Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dr w służbie
14-12-2018, 11:24
Post: #1
dr w służbie
Witam czy ktos z was orirntuje sie lub moze mi cos blizej powiedziec, czy warto miec tytul doktora w sluzbach, czy po przepracowaniu kilku lat jest realna szansa na dobre stanowisko z takim tytulem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2018, 15:49
Post: #2
RE: dr w służbie
Na pewno znajdziesz świetne miejsce np. pod jakimś drzewem na miedzy.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2018, 16:36
Post: #3
RE: dr w służbie
Widzę ze bardzo dowcipny/a jesteś ale nie skorzystam bo nie chce ci zabierać miejscówki. Ze stopniem doktora widziałem tylko oficerów jak do tej pory, i zastanawiałem się nad podjęciem wyzwania i próbą zdobycia tego tytułu , poprostu chciałem się was doradzić co o tym myślicie czy warto coś takiego zrobić i po przepracowanych latach byłaby jakaś szansa na lepszy stołek czy poprostu nie ma to sensu w tej formacji , proszę o poważne odpowiedzi napewno pomoże mi to podjąć decyzję
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2018, 16:44
Post: #4
RE: dr w służbie
Pisałem Ci poważnie.
Tytuły naukowe nie mają w SG żadnego znaczenia.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2018, 16:56
Post: #5
RE: dr w służbie
Ok czyli rozumiem ze po kilkunastu latach wzorowej służby taki tytuł mi wogóle nie pomoże w zdobyciu lepszego stanowiska, no ok dzięki za odpowiedz . Jeżeli jeszcze ktoś chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami w tej sprawie to piszcie proszę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2018, 17:20
Post: #6
RE: dr w służbie
Niestety keyser soze pisze prawdę. Kilka lat pracował ze mną funkcjonariusz z tytułem doktora historii. W tej chwili ma ponad 8 lat służby, nadal tłucze stemplem i póki co zakończył karierę awansową na sierż. szt. SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2018, 18:02
Post: #7
RE: dr w służbie
Potwierdzę tylko to co koledzy napisali powyżej. Wykształcenie nie jest takie ważne. Ewentualnie jeżeli uda Ci się zdobyć grupę to będziesz mógł pójść na oficerkę, bo na ewentualną szkołę chorążych nie potrzeba wyższego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2018, 19:06
Post: #8
RE: dr w służbie
Czy tytuł naukowy w dzisiejszych czasach ma jakiekolwiek znaczenie ? ... Doktorat robi się bardziej w celu zaspokojenia swoich ambicji, a nie do zdobycia "stołka".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2018, 20:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2018 20:53 przez kszekosz.)
Post: #9
RE: dr w służbie
Też mam przykład z własnej jednostki, że doktorat nie pomógł w awansie. Mimo, że dochodziły do tego znajomości. Czasem decydują jeszcze inne czynniki, ale generalnie poza znajomościami to najważniejszym wyznacznikiem bycia zajebistym i poważanym jest staż służby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2019, 09:01
Post: #10
RE: dr w służbie
był już jeden absolwent studiów doktoranckich w PoOSG - tak się domagał etatu godnego posiadanego przezeń wykształcenia, że obecnie jest wydalony ze służby, na rencie Smile

A co do tematu: zamierzasz robić doktorat w jakimś przydatnym w formacji kierunku? Prawo, ekonomia, zarządzanie, jakaś filologia? Czy raczej pedagogika, biologia czy teologia? Chociaż nie - w obecnych czasach doktorat z teologii może być gwarancją sukcesu w każdej dziecinie Smile

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2019, 20:27
Post: #11
RE: dr w służbie
(02-01-2019 09:01 )Jajko_pawiana napisał(a):  był już jeden absolwent studiów doktoranckich w PoOSG - tak się domagał etatu godnego posiadanego przezeń wykształcenia, że obecnie jest wydalony ze służby, na rencie Smile

A co do tematu: zamierzasz robić doktorat w jakimś przydatnym w formacji kierunku? Prawo, ekonomia, zarządzanie, jakaś filologia? Czy raczej pedagogika, biologia czy teologia? Chociaż nie - w obecnych czasach doktorat z teologii może być gwarancją sukcesu w każdej dziecinie Smile

W Podlaskim OSG jest doktorant przecież - w GPK Bobrowniki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2019, 12:21
Post: #12
RE: dr w służbie
(02-01-2019 20:27 )Valhalla49 napisał(a):  W Podlaskim OSG jest doktorant przecież - w GPK Bobrowniki.

Wiem, że kiedyś doktorant pracował w Bobrownikach - dokładnie w Grupie Zamiejscowej z siedzibą w Białymstoku. Być może chodzi nam o tą samą osobę. Tylko, że ta o której ja piszę, już nie pracuje w SG.

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS