Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test sprawności fizycznej
02-03-2019, 19:40
Post: #1
Test sprawności fizycznej
Cześć koledzy i koleżanki! Przychodzę do Was z pytaniem, które wprawdzie przewijało się już na tym forum niejednokrotnie, jednak odpowiedzi były różne, a mnie interesuje jakaś jedna w miarę konkretna, prawdziwa i sprawdzona. Mianowicie jak to jest z tymi pompkami podczas sprawnościówki? Czy rzeczywiście jest możliwość, by ich nie robić i odbić sobie te punkty na innych ćwiczeniach czy jednak trzeba zrobić przynajmniej na to minimum? Z góry dzięki za odp! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2019, 09:40
Post: #2
RE: Test sprawności fizycznej
(02-03-2019 19:40 )Aleleks napisał(a):  Cześć koledzy i koleżanki! Przychodzę do Was z pytaniem, które wprawdzie przewijało się już na tym forum niejednokrotnie, jednak odpowiedzi były różne, a mnie interesuje jakaś jedna w miarę konkretna, prawdziwa i sprawdzona. Mianowicie jak to jest z tymi pompkami podczas sprawnościówki? Czy rzeczywiście jest możliwość, by ich nie robić i odbić sobie te punkty na innych ćwiczeniach czy jednak trzeba zrobić przynajmniej na to minimum? Z góry dzięki za odp! Smile

Tak, możesz nawet nie podchodzić do jakiegoś ćwiczenia, a uzbierać z reszty wymaganą liczbę punktów. Potwierdzone infoSmile PS Pompki można mega szybko wyćwiczyć, więc nie poddawaj się z akurat tak prostą konkurencją.Powodzenia.

NwOSG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2019, 11:43
Post: #3
RE: Test sprawności fizycznej
(03-03-2019 09:40 )severn napisał(a):  
(02-03-2019 19:40 )Aleleks napisał(a):  Cześć koledzy i koleżanki! Przychodzę do Was z pytaniem, które wprawdzie przewijało się już na tym forum niejednokrotnie, jednak odpowiedzi były różne, a mnie interesuje jakaś jedna w miarę konkretna, prawdziwa i sprawdzona. Mianowicie jak to jest z tymi pompkami podczas sprawnościówki? Czy rzeczywiście jest możliwość, by ich nie robić i odbić sobie te punkty na innych ćwiczeniach czy jednak trzeba zrobić przynajmniej na to minimum? Z góry dzięki za odp! Smile

Tak, możesz nawet nie podchodzić do jakiegoś ćwiczenia, a uzbierać z reszty wymaganą liczbę punktów. Potwierdzone infoSmile PS Pompki można mega szybko wyćwiczyć, więc nie poddawaj się z akurat tak prostą konkurencją.Powodzenia.
Dziękuję bardzo za odpowiedź! Smile oczywiście postaram się jakoś z nimi uporać, chociaż to mój największy mankament
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2019, 14:43
Post: #4
RE: Test sprawności fizycznej
Nie przejmuj się, u mnie na początku problem z pompkami był straszny hehe, ale potem coraz więcej byłem w stanie zrobić. Także słuchaj się severna

http://na-potencje.net.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2019, 15:53
Post: #5
Tongue RE: Test sprawności fizycznej
W każdym Oddziale tolerują to, że nie podejdzie się do któregoś ćwiczenia? Jeśli pominę np kopertę i zrobię resztę ćwiczeń, a nie uzyskam minimum punktów, to mogę wrócić i przystąpić do koperty czy wtedy już nie można?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2019, 17:10
Post: #6
RE: Test sprawności fizycznej
(16-03-2019 15:53 )pomysly.wlasne napisał(a):  W każdym Oddziale tolerują to, że nie podejdzie się do któregoś ćwiczenia? Jeśli pominę np kopertę i zrobię resztę ćwiczeń, a nie uzyskam minimum punktów, to mogę wrócić i przystąpić do koperty czy wtedy już nie można?

Nie, niestety nie można powracać do ćwiczeń. Jeśli nie podchodzisz do ćwiczenia instruktor wstawia 0 pkt. Przynajmniej tak było w Lubaniu na II etapie... Najważniejsze to dać z siebie wszystko i będzie ok Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS