Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatek stołeczny dla SG?
03-05-2023, 10:35
Post: #161
RE: Dodatek stołeczny dla SG?
(01-05-2023 14:42 )bravo napisał(a):  W stolicy mają żołądki 500+. Sytuacja kadrowa jest taka sama w każdym dużym mieście i w Policji i w SG. Koszta życia są podobne. Warszawa nie jest żadnym wyjątkiem. Tyle że Warszawa decyduje to zawsze wskazuje na siebie.

Co do sytuacji kadrowej to dodałbym jeszcze tereny przygraniczne na zachodzie (rynek pracy psują możliwości zatrudnienia w Niemczech). Ale niestety Warszawa jest wyjątkiem, ponieważ tylko w Warszawie jest Komenda Główna SG Smile. W KG SG zapadają decyzje lub są tworzone wskazania dla MSWiA odnośnie sposobu podziału środków finansowych. Gdyby nie było dodatku stołecznego to w KG SG dostaliby tylko podwyżkę wynikającą z kwoty bazowej (tak jak funki spoza zewnętrznej granicy), a tak na dodatku stołecznym zyskuje Komenda Główna, Komenda NwOSG i przy okazji Okęcie. Już pisałem o tym, że podwyżki w ostatnim czasie były albo kwotowe (taka sama dla wszystkich) albo degresywne ze względu na grupę zaszeregowania (czyli im wyższa grupa tym mniejsza podwyżka, a powyżej bodajże 9 nie było podwyżki) co wywoływało frustrację zwłaszcza w KG SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2023, 08:22
Post: #162
RE: Dodatek stołeczny dla SG?
Kolejny dodatek Radomski?

http://zonadwislanski.pl/powstal-nowy-za...w-radomiu/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS