Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buty w teren :)
30-01-2019, 14:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2019 14:09 przez james.)
Post: #1
Buty w teren :)
Witam.
Panowie i Panie jakie posiadacie buciki w teren.
Moze jakies linki opinie jak sie uzytkuje do jakiej kwoty szukać pomocy. Bo jak to sie mowi desanty porazka Wink
Dyskusja ..... Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2019, 19:58
Post: #2
RE: Buty w teren :)
Ja noszę WOJAS GORE TEX 928, jedyny minus tych butów to to, że po 12h są mokrawe w środku, gdyż praktycznie noga w nich nie oddycha, co do przemakalności to powiem tak chodziłem tylko w mrozy więc mokro w terenie nie było i w temacie za dużo nic nie mogę powiedzieć
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2019, 20:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2019 20:46 przez Jajko_pawiana.)
Post: #3
RE: Buty w teren :)
Polecam niemieckie buty Haix - na mokre lasy i śnieg zawsze można coś sobie wybrać.

Obecnie mam dwa modele dostosowane do swoich potrzeb:

- Haix Black Eagle Tactical 2.0 GTX Gore-Tex MID (czarne, buty na lato, średnia wysokość, do służby)
- Haix SCOUT Kampfschuh Leicht (brązowe, do noszenia w cywilu - również na polowania)

swoje kosztują, ale Lowa to przy niech trepy.

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2019, 21:03
Post: #4
RE: Buty w teren :)
(30-01-2019 14:08 )james napisał(a):  Witam.
Panowie i Panie jakie posiadacie buciki w teren.
Moze jakies linki opinie jak sie uzytkuje do jakiej kwoty szukać pomocy. Bo jak to sie mowi desanty porazka Wink
Dyskusja ..... Wink
KOLEGO Buciki w teren to trzeba posiadać suche. A jak 12 godzin przyjdzie Ci mieszać błoto na "miedzy" to nawet wyżej opisane reklamy marek
tego nie wytrzymają (ale jest taka możliwość Big Grin ) Wtajemniczeni wiedzą ..SmileSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2019, 07:41
Post: #5
RE: Buty w teren :)
Na lato Adidas GSG9. Zimą stare kupczaki.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2019, 08:07
Post: #6
RE: Buty w teren :)
(30-01-2019 19:58 )Lukaszenko323 napisał(a):  Ja noszę WOJAS GORE TEX 928, jedyny minus tych butów to to, że po 12h są mokrawe w środku, gdyż praktycznie noga w nich nie oddycha, co do przemakalności to powiem tak chodziłem tylko w mrozy więc mokro w terenie nie było i w temacie za dużo nic nie mogę powiedzieć

Pewny jesteś tego "GORE TEX" ? Jedyne buty w naszej firmie, które miały ta membranę to były Kupczaki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2019, 17:56
Post: #7
RE: Buty w teren :)
(30-01-2019 21:03 )Nemo napisał(a):  uciki w teren to trzeba posiadać suche. A jak 12 godzin przyjdzie Ci mieszać błoto na "miedzy" to nawet wyżej opisane reklamy marek
tego nie wytrzymają (ale jest taka możliwość Big Grin ) Wtajemniczeni wiedzą ..SmileSmile

dlatego na wczesną wiosnę/późną jesień jak łaziłem z buta po granicy, zawsze miałem ze sobą gumowce, przytroczone do boku plecaka - nawet najlepsze buty nie poradzą na to, co one Smile

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2019, 18:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2019 18:42 przez quasimodo1.)
Post: #8
RE: Buty w teren :)
(31-01-2019 17:56 )Jajko_pawiana napisał(a):  
(30-01-2019 21:03 )Nemo napisał(a):  uciki w teren to trzeba posiadać suche. A jak 12 godzin przyjdzie Ci mieszać błoto na "miedzy" to nawet wyżej opisane reklamy marek
tego nie wytrzymają (ale jest taka możliwość Big Grin ) Wtajemniczeni wiedzą ..SmileSmile

dlatego na wczesną wiosnę/późną jesień jak łaziłem z buta po granicy, zawsze miałem ze sobą gumowce, przytroczone do boku plecaka - nawet najlepsze buty nie poradzą na to, co one Smile

no nareszcie i tego się trzymajcie co napisał @jajko. Prosty i skuteczny sposób - u mnie były nie tyle zwykłe proste gumiaki ale wodery wojskowe zawsze można je nałozyć na buty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2019, 20:00
Post: #9
RE: Buty w teren :)
(31-01-2019 18:41 )quasimodo1 napisał(a):  
(31-01-2019 17:56 )Jajko_pawiana napisał(a):  
(30-01-2019 21:03 )Nemo napisał(a):  uciki w teren to trzeba posiadać suche. A jak 12 godzin przyjdzie Ci mieszać błoto na "miedzy" to nawet wyżej opisane reklamy marek
tego nie wytrzymają (ale jest taka możliwość Big Grin ) Wtajemniczeni wiedzą ..SmileSmile

dlatego na wczesną wiosnę/późną jesień jak łaziłem z buta po granicy, zawsze miałem ze sobą gumowce, przytroczone do boku plecaka - nawet najlepsze buty nie poradzą na to, co one Smile

no nareszcie i tego się trzymajcie co napisał @jajko. Prosty i skuteczny sposób - u mnie były nie tyle zwykłe proste gumiaki ale wodery wojskowe zawsze można je nałozyć na buty.

Potwierdzam, a kupczaki to były użyciu dawno temu, u mnie wytrzymały ponad 7 lat a potem już ich nie było, w międzyczasie weszły nieoddychające demary i jak ktoś nie ma swoich porządnych butów a miesza zieleń codziennie, to życzę powodzenia dla nóg. Patent z gumiakiem i woderem jest skuteczny i również polecam. PozdroWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2019, 10:24
Post: #10
RE: Buty w teren :)
Magnumy i Bates modele opinie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2020, 19:22
Post: #11
RE: Buty w teren :)
Ktoś na forum policyjnym kiedyś zadał podobne pytanie , odpowiedz m/w brzmiała tak - najlepiej 7 milowe żeby spier......ć z tej formacji Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2020, 10:58
Post: #12
RE: Buty w teren :)
Witam wszystkich, jestem nowy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2022, 07:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2022 08:07 przez coco2.)
Post: #13
RE: Buty w teren :)
leć do decathlonu tam za nie wielką cenę znajdziesz ciekawe modele.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2022, 23:55
Post: #14
RE: Buty w teren :)
Lowa Zephyr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS