Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie na lotnisko w lublinie
26-03-2012, 16:31
Post: #1
Przeniesienie na lotnisko w lublinie
witam, czy wiecie coś na temat przeniesień do lublina? jestem z nadwiślańskiego ale mieszkam na lubelszczyźnie i nie ukrywam że na ręke było by mi lotnisko w świdniku. Ale niewiem jaka jest całą procedura zwłąszcza że jestem z innego oddziału.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2012, 20:24
Post: #2
RE: przeniesienie na lotnisko w lublinie
witam.U nas w NOSG rekrutacja na Świdnik odbyła się w 2011 roku.Na dzien 01.01.2012 było jeszcze wolnych "chyba" 20 etatów.Ale więcej info to w kadrach NOSG.pozdrowionka z PGR Dorohusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2012, 14:45
Post: #3
RE: przeniesienie na lotnisko w lublinie
Witam. Jestem na forum nowy i jestem na dobrej drodze do dostania się do służby w SG. Problem polega jednak na tym że mieszkam w Lublinie i w związku z tym chcę zapytać Was czy istnieje realna szansa przeniesienia się do oddziału w Lublinie lub ewentualnie w Chełmie po pewnym czasie pracy na granicy zewnętrznej. I jeszcze jedno. Znacie osoby, które są z Lublina (lub inne które mają do miejsc pracy ponad 100 km w jedną stronę) i dojeżdżają do granicy? Jeśli tak to czy jest to w ogóle dla nich opłacalne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2012, 19:39
Post: #4
RE: przeniesienie na lotnisko w lublinie
Tak istnieje i to jeszcze na etacie KomendantaAngry Człowieku Ty jak się dostaniesz to będziesz "służył" a nie pracował ,zastanawiałeś się nad tym????!!!! Ręce opadają , co kieruje takimi że składają papiery do SG...chyba tylko pewna kasa na 1-go,żenada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2012, 19:49
Post: #5
RE: przeniesienie na lotnisko w lublinie
Nerwowy jesteś KolegoBig Grin Mimo wszystko jeśliby znalazł się ktoś kto już pracuje trochę w sg i zna specyfikę potrafiłby rzeczowo odpowiedzieć na moje pytanie będę wdzięcznySmile Co do kolegi kanta-jeśli dla Ciebie przeniesienia są rzeczą wypaczoną i nie jesteś w stanie zrozumieć, że ktoś może nie chcieć żyć z dala od rodziny przez 25 lat służby to daruj sobie te niemerytoryczne odpowiedzi. Przejrzałem to forum i wydaje mi się całkiem ok więc jestem pewien że znajdzie się ktoś kto rzeczowo odniesie się do kwestii o którą zapytałemSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2012, 20:44
Post: #6
RE: przeniesienie na lotnisko w lublinie
Rzeczowo odnoszę się do kwesti , kolego każde przeniesienie w tej formacji jest indywidualnie rozpatrywane,wiadomo teoretycznie większe szanse mają osoby w związku małżeńskim albo posiadające potomstwo.Niestety historia zna przypadki że ktoś pisał kilka razy i nic z tego nie wyszło z tym też się licz .Poza tym rodzina zawsze może się przenieść do miejsca gdzie Ty pełnisz służbę ,czasami to jest jedyne wyjście żeby być blisko a w Twoim przypadku jak się dostaniesz (25 latUndecided).
Służąc w tej formacji pisałem sam kilka próśb i różnie bywało , z tym się każdy musi liczyć , koledzy po fachu też pewnie mają takie doświadczenia,nie ma reguły.Tak czy siak "dobre" czasy SG się skończyły i ja to bym się 2razy zastanowił na miejscu kolegi czy warto.pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2012, 20:52
Post: #7
RE: przeniesienie na lotnisko w lublinie
I to się nazywa odpowiedź na temat Smile dzięki KolegoSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2012, 19:13
Post: #8
RE: przeniesienie na lotnisko w lublinie
Teoretycznie po kilku latach na granicy mógłbyś się starać o przeniesienie na lotnisko, jednak posiadanie przez Ciebie rodziny ba nawet dzieci ma niewielki wpływ na to czy Cię przeniosą. W Terespolu, Dorohusku, Zosinie i Hrebennem jest cała masa ludzi mających coraz słabszą nadzieję ,że im się uda. W 2011 nie było żadnej oficjalnej rekrutacji na Lublin, mniej oficjalna była na początku 2012.
Jakie masz perspektywy w służbie , na 70% trafisz do Terespola ( duża lubelska kolonia), na 20 % trafisz do Dołhobyczowa nowa wspaniała placówka na krańcu świata, na 9% trafisz do Dorohuska (istnieje lubelska kolonia) na 1 % "wymodlisz się" i trafisz bezpośrednio do Lublina.
Z tego co się orientuję z Lublina i Świdnika ( ciekawe co ) dojeżdża naście osób do Dorohuska i tyle samo do Chełma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS