Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kara grzywny
29-03-2019, 00:14
Post: #1
Kara grzywny
Witam, toczyło się wobec mnie postępowanie sądowe z Art.158 i zostałem skazany kara grzywny, grzywnę zapłaciłem i po roku otrzymałem zaświadczenie o niekaralności
Moje pytanie czy wobec tego jest szansa abym dostał się do straży?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2019, 08:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2019 08:14 przez Alexis995.)
Post: #2
RE: Kara grzywny
WW ustawie wyraźnie jest zawarte że do SG (i tyczy się to też pozostałych służb) może się starać osoba która ma nieposzlakowaną opinie oraz nie została karana. A art. 158 dotyczy bójki więc nie jest to błaha sprawa Smile a co do zaświadczenia niekaralności to SG chyba i tak może dotrzeć w Twoje akta przy analizie ABO i zobaczyć tą sprawę o bójce,chociaż pewna nie jestem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2019, 11:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2019 11:56 przez PM90.)
Post: #3
RE: Kara grzywny
(29-03-2019 08:11 )Alexis995 napisał(a):  WW ustawie wyraźnie jest zawarte że do SG (i tyczy się to też pozostałych służb) może się starać osoba która ma nieposzlakowaną opinie oraz nie została karana. A art. 158 dotyczy bójki więc nie jest to błaha sprawa Smile a co do zaświadczenia niekaralności to SG chyba i tak może dotrzeć w Twoje akta przy analizie ABO i zobaczyć tą sprawę o bójce,chociaż pewna nie jestem

Dokładnie. Postępowanie związane z Ankietą Bezpieczeństwa Osobowego i dostępem do informacji niejawnych wykaże fakt, o którym pisze pytający.
Jeśli powtarzają się pytania o zwykle mandaty to wymieniona sprawa jest zupełnie innego kalibru. Chociaż ma zaświadczenie o niekaralności...
Rozpatrzą to wnikliwie, ale moim zdaniem jest opcja uzyskania negatywnej opinii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2019, 12:26
Post: #4
RE: Kara grzywny
No tak myślałem że jednak będzie ciężko
Chociaż prawnik mi mówił że jego znajomy po zawiasach się dostał ale to już musiał ktoś go dobrze wpychac
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2019, 16:24
Post: #5
RE: Kara grzywny
(29-03-2019 12:26 )Samsung napisał(a):  No tak myślałem że jednak będzie ciężko
Chociaż prawnik mi mówił że jego znajomy po zawiasach się dostał ale to już musiał ktoś go dobrze wpychac

Spróbować możesz, bo masz jednak niekaralność Wink Próbuj, bo różnie bywa.
Z tymi zawiasami to już gruba przesada. Pewnie tak jak mówisz- znajomości...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS