Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 2.71 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOSG Nabór
18-12-2018, 09:03
Post: #1
Information NOSG Nabór
Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z forum również składał papiery ostatnio w NOSG.
Na jakim jesteście etapie? Ja obecnie jestem dopiero umówiony na rozmowę?
.Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2018, 15:22
Post: #2
RE: NOSG Nabór
Cześć,
przygotuj się dobrze do rozmowy bo pytają o różne rzeczy.
Standardowo zadania SG, data wejścia Polski do UE, NATO, Schengen. Państwa nienależące do UE a będące w strefie schengen. Państwa, które ubiegają się o przyjęcie do schengen. Co to jest wiza, paszport, granica. Granice wewnętrzne i zewnętrzne. Strefa nadgraniczna, pas drogi granicznej. Kto to jest cudzoziemiec/uchodźca. Kiedy przypada święto SG. Struktura SG. Oddziały SG. Placówki i przejścia w NOSG, stopnie w SG. Nazwisko i stopień komendanta głównego i NOSG, historia SG w Polsce. Dlaczego SG a nie np policja czy wojsko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2019, 22:03
Post: #3
RE: NOSG Nabór
Witam, po ponad miesiącu oczekiwania na telefon w sprawie rozmowy, odezwali sie, rozmowę mam za tydzień Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2019, 18:22
Post: #4
RE: NOSG Nabór
Hej, mam pytania na temat rozmowy. Czy wiecie może jaki jest czas między powiadomieniem telefonicznym a terminem rozmowy? Czy dają bezpieczny zapas tak jak w przypadku kolegi, czy mogą zaprosić na rozmowę np. za dwa dni? I drugie pytanie. Ile mniej więcej trwa taka rozmowa i czy jest taka szczegółowa? Dzięki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2019, 20:16
Post: #5
RE: NOSG Nabór
Hej, moja rozmowa trwała jakieś 8-10 min. Pytania o zadania sg, oddziały, placówki, przejścia. Jak widzisz swoją role w sg. Powiedzieć coś o sb no i umotywować dlaczego sg, skąd pomysł itd.
Po rozmowie dostałem telefon już następnego dnia i zapro na badania psychologiczne Smile Powodzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2019, 09:17
Post: #6
RE: NOSG Nabór
daj znac jak po psychologu....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2019, 20:36
Post: #7
RE: NOSG Nabór
Po psychologu mam mieszane uczucia, mnóstwo przeróżnych pytań i testów na których nie ma złych odpowiedzi... Rozmowa z psychologiem i tyle. Mają dać znać do 2-3 tyg...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2019, 12:54
Post: #8
RE: NOSG Nabór
Na pewno będzie dobrze. Nic dziwnego, że mieszane uczucia, co jak co, ale 6 godzin? Może być różnie Big Grin A jest ktoś może tutaj kto składał podanie przed połową stycznia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2019, 17:57
Post: #9
RE: NOSG Nabór
Po 3 dniach od badań psycho. miałem tel. wynik pozytywny, teraz około 3msc czekania na wario. Ja papiery składałem na początku grudnia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2019, 11:24
Post: #10
RE: NOSG Nabór
Do mnie zadzwonili dzisiaj, odstęp między rozmową kwalifikacyjną a telefonem z zaproszeniem na psychologa to gdzieś ponad tydzień, od razu mam zabrać ze sobą wypełnioną ABO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2019, 16:47
Post: #11
RE: NOSG Nabór
Miał ktoś może dzisiaj rozmowę kwalifikacyjną? Jak tam poszło?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2019, 11:39
Post: #12
RE: NOSG Nabór
Witam,
Jedzie ktoś na psychologa 12.02 NOSG ?
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2019, 12:28
Post: #13
RE: NOSG Nabór
Ja jadę w poniedziałek, 11.02. A kiedy miałeś/miałaś rozmowę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2019, 13:28
Post: #14
RE: NOSG Nabór
Ja mam wtorek, rozmowę miałem jakoś w drugiej połowie stycznia, a co tam ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2019, 14:10
Post: #15
RE: NOSG Nabór
A tak tylko pytam Smile To życzę powodzenia!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2019, 14:44
Post: #16
RE: NOSG Nabór
Nie dziękuje Big Grin Zdaj relacje jak już będziesz po, jak możesz Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2019, 19:33
Post: #17
RE: NOSG Nabór
Jasne, dam znać ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2019, 22:59
Post: #18
RE: NOSG Nabór
Co do psychologa to tak jak pisał kolega. Ciężko coś powiedzieć... Nie ma złych odpowiedzi. Stosunkowo szybko udalo się to rozwiązać. Rozmowa z psychologiem w porządku. Okaże się jak to wyjdzie Smile powodzenia!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2019, 17:20
Post: #19
RE: NOSG Nabór
Ja składałem papiery w czerwcu tamtego roku. Rozmowę miałem po 2 tyg potem po 2 tyg kolejnych psychologiczne i pod koniec sierpnia wario. Pech chciał że nie przeszedłem pozytywnie Ale ku zdziwieniu dostałem drugą szansę tzn. Zadzwonili i powiedzieli że będę miał powtórkę z wariografu. I tam od września nie odzywali się WGL Ale wczoraj nastąpił przełom i zadzwonili do mnie i mam 18 lutrgo wariograf więc zobaczymy jak to będzie na drugim podejściuSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2019, 11:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2019 11:37 przez griszka.)
Post: #20
RE: NOSG Nabór
Powodzenia w takim razie! Smile U mnie dzisiaj był telefon po psychologu, pozytywnie, a czas oczekiwania na wariograf to około 3 miesiące.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS