Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca dodatkowa / stała
04-12-2012, 22:05
Post: #1
Praca dodatkowa / stała
Witam wszystkich,
jako emeryt z SG chciałbym zaprosić szanownych kolegów i koleżanki do współpracy w branży odszkodowawczej. Praca polega na docieraniu do osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w rolnictwie, w pracy, którym należy się odszkodowanie i zadośćuczynienie z OC sprawcy. Wymiar czasu sam ustalasz. Pracujesz ile chcesz. Sam sobie jesteś kierownikiem. Praca ta nie koliduje z innymi obowiązkami, a może zapewnić wysokie dochody. Nie szukam naczelników, a jedynie osób komunikatywnych, samodzielnych, elastycznych. Możesz się rozliczać na umowę zlecenie, albo założyć działalność gospodarczą i wystawiać fakturę VAT za wykonaną usługę (jedyny koszt to składka zdrowotna w wysokości 254,55 + księgowa). Szczegóły na szkoleniu. Materiały dostarczamy. Zapewnione pełne wsparcie merytoryczne. Tel. 796549935
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2012, 18:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2012 18:48 przez Franz.)
Post: #2
RE: Praca dodatkowa / stała
(04-12-2012 22:05 )Must napisał(a):  Witam wszystkich,
jako emeryt z SG chciałbym zaprosić szanownych kolegów i koleżanki do współpracy w branży odszkodowawczej. Praca polega na docieraniu do osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w rolnictwie, w pracy, którym należy się odszkodowanie i zadośćuczynienie z OC sprawcy. Wymiar czasu sam ustalasz. Pracujesz ile chcesz. Sam sobie jesteś kierownikiem. Praca ta nie koliduje z innymi obowiązkami, a może zapewnić wysokie dochody. Nie szukam naczelników, a jedynie osób komunikatywnych, samodzielnych, elastycznych. Możesz się rozliczać na umowę zlecenie, albo założyć działalność gospodarczą i wystawiać fakturę VAT za wykonaną usługę (jedyny koszt to składka zdrowotna w wysokości 254,55 + księgowa). Szczegóły na szkoleniu. Materiały dostarczamy. Zapewnione pełne wsparcie merytoryczne. Tel. 796549935
Kolego Must... pachnie to trochę jak akwizycja, czyli wypier...ją Cię drzwiami, to wchodzisz oknemSmile Poza tym szkolenia, materiały itp., tak jak wspominasz, podejrzewam, ze za wszystko trzeba swoje sianko wyłożyć, a później albo się coś zarobi, albo nie. Na pewno zarobi wprowadzający w ten "świetny biznes". Trochę mi to przypomina piramidki typu amway... Sorry kolego, ale aż tak zdesperowany nie jestem, popraw mnie jeśli się mylę....
A, jeszcze jak widzę lub słyszę tekst "szczegóły na szkoleniu", to należy takie atrakcje omijać szerokim łukiem lub dobrze czytać to co drobnym drukiem napisaneBig Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2012, 20:56
Post: #3
RE: Praca dodatkowa / stała
Franz, już na starcie nisko mnie cenisz, skoro uważasz, ze poszedłbym do akwizycji. Z drugiej strony, gdyby to mi dawało satysfakcjonujące zarobki to czemu nie? A więc nie jest to akwizycja, ale zaradność i dobra organizacja jest tutaj bardzo ważna. Nikt Ci na tacy pierwszego dnia każdego miesiąca nie przyniesie kasy za to, że poprostu jesteś. Franz, masz w pierwszym poście numer telefonu, ale zamiast zainwestować kilkadziesiąt groszy na rozmowę - wolałeś mi nawymyślać. Z taką postawą - rzeczywiście to nie praca dla Ciebie. Lepiej zagraj w lotto Big Grin Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2012, 11:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2012 11:51 przez Franz.)
Post: #4
RE: Praca dodatkowa / stała
(06-12-2012 20:56 )Must napisał(a):  Franz, już na starcie nisko mnie cenisz, skoro uważasz, ze poszedłbym do akwizycji. Z drugiej strony, gdyby to mi dawało satysfakcjonujące zarobki to czemu nie? A więc nie jest to akwizycja, ale zaradność i dobra organizacja jest tutaj bardzo ważna. Nikt Ci na tacy pierwszego dnia każdego miesiąca nie przyniesie kasy za to, że poprostu jesteś. Franz, masz w pierwszym poście numer telefonu, ale zamiast zainwestować kilkadziesiąt groszy na rozmowę - wolałeś mi nawymyślać. Z taką postawą - rzeczywiście to nie praca dla Ciebie. Lepiej zagraj w lotto Big Grin Pozdrawiam.
Sorry, ale w moim pocie nie ma ani słowa, którym bym próbował Cie obrazić. Napisałem również, żebyś mnie poprawił jeżeli się mylę. Może i nie jest to akwizycja, ale co do inwestowania kasy na dzień dobry się nie odniosłeś w ogóleSmile Więc coś pewnie jest na rzeczy. Poza tym nie chcesz na forum publicznym uchylić rąbka tajemnicy, a to tez powód do zastanowienia.
Nie ważne... nie miałem zamiaru Cię urazić kolego Must. Odnoszę wrażenie, że z jednym na pewno masz rację... nie jest to praca dla mnieBig Grin A w lotto nie gam, bo to maszynka do golenia baranów
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2012, 13:58
Post: #5
RE: Praca dodatkowa / stała
Witajcie. Ostatnio miałem styczność z firmą prowadzącą taką działalność. Trzeba bardzo uważać żeby trafić na firmę odpowiedzialną i uczciwą. Większość niestety próbuje nabijać ludzi w butelkę, dotyczy to zarówno pracujących na najniższym szczeblu pracowników jak i ich klientów. Ale można też trafić na rozsądne oferty w tej branży i mieć ciekawe zajęcie i konkretne pieniądze. Kolego Franz, czy możesz zdradzić z jaką firmą miała by być ta współpraca? Obecnie próbuję coś działać w tej kwestii, więc jeżeli to się uda to napiszę coś więcej. Pozdrawiam wszystkich i życzę trafnych i szczęśliwych wyborów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2012, 15:46
Post: #6
RE: Praca dodatkowa / stała
(08-12-2012 13:58 )WolnyCzłowiek napisał(a):  Kolego Franz, czy możesz zdradzić z jaką firmą miała by być ta współpraca? Obecnie próbuję coś działać w tej kwestii, więc jeżeli to się uda to napiszę coś więcej. Pozdrawiam wszystkich i życzę trafnych i szczęśliwych wyborów.
Sorry, ale nie doczytałeś dokładnieSmile To kolega Must agituje do współpracy, a nie ja. Przeczytaj pierwszy post w tym wątku, jest tam nr tel. dzięki któremu zostaniesz krezusem. Pozdrawiam
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2012, 21:20
Post: #7
RE: Praca dodatkowa / stała
Emeryci SG to raczej siana w tej robocie nie natrzepią. Co innego np emeryci policyjni z drogówki. Albo emerytowani lekarze z SOR. Dzięki układom i znajomością mogą mieć dostęp do danych personalnych poszkodowanych w wypadkach. <Must> to właśnie do tych ludzi powinieneś docierać ze swoją ofertą. A jak się interes rozwinie to można do tego dodać np akwizycję zakładów pogrzebowych.
Przepraszam za złośliwości ale jakoś nie przepadam za ludźmi którzy nabijają sobie kabzę na tragedii i niewiedzy innych.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2012, 10:38
Post: #8
RE: Praca dodatkowa / stała
Sorki kolego Franz, faktycznie pomyliłem się... Niepokorny masz rację, taka oferta raczej jest skierowana do ludzi mających bezpośrednią styczność z tragediami ludzkimi, tacy ,,łowcy skór'' trochę inaczej... Pozdrawiam wszystkich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2012, 19:59
Post: #9
RE: Praca dodatkowa / stała
Witajcie,
w kwestii sprostowania poprzednich postów kolegów, co to "zjedli" zęby na branży odszkodowawczej:

1. Moje ogłoszenie nie jest "agitką", a raczej propozycją, więc jeśli kolego nie zamierzasz skorzystać to przynajmniej daj innym nie zamieszczając absurdalnych podejrzeń, a jeśli już chcesz kogoś ostrzec to podaj konkretne przykłady firm nabijających w butelkę klientów i funkcjonariuszy i podaj na czym to polegało, konkretnie proszę...

2. Kolego drugi użyłeś określenia słów "łowca skór" - brzydko, oj brzydko... Dowiedz się, że branża odszkodowawcza polega na dotarciu do osoby poszkodowanej w wypadku zawinionym przez osobę trzecią lub czynnik zewnętrzny i stąd posiadający status osoby poszkodowanej. Takiej osobie należy się odszkodowanie/zadośćuczynienie z OC sprawcy. Tak więc oferujemy takiej osobie pomoc w znalezieniu dobrego ośrodka rehabilitacyjnego, specjalisty w ten sposób aby nie musiał w oczekiwać w kolejkach do publicznych ośrodków - czekającemu w kolejce pacjentowi grozi to, że odniesiony uraz może utrwalić się i nie będzie mieć szans na powrót do wykonywanego przed wypadkiem zawodu. Dodatkowo taka osoba może liczyć na zaliczkę na poczet przyszłego odszkodowania, może też być zwolniona na określonych warunkach z opłat administracyjno - sądowych (a bywają nie małe) i ma pełną reprezentację prawną. Oczywiście każdy poszkodowany może dochodzić swojego odszkodowania samodzielnie, ale to będzie batalia i nie wiadomo czy czym się skończy dla poszkodowanego, bo towarzystwo ubezpieczeniowe raczej nie potraktuje go poważnie. Wszystko to finansowane jest z OC sprawcy na poczet przyszłego odszkodowania. Tak więc nasza działalność jest bardzo pomocna dla poszkodowanego, a szkodliwa dla towarzystwa ubezpieczeniowego, gdyż uszczuplamy ich wyniki finansowe. Jeśli my nie wyrwiemy od ubezpieczyciela pieniędzy dla poszkodowanego to one zostają poprostu w ubezpieczalni. Tak to wygląda. Tak więc drogi kolego myślę, że określenie "łowca skór" w stosunku do nas jest absurdalne. Bierze się to stąd, że ta branża w Polsce wystartowała dopiero kilka lat temu i świadomość ludzi jest poprostu niska.

3. No cóż, trzeci kolego, jak każda firma składa się z kierowników i pracowników szeregowych. W odróżnieniu od SG są inne proporcje. W SG jest więcej kierowników, naczelników i derektorów niż "dołów", a w cywilu jest odwrotnie.

4. Czwarty kolego piszesz, że to jest praca dla drogówki? Nie tylko, trzeba być zaradnym i dobrze zorganizowanym i tyle. Rano łowisz ryby, a po obiedzie wywiesisz ulotkę na tablicy ogłoszeń. Nazajutrz rano znowu łowisz ryby, a po obiedzie umawiasz się na spotkanie z klientem który zobaczył ulotkę. Na trzeci dzień rano łowisz ryby, a po obiedzie jedziesz do klienta podpisać umowę - tak to może wyglądaćRolleyes.

Pozdrawiam wszystkich Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS