Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja
07-04-2019, 15:42
Post: #1
Rekrutacja
Witam Smile
Mam parę pytań w sprawie pracy w SG ,jeśli ktoś jest chętny udzielić mi odpowiedzi na pytania proszę dać znać Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2019, 21:16
Post: #2
RE: Rekrutacja
(07-04-2019 15:42 )kkarolina798 napisał(a):  Witam Smile
Mam parę pytań w sprawie pracy w SG ,jeśli ktoś jest chętny udzielić mi odpowiedzi na pytania proszę dać znać Smile

Co Cię interesuje???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2019, 10:56
Post: #3
RE: Rekrutacja
Interesuje mnie Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie zamierzam tam składać dokumenty. Jak wygląda proces rekrutacyjny w każdym etapie np. ile trzeba mieć pkt aby zaliczyć testy.
Jeśli ktoś coś wie o innych oddziałach również proszę o informację
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2019, 14:23
Post: #4
RE: Rekrutacja
Musisz poczytać poprzednie posty.

poniżej link do całego etapu rekrutacji w oddziale który Cię interesuje

https://www.nadbuzanski.strazgraniczna.p...cznej.html


Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2019, 23:55
Post: #5
RE: Rekrutacja
Cześć.
Czy jeżeli pracuje na czarno w Polsce to może być to jakiś problem podczas rekrutacji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2019, 08:48
Post: #6
RE: Rekrutacja
a czy naprawdę nie ma nikogo kto składał papiery w POSG???

Chciałam zapytać jak wygląda sprawa całej rekrutacji?

Ma ktoś wyznaczony termin psychologa? Albo wariografu? Ile się czekało?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2019, 21:48
Post: #7
RE: Rekrutacja
(10-04-2019 08:48 )Tiki napisał(a):  a czy naprawdę nie ma nikogo kto składał papiery w POSG???

Chciałam zapytać jak wygląda sprawa całej rekrutacji?

Ma ktoś wyznaczony termin psychologa? Albo wariografu? Ile się czekało?



Hej skąd jesteś może z Lubelskiego ? co samo chce wiedzieć Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2019, 11:47
Post: #8
RE: Rekrutacja
REKTUTACJA WSZĘDZIE !!!!!!!!!!!!! WSZĘDZIE !!!!!!!!!!!!!!!! WYGLĄDA TAK SAMO W KAŻDYM Z ODDZIAŁÓW , WYSTARCZY POCZYTAĆ i tyle
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2019, 13:43
Post: #9
RE: Rekrutacja
Podłączam się pod ten wątek licząc na odpowiedź na kilka pytań odnośnie rekrutacji.
1. W Nadwiślańskim jak długo trwał I i II etap rekrutacji?
2. Odnośnie kwestionariusza i kontaktów z obcokrajowcami. Obecnie uczę obcokrajowców języka polskiego jako wolontariusz - myślicie, że może to stanowić problem? Myślę, że mają legalny pobyt, ale pewności nie mam. Z drugiej strony praca charytatywna podobno jest uważana za plus w rekrutacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2019, 13:54
Post: #10
RE: Rekrutacja
(23-04-2019 13:43 )tomal napisał(a):  Podłączam się pod ten wątek licząc na odpowiedź na kilka pytań odnośnie rekrutacji.
1. W Nadwiślańskim jak długo trwał I i II etap rekrutacji?
2. Odnośnie kwestionariusza i kontaktów z obcokrajowcami. Obecnie uczę obcokrajowców języka polskiego jako wolontariusz - myślicie, że może to stanowić problem? Myślę, że mają legalny pobyt, ale pewności nie mam. Z drugiej strony praca charytatywna podobno jest uważana za plus w rekrutacji.
Nie stanowi najmniejszego. mam podobną sytuację. Nie jesteś funkcjonariuszem ( jeszcze) żeby to weryfikować. Pisz wszystko szczerze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2019, 17:53
Post: #11
RE: Rekrutacja
Cześć. Co myślicie o tym żeby w kwestionariuszu nie przyznać się do palenia marihuany a później na wario się przyznać? Czy to wq ma sens czy oni dostają do porównania ankietę z wario i kwestionariusz osobowy? Czy lepiej się przyznać na początku? Powiem tyle że palilem marihuanę koło 10 razy 2 lata temu i czy wq jest szansa jeżeli palilem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2019, 07:35
Post: #12
RE: Rekrutacja
Myśle, że próbować możesz i pisać od razu. Zależy też jaki oddział, bo wiadomo, że na wewnętrznej mniej chętnych i mogą inaczej (przychylniej) spojrzeć, nawet jak tam chwile popalałeś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2019, 12:44
Post: #13
RE: Rekrutacja
(27-04-2019 17:53 )Nowyy1 napisał(a):  Cześć. Co myślicie o tym żeby w kwestionariuszu nie przyznać się do palenia marihuany a później na wario się przyznać? Czy to wq ma sens czy oni dostają do porównania ankietę z wario i kwestionariusz osobowy? Czy lepiej się przyznać na początku? Powiem tyle że palilem marihuanę koło 10 razy 2 lata temu i czy wq jest szansa jeżeli palilem?

Pisz prawdę na etapie kwestionariusza. Jeżeli faktycznie było jak piszesz, to nie powinno być problemu. Problem natomiast będzie jak nakłamiesz i to zostanie ujawnione.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2019, 16:36
Post: #14
RE: Rekrutacja
Hej, chciałabym dowiedzieć się jak zazwyczaj rozkłada się w czasie rekrutacja ? Od telefonicznego umówienia się na spotkanie a testy wiedzy czy sprawnościowe, jak to szybko się dzieje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2019, 17:29
Post: #15
RE: Rekrutacja
Rekrutacja zazwyczaj trwa bardzo długo. Dobrych kilka miesięcy, 8-9 miesięcy. Zapewne zależy to też od oddziału. Obecnie najdłużej czeka się na wario , ok.3 miesięcy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2019, 19:19
Post: #16
RE: Rekrutacja
Ja czekałam na wariograf 4,5 miesiąca Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2019, 11:04
Post: #17
RE: Rekrutacja
Ja też czekałam ponad 4 miesiące, ale dzwoniąc inforumują, że trzeba czekać 3 mies.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS