Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile się czeka na szkolenie ?
22-07-2022, 17:11
Post: #1
Ile się czeka na szkolenie ?
Witam ,mam pytanie odnośnie ile się czeka na szkolenie po zakończeniu całej rekrutacji ,wie ktoś może jak wygląda ?
Jestem na etapie końcowym czyli komisji lekarskiej, później do 30 dni na orzeczenie i pytanie kiedy odbywają się szkolenia w ośrodkachWink ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2022, 17:36
Post: #2
RE: Ile się czeka na szkolenie ?
Z tego co wiem, to pierwsze dwa tygodnie w jednostce macierzystej, przysięga, mundur itp.
Potem szkolenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2022, 18:33
Post: #3
RE: Ile się czeka na szkolenie ?
Ale ile trwa od wydania orzeczenia do powołania do służby?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2022, 18:43
Post: #4
RE: Ile się czeka na szkolenie ?
Tego nie wiem.
Chyba w zależności od sytuacji, jak się dogadasz. Niektórzy muszą się zwolnić z innej pracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2022, 22:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2022 22:10 przez chomop1.)
Post: #5
RE: Ile się czeka na szkolenie ?
(22-07-2022 18:33 )Luk4sz95 napisał(a):  Ale ile trwa od wydania orzeczenia do powołania do służby?

Nabory są kilka razy w roku. Najbliższy termin to październik. Wtedy formalnie zostaniesz zatrudniony, około dwa tygodnie w oddziale i potem szkolenie. Nie wiem czy październikowa dokładna data jest już ustalona. Jeszcze jest opcja, że dany oddział już wykonał limit zatrudnienia na ten rok i będziesz czekać do pierwszego naboru w roku 2023. Zapytaj w kadrach, tam gdzie składałeś dokumenty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2022, 08:00
Post: #6
RE: Ile się czeka na szkolenie ?
(22-07-2022 17:11 )Luk4sz95 napisał(a):  Witam ,mam pytanie odnośnie ile się czeka na szkolenie po zakończeniu całej rekrutacji ,wie ktoś może jak wygląda ?
Jestem na etapie końcowym czyli komisji lekarskiej, później do 30 dni na orzeczenie i pytanie kiedy odbywają się szkolenia w ośrodkachWink ?

tak , 2 tyg w oddziale na miejscu gdzie przechodzisz rekrutacje , w miedzy czasie odbiór mundurów i reszta formalności . Później wyjazd na szkolenie Ci co pojechali w lipcu do grudnia , ale zwykle to jest zmienne , dokładnie się wszystkiego dowiadujesz na miejscu na szkoleniu .

Jak przejdziesz lekarza i dostaniesz orzeczenie to wtedy dzwoń do kadr po informacje kiedy zaczynasz , jak nie maja jeszcze full osób na pazdziernik to pewnie jesteś na liście .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS