Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mundur- nowy wzor
25-03-2019, 11:58
Post: #1
Mundur- nowy wzor
Mam pytanie czy nowy wzor munduru nalezy mi sie(letni) czy sam musze sobie zakupic?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2019, 16:51
Post: #2
RE: Mundur- nowy wzor
Jeżeli jesteś na zielonej bądź wykonujesz zadania zsggg to mundur polowy letni wchodzi w skład umundurowania specjalistycznego i Ci się należy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2019, 01:42
Post: #3
RE: Mundur- nowy wzor
(25-03-2019 16:51 )kapral napisał(a):  Jeżeli jesteś na zielonej bądź wykonujesz zadania zsggg to mundur polowy letni wchodzi w skład umundurowania specjalistycznego i Ci się należy.

Pracuje na drodze i wlasnie moi przelozeni twierdza ze mam sobie kupic
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2019, 09:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2019 09:44 przez Medo.)
Post: #4
RE: Mundur- nowy wzor
Jak dla mnie to jest absurd... To nie my prosiliśmy się o zmianę umundurowania... I teraz wiadomości jakie to pieniądze MSWiA wyrzuciło tylko z czyjej kieszeni... Tak samo piękne zielone stroje na złą pogodę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2019, 10:15
Post: #5
RE: Mundur- nowy wzor
(27-03-2019 09:43 )Medo napisał(a):  Jak dla mnie to jest absurd... To nie my prosiliśmy się o zmianę umundurowania... I teraz wiadomości jakie to pieniądze MSWiA wyrzuciło tylko z czyjej kieszeni... Tak samo piękne zielone stroje na złą pogodę...

Dokładnie. Wreszcie ktoś to napisał. Kolejny "niedorozwiązania" absurd, który Straż Graniczna sama sobie zgotowała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2019, 21:09
Post: #6
RE: Mundur- nowy wzor
U nas dostali wszyscy letnie moro..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS