Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARIOGRAF
07-03-2019, 19:16
Post: #1
WARIOGRAF
Witam,
Jest ktoś może już po wariografie w NOSG z pozytywnym/neagtywnym wynikiem? Do mnie dziś zadzwonili, wyznaczyli termin na za tydzień, może ktoś się wypowiedzieć jak dokładnie to wygląda, atmosfera luźna czy raczej na spinie ? Pytania typu tak/nie czy raczej więcej otwartych ? Długo trwa takie badanie ?
Dzięki z góry za jakieś odpowiedzi, podpowiedzi, co, jak.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2019, 19:52
Post: #2
RE: WARIOGRAF
Ja mam z kolei do Ciebie pytanie czy długo czekałeś na wario? Jestem też w rekrutacji z NOSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2019, 20:13
Post: #3
RE: WARIOGRAF
(07-03-2019 19:52 )szelest napisał(a):  Ja mam z kolei do Ciebie pytanie czy długo czekałeś na wario? Jestem też w rekrutacji z NOSG.

Psychologa miałem 12 lutego, dziś zadzwonili, ze wariograf 16 marca, czyli praktycznie za tydzień.
Dość szybko, bo czytam, ze niektórzy po kilka miesięcy czekają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2019, 11:09
Post: #4
RE: WARIOGRAF
Ja czekałam na wario od końca sierpnia do 14 stycznia br. bo wtedy miałam badanie. Zarezerwuj sobie czas do godz.15 ponieważ mi tyle to zajęło (od 8 rano). Przed badaniem wario Pani tłumaczy zasady badania, na czym polega i procedurę. Później rozwiązujesz arkusz z ok.120 pytaniami na tak/nie. W tym przypadku należy dobrze sobie przypomnieć grzeszki z przeszłości i odpowiadać szczerze bo na podstawie tych pytań są konstruowane pytania do wariografu. U mnie badanie tym urządzeniem trwało 2,5h
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2019, 17:12
Post: #5
RE: WARIOGRAF
(08-03-2019 11:09 )Alexis995 napisał(a):  Ja czekałam na wario od końca sierpnia do 14 stycznia br. bo wtedy miałam badanie. Zarezerwuj sobie czas do godz.15 ponieważ mi tyle to zajęło (od 8 rano). Przed badaniem wario Pani tłumaczy zasady badania, na czym polega i procedurę. Później rozwiązujesz arkusz z ok.120 pytaniami na tak/nie. W tym przypadku należy dobrze sobie przypomnieć grzeszki z przeszłości i odpowiadać szczerze bo na podstawie tych pytań są konstruowane pytania do wariografu. U mnie badanie tym urządzeniem trwało 2,5h

Jasne, nie mam zamiaru niczego ukrywać, niczego się nie wstydzę. Chociaż słyszałem opinie, ze niektórzy spowiadali się ze wszystkiego prawda czysta a odpadali. Skoro jesteś już po to spytam, wynik pozytywny czy negatywny z wario?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2019, 19:46
Post: #6
RE: WARIOGRAF
Przeszłam wario i prawdopodobnie w kwietniu sprawnościówka w Lubaniu według dat które ogłosiła Komenda Główna na stronie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2019, 21:37
Post: #7
RE: WARIOGRAF
(09-03-2019 19:46 )Alexis995 napisał(a):  Przeszłam wario i prawdopodobnie w kwietniu sprawnościówka w Lubaniu według dat które ogłosiła Komenda Główna na stronie Smile

To super gratulacje :-) A jeszcze jedno spytam, długo czekałaś na informacje po wariografie czy zdane?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2019, 07:51
Post: #8
RE: WARIOGRAF
W dniu badania mówili że około miesiąca trzeba czekać na wyniki. Po równym miesiącu już byłam tak zniecierpliwiona że sama zadzwoniłam zapytać i wtedy mi powiedzieli że zdane ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2019, 15:16
Post: #9
RE: WARIOGRAF
(10-03-2019 07:51 )Alexis995 napisał(a):  W dniu badania mówili że około miesiąca trzeba czekać na wyniki. Po równym miesiącu już byłam tak zniecierpliwiona że sama zadzwoniłam zapytać i wtedy mi powiedzieli że zdane ?

No dobra dzięki bardzo Smile te czekanie jest zawsze najgorsze, jakieś rady odnośnie badania od Ciebie ? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2019, 11:42
Post: #10
RE: WARIOGRAF
Przede wszystkim bądź pewny siebie podczas badania. W czasie jego trwania staraj się rozluźnić, nie myśl o tym czy na pewno odpowiadasz zgodnie z prawdą czy może coś Ci umknęło bo to wszystko wyjdzie na urządzeniu ? nie daj się też sprowokować że może mówisz nieprawdę bo i takie sytuacje są możliwe. Trzymam kciuki i życzę powodzenia ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2019, 19:13
Post: #11
RE: WARIOGRAF
(09-03-2019 19:46 )Alexis995 napisał(a):  Przeszłam wario i prawdopodobnie w kwietniu sprawnościówka w Lubaniu według dat które ogłosiła Komenda Główna na stronie Smile

Ja uzyskałam informacje, że II etap jest przewidziany między 15 a 19 kwietnia, przed samymi świętami Wielkanocnymi Big Grin dokładnej daty jeszcze nie podali bo jeszcze sami w oddziale jej nie znają Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2019, 07:37
Post: #12
RE: WARIOGRAF
(11-03-2019 19:13 )zana03 napisał(a):  
(09-03-2019 19:46 )Alexis995 napisał(a):  Przeszłam wario i prawdopodobnie w kwietniu sprawnościówka w Lubaniu według dat które ogłosiła Komenda Główna na stronie Smile

Ja uzyskałam informacje, że II etap jest przewidziany między 15 a 19 kwietnia, przed samymi świętami Wielkanocnymi Big Grin dokładnej daty jeszcze nie podali bo jeszcze sami w oddziale jej nie znają Big Grin

A orientujesz się może jak to jest z wynikami w dniu egzaminów w ramach II etapu? W sensie czy tego samego dnia będziemy wiedzieć kiedy jedziemy na szkolenie albo cokolwiek innego? :-D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2019, 11:38
Post: #13
RE: WARIOGRAF
(12-03-2019 07:37 )Alexis995 napisał(a):  
(11-03-2019 19:13 )zana03 napisał(a):  
(09-03-2019 19:46 )Alexis995 napisał(a):  Przeszłam wario i prawdopodobnie w kwietniu sprawnościówka w Lubaniu według dat które ogłosiła Komenda Główna na stronie Smile

Ja uzyskałam informacje, że II etap jest przewidziany między 15 a 19 kwietnia, przed samymi świętami Wielkanocnymi Big Grin dokładnej daty jeszcze nie podali bo jeszcze sami w oddziale jej nie znają Big Grin

A orientujesz się może jak to jest z wynikami w dniu egzaminów w ramach II etapu? W sensie czy tego samego dnia będziemy wiedzieć kiedy jedziemy na szkolenie albo cokolwiek innego? :-D

W dniu egzaminów wiesz tylko czy zdałaś/łeś czy nie Smile informacje o szkoleniu są podawane dopiero po uzyskaniu pozytywnej opinii komisji lekarskiej Smile najbliższe przyjęcie do służby jest w czerwcu więc licząc jeszcze dwutygodniowe szkolenie w oddziale przewiduję, że wyjazd na szkolenie będzie gdzieś w granicach koniec czerwca/początek lipca Smile

P.S. ostatnie dwa nabory wylądowały na szkoleniu w Lubaniu więc może najbliższe będzie organizowane gdzie indziej … Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2019, 12:30
Post: #14
RE: WARIOGRAF
(14-03-2019 11:38 )zana03 napisał(a):  
(12-03-2019 07:37 )Alexis995 napisał(a):  
(11-03-2019 19:13 )zana03 napisał(a):  
(09-03-2019 19:46 )Alexis995 napisał(a):  Przeszłam wario i prawdopodobnie w kwietniu sprawnościówka w Lubaniu według dat które ogłosiła Komenda Główna na stronie Smile

Ja uzyskałam informacje, że II etap jest przewidziany między 15 a 19 kwietnia, przed samymi świętami Wielkanocnymi Big Grin dokładnej daty jeszcze nie podali bo jeszcze sami w oddziale jej nie znają Big Grin

A orientujesz się może jak to jest z wynikami w dniu egzaminów w ramach II etapu? W sensie czy tego samego dnia będziemy wiedzieć kiedy jedziemy na szkolenie albo cokolwiek innego? :-D

W dniu egzaminów wiesz tylko czy zdałaś/łeś czy nie Smile informacje o szkoleniu są podawane dopiero po uzyskaniu pozytywnej opinii komisji lekarskiej Smile najbliższe przyjęcie do służby jest w czerwcu więc licząc jeszcze dwutygodniowe szkolenie w oddziale przewiduję, że wyjazd na szkolenie będzie gdzieś w granicach koniec czerwca/początek lipca Smile

P.S. ostatnie dwa nabory wylądowały na szkoleniu w Lubaniu więc może najbliższe będzie organizowane gdzie indziej … Smile

Witam serdecznie,

Widzę, że jesteś mocno w temacie rekrutacji. Wink
Ja byłem 25.02 na testach psychologicznych oraz rozmowie
z psychologiem. Przeszedłem pozytywnie ten etap więc złożyłem ABO.
Czekam na termin wariografu. Po zapoznaniu się z tym, co piszą użytkownicy forum zaczynam wątpić, że (oczywiście w razie pozytywnego dalszego ciągu etapów rekrutacji) mógłbym załapać się na przyjęcie
w czerwcu. Jak uważasz?

Pozdrawiam Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2019, 12:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2019 12:58 przez zana03.)
Post: #15
RE: WARIOGRAF
Jeżeli ustalą Tobie wariograf najpóźniej do końca kwietnia to myślę, że jest to realne - czytając historie niektórych użytkowników Big Grin 30 maja jest następny termin etapu II-go rekrutacji i sądzę, że jest to ostatni gwizdek dla tych, którzy mieliby iść jeszcze z naborem czerwcowym - o ile oczywiście będą jeszcze wolne miejsca Smile
Z autopsji wiem, że jeżeli mają już komplet ludzi na najbliższe szkolenie to nawet nie wołają na egzaminy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2019, 14:22
Post: #16
RE: WARIOGRAF
(14-03-2019 11:38 )zana03 napisał(a):  
(12-03-2019 07:37 )Alexis995 napisał(a):  
(11-03-2019 19:13 )zana03 napisał(a):  
(09-03-2019 19:46 )Alexis995 napisał(a):  Przeszłam wario i prawdopodobnie w kwietniu sprawnościówka w Lubaniu według dat które ogłosiła Komenda Główna na stronie Smile

Ja uzyskałam informacje, że II etap jest przewidziany między 15 a 19 kwietnia, przed samymi świętami Wielkanocnymi Big Grin dokładnej daty jeszcze nie podali bo jeszcze sami w oddziale jej nie znają Big Grin

A orientujesz się może jak to jest z wynikami w dniu egzaminów w ramach II etapu? W sensie czy tego samego dnia będziemy wiedzieć kiedy jedziemy na szkolenie albo cokolwiek innego? :-D

W dniu egzaminów wiesz tylko czy zdałaś/łeś czy nie Smile informacje o szkoleniu są podawane dopiero po uzyskaniu pozytywnej opinii komisji lekarskiej Smile najbliższe przyjęcie do służby jest w czerwcu więc licząc jeszcze dwutygodniowe szkolenie w oddziale przewiduję, że wyjazd na szkolenie będzie gdzieś w granicach koniec czerwca/początek lipca Smile

P.S. ostatnie dwa nabory wylądowały na szkoleniu w Lubaniu więc może najbliższe będzie organizowane gdzie indziej … Smile

Dzięki za informację :-) nie wiedziałam że jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia w jednym z Ośrodków jest jeszcze jakieś w Oddziale Tongue wiesz może na czym ono polega?
A co do kolejnego szkolenia to kiedyś spotkałam się z informacją że przyjęci w czerwcu szkolenie zaczną ok. 15 lipca :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2019, 14:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2019 14:31 przez PM90.)
Post: #17
RE: WARIOGRAF
(14-03-2019 12:57 )zana03 napisał(a):  Jeżeli ustalą Tobie wariograf najpóźniej do końca kwietnia to myślę, że jest to realne - czytając historie niektórych użytkowników Big Grin 30 maja jest następny termin etapu II-go rekrutacji i sądzę, że jest to ostatni gwizdek dla tych, którzy mieliby iść jeszcze z naborem czerwcowym - o ile oczywiście będą jeszcze wolne miejsca Smile
Z autopsji wiem, że jeżeli mają już komplet ludzi na najbliższe szkolenie to nawet nie wołają na egzaminy Big Grin

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Wink
29 marca mam ustalony termin próbnego testu sprawności fizycznej. Natomiast wydaję mi się, że przy tego typu rozciągłości czasowej może być trudno (w przypadku pozytywnych etapów) o przyjęcie w czerwcu. Wszystko zależy od terminu wariografu... Wink

(14-03-2019 14:22 )Alexis995 napisał(a):  
(14-03-2019 11:38 )zana03 napisał(a):  
(12-03-2019 07:37 )Alexis995 napisał(a):  
(11-03-2019 19:13 )zana03 napisał(a):  
(09-03-2019 19:46 )Alexis995 napisał(a):  Przeszłam wario i prawdopodobnie w kwietniu sprawnościówka w Lubaniu według dat które ogłosiła Komenda Główna na stronie Smile

Ja uzyskałam informacje, że II etap jest przewidziany między 15 a 19 kwietnia, przed samymi świętami Wielkanocnymi Big Grin dokładnej daty jeszcze nie podali bo jeszcze sami w oddziale jej nie znają Big Grin

A orientujesz się może jak to jest z wynikami w dniu egzaminów w ramach II etapu? W sensie czy tego samego dnia będziemy wiedzieć kiedy jedziemy na szkolenie albo cokolwiek innego? :-D

W dniu egzaminów wiesz tylko czy zdałaś/łeś czy nie Smile informacje o szkoleniu są podawane dopiero po uzyskaniu pozytywnej opinii komisji lekarskiej Smile najbliższe przyjęcie do służby jest w czerwcu więc licząc jeszcze dwutygodniowe szkolenie w oddziale przewiduję, że wyjazd na szkolenie będzie gdzieś w granicach koniec czerwca/początek lipca Smile

P.S. ostatnie dwa nabory wylądowały na szkoleniu w Lubaniu więc może najbliższe będzie organizowane gdzie indziej … Smile

Dzięki za informację :-) nie wiedziałam że jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia w jednym z Ośrodków jest jeszcze jakieś w Oddziale Tongue wiesz może na czym ono polega?
A co do kolejnego szkolenia to kiedyś spotkałam się z informacją że przyjęci w czerwcu szkolenie zaczną ok. 15 lipca :-)

Witaj. Wink
Co do szkolenia na jednostce - na pewno podstawowe kwestie związane z zatrudnieniem, wszelkie formalności, wymogi, ale też co przysługuje funkcjonariuszowi, szkolenie w zakresie bhp, być może informacji niejawnych. Tego typu kwestie natury organizacyjnej, czy przygotowanie do ślubowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2019, 14:38
Post: #18
RE: WARIOGRAF
PM10 z jakiego oddziału startujesz? Bo też czekam na jakąś wiadomość w sprawie próbnego testu sprawności fizycznej :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2019, 15:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2019 15:06 przez zana03.)
Post: #19
RE: WARIOGRAF
Dokładnie Smile pierwsze dwa tygodnie spędzasz u siebie w oddziale Smile Kwestie organizacyjne i wprowadzające + wyjazd do Koszalina po mundur Smile

PM10 jeżeli będą mieli niewystarczającą ilość chętnych to mogą specjalnie podgonić z Twoją rekrutacją żebyś się mógł wyrobić (przy dobrych wiatrach oczywiścieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2019, 15:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2019 16:00 przez PM90.)
Post: #20
RE: WARIOGRAF
(14-03-2019 14:38 )Alexis995 napisał(a):  PM10 z jakiego oddziału startujesz? Bo też czekam na jakąś wiadomość w sprawie próbnego testu sprawności fizycznej :-)

Alexis995 - startuję z oddziału WMOSG Wink
A Ty? Wink

(14-03-2019 15:04 )zana03 napisał(a):  Dokładnie Smile pierwsze dwa tygodnie spędzasz u siebie w oddziale Smile Kwestie organizacyjne i wprowadzające + wyjazd do Koszalina po mundur Smile

PM10 jeżeli będą mieli niewystarczającą ilość chętnych to mogą specjalnie podgonić z Twoją rekrutacją żebyś się mógł wyrobić (przy dobrych wiatrach oczywiścieSmile

Prawdę mówiąc zakładam scenariusz mniej optymistyczny, czyli dużą rozciągłość w czasie. Wink Oczywiście każdy etap może być ostatnim. Wydaję się, że ten wariograf jest istotnym punktem rekrutacji, tak jak w przypadku Policji multiselect.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS