska nie o ludzi bo są różni rzecznicy, dziwni policjanci i zaskakujący funkcjonariusze - dajmy żyć i robić to za co im płacą tym, którzy są na właściwym miejscu. Zrozumiano przekaz?

I dlatego też co niektórzy rzecznicy powinni wziąć ten przekaz do serca - nie seplenić podczas medialnych wystąpień . Godnie reprezentować mundur vide Pani Rzecznik PoOSG w dzisiejszych wiadomościach TVP o godzinie 15.00 - zabrakło jej nakrycia głowy a występowała w mundurze polowym -chyba tylko dlatego że szkoda było jej pięknej fryzury - idąc twoim tokiem myślenia gdzie szacunek dla munduru a bierze przecież za to pieniądze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 22:07
Post: #34
RE: Rzecznicy SG
Ależ oczywiście godny mundur itp. masz rację jako funkcjonariusz - ja jako jeden z 99% odbiorców mam kompletnie w dupie (no chyba że mowa o bikini) w czym się panna wypowiadała - naprawdę nie widzisz że istnieje inny świat? Swiat nie rozróżniający mundurów, świat w którym hasło pagon jest bardziej abstrakcyjny niż najnowsza planeta w naszym zasięgu światoprzesterzynnym centuriona X
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 22:30
Post: #35
RE: Rzecznicy SG
O odwróconym pagonie pani rzecznik pisałem na zeszlifowanym forum. Na tym forum o tej sprawie się nie wypowiadam więc o co kaman?Huh

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 22:43
Post: #36
RE: Rzecznicy SG
Popieram zdanie grzesia. Rzecznicy nie są dla funków, tylko dla reszty społeczeństwa. A im Sokołowskie i reszta podobają się. A kwestię czapki mają gdzieś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 22:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2012 23:01 przez quasimodo1.)
Post: #37
RE: Rzecznicy SG
(18-10-2012 22:43 )lenek napisał(a):  Popieram zdanie grzesia. Rzecznicy nie są dla funków, tylko dla reszty społeczeństwa. A im Sokołowskie i reszta podobają się. A kwestię czapki mają gdzieś.

To też w ramach reorganizacji SG wszystkich spin doctorów formacji jak mundur parzy - ucywilnić i przebrać w żakiety i garnitury z pensją 2 koła miesięcznie .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 23:04
Post: #38
RE: Rzecznicy SG
Zostawmy to dla trójliterowców. Tam rzecznicy chodzą w gajerkach Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2012, 23:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2012 23:12 przez partyzant.)
Post: #39
RE: Rzecznicy SG
Już dawno nie widziana nasza gwiada rzecznik pokazała się i coś powiedziała:

http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...i_moldawii
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 10:47
Post: #40
RE: Rzecznicy SG
Czy jest fajnie być kobietą w mundurze? Cena rzecznikowania

Cały tekst: http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,3...z2N82vT8g9
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS