Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autoprezentacja i wiedza o SG
24-03-2019, 10:51
Post: #1
Autoprezentacja i wiedza o SG
Może ktoś się orientuje na czym polega autoprezentacja własnej osoby? Jak to przebiega? To jest przed jakąś komisją czy w grupie?
Również na rekrutacji kazali mi się przygotować z wiedzy o SG... nie wiem co tak dokładnie poczytać w tym temacie, żeby się dobrze przygotować . Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2019, 11:14
Post: #2
RE: Autoprezentacja i wiedza o SG
(24-03-2019 10:51 )kaska napisał(a):  Może ktoś się orientuje na czym polega autoprezentacja własnej osoby? Jak to przebiega? To jest przed jakąś komisją czy w grupie?
Również na rekrutacji kazali mi się przygotować z wiedzy o SG... nie wiem co tak dokładnie poczytać w tym temacie, żeby się dobrze przygotować . Smile

Autoprezentacja to po prostu kilka słów o sobie, o tym co robisz w życiu, czym się interesujesz itp. Prezentujesz się przed komisją. Natomiast jeżeli chodzi o wiedzę o SG to ja miałam na przykład pytanie o placówki - w jakich miejscowością się znajdują w moim oddziale, kto jest komendantem głównym SG i czym SG się zajmuje na przejściu, na zielonej i na lotnisku ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2019, 17:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2019 17:17 przez Alexis995.)
Post: #3
RE: Autoprezentacja i wiedza o SG
U mnie znowu było inaczej niż u koleżanki wyżej. Mianowicie pytanie zabrzmiało "proszę powiedzieć coś o sobie" (najgorzej heh) i to co powiedziałam na tyle ich zaciekawiło, że brnęli tylko w to (czemu taki kierunek, a skąd taka pasja, czy chętnie by Pani wyjeżdżała na misję itd.) A z wiedzy o SG, UE i Schengen miałam tylko tyle z kiedy jest ustawa o SG (data i rok) i co reguluje rekrutację do SG (jaki dokument - też ta ustawa)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS