Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja - Sterydy
03-02-2019, 17:53
Post: #1
Rekrutacja - Sterydy
Witam,
Mam takie pytanie, czy jeśli zażywałem sterydów, to jestem skreślony w procesie rekrutacyjnym już na starcie? Niedługo mam psychologa, wiem, że pytanie na rozmowie może się pojawić, oczywiście od razu się przyznam, bo dla mnie to żadna tajemnica, ale czy to może mieć dalszy wpływ? Nigdzie nie znalazłem czy to w kwestionariuszu osobowym czy to w ABO wzmianki o tym.
Pozdrawiam oraz czekam na jakąś odpowiedź/pomoc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 19:09
Post: #2
RE: Rekrutacja - Sterydy
To zależy ile masz w łapie ;p

Nie powinno to mieć wpływuWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 21:15
Post: #3
RE: Rekrutacja - Sterydy
Przed wariografem jest pytanie w ankiecie o narkotyki i w tym o sterydy (mnie zapytano na wario czy zażywałem jakieś narkotyki/sterydy) w mojej opinii jeśli nie zryły Ci bani to nie będzie to miało większego znaczenia o ile się do nich przyznasz i jeśli ten cykl nie trwał 3 lata Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 21:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2019 21:17 przez niktinny.)
Post: #4
RE: Rekrutacja - Sterydy
(03-02-2019 19:09 )plemie101 napisał(a):  To zależy ile masz w łapie ;p

Nie powinno to mieć wpływuWink

Haha Big Grin Dobrze wiedzieć, dzięki bardzo.

(03-02-2019 21:15 )siluxiak napisał(a):  Przed wariografem jest pytanie w ankiecie o narkotyki i w tym o sterydy (mnie zapytano na wario czy zażywałem jakieś narkotyki/sterydy) w mojej opinii jeśli nie zryły Ci bani to nie będzie to miało większego znaczenia o ile się do nich przyznasz i jeśli ten cykl nie trwał 3 lata Big Grin

3 lata z rzędu bez przerwy ciągnąc to trochę długo..Big Grin i przeszedłeś wario czy odpadłeś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 21:20
Post: #5
RE: Rekrutacja - Sterydy
sam nie wiem jeszcze, czekam na wynik Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 21:22
Post: #6
RE: Rekrutacja - Sterydy
@siluxiak , a jaki oddział ? I kiedy miałeś ? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 21:24
Post: #7
RE: Rekrutacja - Sterydy
Podlaski, na początku stycznia Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 21:30
Post: #8
RE: Rekrutacja - Sterydy
Ja Nadwiślański, a odbiegnę od tematu lekko - na psychologa jechałeś z wypełnioną ABO od razu czy później mialeś dostarczyć? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2019, 22:34
Post: #9
RE: Rekrutacja - Sterydy
ABO zdaje się po zaliczonym psychologu przed terminem na wario (przynajmniej u nas w Podlaskim, do mnie zdzwonili żeby wypełnić i przynieść)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS