Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie SG - SOP
11-12-2018, 15:49
Post: #1
Przeniesienie SG - SOP
Witam,
Orientuje się ktoś jak praktycznie wygląda przeniesienie się do SOP ?
Z tego co wiem to należy wystąpić z podaniem o przyjęcie do Komendanta SOP z zachowaniem drogi służbowej. Oczywistym jest to, że jeśli zachowam drogę służbową to spotkam się z negatywną opinią mojego przełożonego i zapewnie komendanta oddziału (z uwagi na to, że nie spodoba się im mój pomysł odejścia z SG). Jak wygląda sprawa dalej ? Czy mimo to moje podanie idzie dalej do Komendanta SOPu ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2018, 16:20
Post: #2
RE: Przeniesienie SG - SOP
(11-12-2018 15:49 )Abx89 napisał(a):  Witam,
Orientuje się ktoś jak praktycznie wygląda przeniesienie się do SOP ?
Z tego co wiem to należy wystąpić z podaniem o przyjęcie do Komendanta SOP z zachowaniem drogi służbowej. Oczywistym jest to, że jeśli zachowam drogę służbową to spotkam się z negatywną opinią mojego przełożonego i zapewnie komendanta oddziału (z uwagi na to, że nie spodoba się im mój pomysł odejścia z SG). Jak wygląda sprawa dalej ? Czy mimo to moje podanie idzie dalej do Komendanta SOPu ?

Nie wiem czy podanie nie powinno być adresowane do właściwego ministra ale bez względu na opiniowanie, do adresata powinno dojść (owszem z odpowiednimi adnotacjami odpowiednich przełożonych) i wrócić do Ciebie po obejściu całej drogi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2018, 14:35
Post: #3
RE: Przeniesienie SG - SOP
Jak masz tam już ugrany etat to piszesz wniosek o przeniesienie na podstawie rozporządzenia. Uwzględniasz tam gdzie jak i po co, każdy przełożony opiniuje, w przypadku gdy SG Cię nie chce puścić, a SOP Cię chce decyzje zostaje podjęta przez MSWiA. Około pół roku oczekiwania na decyzję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2018, 21:07
Post: #4
RE: Przeniesienie SG - SOP
Ktoś coś wie czy biorą z SG do SOP? Wiem że policjantów biorą. A naszych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2018, 21:53
Post: #5
RE: Przeniesienie SG - SOP
(13-12-2018 21:07 )mnich napisał(a):  Ktoś coś wie czy biorą z SG do SOP? Wiem że policjantów biorą. A naszych?

Z tego co wiem to biorą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2018, 12:48
Post: #6
RE: Przeniesienie SG - SOP
a warto się przenosić do SOP? Wiecie jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2018, 15:24
Post: #7
RE: Przeniesienie SG - SOP
Kacyk partyjny z Podlasia podał mediom info ,że od lutego 2018 do 01.12.2018 roku roku do służby w SOP przeniosło się 108 funkcjonariuszy Policji ,34 Służby Więziennej,2 Służby Celno-Skarbowej i aż 8 funkcjonariuszy SG .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2018, 17:35
Post: #8
RE: Przeniesienie SG - SOP
czy dobrze rozumiem, że przeliczenie stażu jest 1 dzien =1 dzień? chodzi mi oczywiście o liczenie roku jako póltora, wcześniej nabytych
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2019, 08:52
Post: #9
RE: Przeniesienie SG - SOP
@up:

Z tego co wiem, nie. Jeżeli masz wysłużone 1.5 za 1, to musisz dostarczyć o tym zaświadczenie z kadr SG do Twojej nowej formacji (jak już się przeniesiesz). Tak było w moim przypadku i wszystko przebiegło bez problemów.

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2019, 20:19
Post: #10
RE: Przeniesienie SG - SOP
Jest na forum ktoś z naszych, komu udało się przenieść do SOP?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2019, 11:56
Post: #11
RE: Przeniesienie SG - SOP
(25-02-2019 20:19 )mnich napisał(a):  Jest na forum ktoś z naszych, komu udało się przenieść do SOP?

Myślę, że jest to nie możliwe raczej, jak niekiedy między placówkami nie da się przenieść w jednym OSG, a co dopiero zmienić służbę raczej wątpliwe to jest Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2019, 18:38
Post: #12
RE: Przeniesienie SG - SOP
Jest to jak najbardziej możliwe poszukaj info w Nadwiślańskim. Jedna osoba na pewno się przeniosła z Nadwiślanki do SOPu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2019, 19:54
Post: #13
RE: Przeniesienie SG - SOP
(26-02-2019 18:38 )Przemo napisał(a):  Jest to jak najbardziej możliwe poszukaj info w Nadwiślańskim. Jedna osoba na pewno się przeniosła z Nadwiślanki do SOPu.

W ubiegłym roku jeden z naborów do SOP prawie w całości był z Policji i SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2019, 20:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2019 20:01 przez quasimodo1.)
Post: #14
RE: Przeniesienie SG - SOP
(26-02-2019 19:54 )kszekosz napisał(a):  
(26-02-2019 18:38 )Przemo napisał(a):  Jest to jak najbardziej możliwe poszukaj info w Nadwiślańskim. Jedna osoba na pewno się przeniosła z Nadwiślanki do SOPu.

W ubiegłym roku jeden z naborów do SOP prawie w całości był z Policji i SG.

????????

Mój post z 18.12.2018 w tym temacie - jak podał kacyk partyjny z Podlasia od lutego 2018 do 01.12.2018 do SOP z SG przeniosło się całych ośmiu funkcjonariuszy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS