Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinia lekarska
14-01-2019, 11:12
Post: #1
Opinia lekarska
Hej wszystkim.Mam pytanie do tych, którzy już testy mają za sobą. Powiedzcie mi moi kochani czy w sytuacji, gdy dostajecie opinie od lekarza rodzinnego o dopuszczeniu do sprawnosciówki możecie być na zwolnieniu np od ortopedy ze względu na bóle kręgosłupa spowodowane pracą fizyczna?Jak to wygladą, nie będzie kolizji dwóch lekarzy jak i również kwasu przy podejściu do sprawnosciówki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2019, 08:56
Post: #2
RE: Opinia lekarska
(14-01-2019 11:12 )pogranicznik123 napisał(a):  Hej wszystkim.Mam pytanie do tych, którzy już testy mają za sobą. Powiedzcie mi moi kochani czy w sytuacji, gdy dostajecie opinie od lekarza rodzinnego o dopuszczeniu do sprawnosciówki możecie być na zwolnieniu np od ortopedy ze względu na bóle kręgosłupa spowodowane pracą fizyczna?Jak to wygladą, nie będzie kolizji dwóch lekarzy jak i również kwasu przy podejściu do sprawnosciówki?

Nie ma żadnej możliwości sprawdzania tego czy jesteś na L4.

NwOSG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2019, 10:03
Post: #3
RE: Opinia lekarska
Czyli mam rozumieć ze jak pójdę do swojego lekarza rodzinnego po kwit że dopuszcza mnie do testu a następnie np do ortopedy to ortopeda nie będzie widział ,ze mam kwit że zostałem dopuszczony do testu sprawności fizycznej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS