Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zostać przewodnikiem psa?
21-01-2020, 17:27
Post: #21
RE: Jak zostać przewodnikiem psa?
(21-01-2020 16:27 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  
Cytat:Ujawniono dane osobowe pierwszej piątki kursantów. Oprócz stopnia służbowego, także imię i nazwisko, imię psa i jego numer ewidencyjny. Na dokładkę wstawiono fotografię z wizerunkami funkcjonariuszy.

Link - Szkoła SG w Lubaniu - strefa wolna od RODO

@Rebeliant - twój artykuł przyniósł efekt - złapali sie za kroczę - i jest jak powinno Big Grin


https://www.oss.strazgraniczna.pl/oss/ak...esu-p.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2021, 20:29
Post: #22
RE: Jak zostać przewodnikiem psa?
Mam pytanie. Czy przewodnik psa służbowego jest codziennie na placówce aby zajmować się psem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2021, 12:11
Post: #23
RE: Jak zostać przewodnikiem psa?
Nie są dni kiedy pies nie jest głodny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2021, 17:05
Post: #24
RE: Jak zostać przewodnikiem psa?
Trzeba jeździć i zajmować się psem służbowym

13.01. 2018r. - złożenie papierów
20.03. 2018r.- rozmowa kwalifikacyjna
27.03. 2018r.- badanie psychologiczne
05.06. 2018r. - wariograf
20.09. 2018r. - II etap
11.10. 2018r. - komisja lekarska
19.10. 2018r. - telefon z Oddziału - przyjęcie do POSG

POSG Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2021, 16:46
Post: #25
RE: Jak zostać przewodnikiem psa?
(06-02-2021 20:29 )CKkoper napisał(a):  Mam pytanie. Czy przewodnik psa służbowego jest codziennie na placówce aby zajmować się psem?

Psa ma w domu poza służbą.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2021, 23:15
Post: #26
RE: Jak zostać przewodnikiem psa?
Witam.
Odnośnie pytania... nie wiem czy chcesz być przewodnikiem, czy tylko pytasz o ewentualność bycia nim, czy to się opłaca czy nie. Jeżeli nie masz zamiłowania do pracy ze zwierzęciem to Ci szczerze odradzam. Po co masz się sam męczyć, męczyć psa i męczyć ludzi którzy będą Cię szkolić w ośrodku szkolenia, a później swojego oddziałowego kynologa. Na placówce najczęściej nie jesteś jedynym przewodnikiem więc jeżeli trzymasz psa na placówce (o ile placówka ma takie możliwości) to możesz wskazać innego przewodnika lub osobę do wykonania opieki nad Twoim psem, kiedy jesteś na wolnym lub nie masz możliwości wykonania jej osobiście. Jeżeli masz możliwość trzymania psa w domu lub na swojej posesji, co jest zalecane, oddział postawi Ci kojec na posesji lub zasponsoruje legowisko dla psa do Twojego mieszkania. W zależności od specjalizacji psa, może to być pies duży lub mały. Proponuję wejść na stronę OSSSG w Lubaniu i poczytać co i jak lub zapytać oddziałowego kynologa.
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS