Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stawiennictwo
25-07-2022, 10:42
Post: #1
Stawiennictwo
Pytanie; czy po przejściu pozytywnie całej rekrutacji jest obowiązek od razu pójść na szkolenie w najbliższym możliwym terminie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2022, 13:50
Post: #2
RE: Stawiennictwo
Nie, pójdziesz kiedy Ci pasuje.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2022, 18:37
Post: #3
RE: Stawiennictwo
Super, dzięki keyser za odpowiedź
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2022, 06:23
Post: #4
RE: Stawiennictwo
Nie do końca wtedy kiedy ci pasuje. Między przyjęciem do służby a wariografem i psychologiem nie może upłynąć rok czyli data ważności badania. W innym przypadku będziesz musiał powtarzać badanie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2022, 16:56
Post: #5
RE: Stawiennictwo
(26-07-2022 06:23 )Agnieszka napisał(a):  Nie do końca wtedy kiedy ci pasuje. Między przyjęciem do służby a wariografem i psychologiem nie może upłynąć rok czyli data ważności badania. W innym przypadku będziesz musiał powtarzać badanie

Tak wiem wiem, że pod tym względem jest ograniczenie czasowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2022, 18:15
Post: #6
RE: Stawiennictwo
A jednak ironia to "trudna rzecz"...

ROTFL

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2022, 18:40
Post: #7
RE: Stawiennictwo
Już nie chciałem nikogo dołować tym wyjaśnieniem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2022, 18:58
Post: #8
RE: Stawiennictwo
Też zastanawiałem się kiedy załapią ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2022, 21:18
Post: #9
RE: Stawiennictwo
Jak to mówią nie ma głupich pytań... pytają to albo odpowiadam beż zbędnej ironii albo nie, proste
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2022, 21:31
Post: #10
RE: Stawiennictwo
(26-07-2022 18:15 )keyser soze napisał(a):  A jednak ironia to "trudna rzecz"...

ROTFL

Zrozumiałem to w taki sposób, że można 'podpisać' rozkaz w określonych ramach czasowych - tzn., że trzeba pójść zanim badania stracą ważność. Z tego co się orientuje tak to np. wygląda bodajże w policji, że masz jakiś czas w którym możesz pójść na szkółkę, a nie że tu i teraz bo komendant by tak chciał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2022, 07:49
Post: #11
RE: Stawiennictwo
Żarty sobie robisz? Podpisałeś cyrograf, to teraz Twoje życie należy do Twojego komendanta i on jest Twoim panem i władcą.
Nie jesteś w pracy, jesteś w służbie i masz służyć swoim przełożonym.
Tak to wygląda.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2022, 09:51
Post: #12
RE: Stawiennictwo
Okej, czyli w przypadku jakiejś nagłej sytuacji życiowej też wszystko rzucę i jadę na szkolenie bo podpisałem cyrograf? A co w przypadku gdybym czysto teoretycznie przechodził z innej służby i jeszcze nie mam rozwiązanej sytuacji z innym ministerstwem? Też tak bo 'podpisałem' cyrograf i albo jadę albo nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2022, 10:32
Post: #13
RE: Stawiennictwo
(27-07-2022 09:51 )mystery napisał(a):  Okej, czyli w przypadku jakiejś nagłej sytuacji życiowej też wszystko rzucę i jadę na szkolenie bo podpisałem cyrograf?

Tak.

(27-07-2022 09:51 )mystery napisał(a):  A co w przypadku gdybym czysto teoretycznie przechodził z innej służby i jeszcze nie mam rozwiązanej sytuacji z innym ministerstwem? Też tak bo 'podpisałem' cyrograf i albo jadę albo nie?

Tak.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2022, 12:30
Post: #14
RE: Stawiennictwo
Nie ukrywam, że tą odpowiedzią mnie trochę zaskoczyłeś. Dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2022, 21:17
Post: #15
RE: Stawiennictwo
(27-07-2022 12:30 )mystery napisał(a):  Nie ukrywam, że tą odpowiedzią mnie trochę zaskoczyłeś. Dzięki

Ale ma rację, jesteś przyjęty, 2 tygodnie w oddziale, a później od razu na szkolenie do Kętrzyna lub Koszalina i nie, nie możesz wybrać gdzie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS