Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja
11-04-2019, 21:25
Post: #1
Rekrutacja
Witam, jestem tu nowy, chciałbym zapytać o kilka rzeczy, liczę na waszą pomoc Smile
A więc tak chciałbym wstąpić do jednostki Nadwiślańskiej, czy ktoś może wie coś o służby w tym miejscu?
Następnie, czy można złożyć kilka wniosków o wstąpienie do różnych oddziałów w razie gdyby do większości z nich mnie nie przyjęto a trafił by się taki który by był mną zainteresowany? Następnym i ostatnim pytaniem będzie to że gdybym wysłał podanie za tydzień czy wyrobił bym się ze wszystkim do października? Bo w październiku zaczyna się szkolenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 11:48
Post: #2
RE: Rekrutacja
Wszystkie oddziały stanowią jedność a nie kilka innych ''firm'' więc składasz do jednego, najbardziej Tobie odpowiadającego.
W tym roku Nadwiślański oddział spręża się niemiłosiernie z rekrutacją nowych chętnych (w przypadku moim i moich znajomych).
2 lata temu ludzie czekali 1 rok a nawet 2 lata na całkowitą rekrutację (mówię na podstawie Nadwiślańskiego, mój narzeczony i jego grupa tyle czekała).
Na każdy etap trzeba było czekać miesiącami, donosić papiery, przyjeżdżać, odwoływać i dopraszać się odpowiedzi
W tym roku idzie wszystko sprawnie. W moim przypadku:
20.03.19 - złożenie papierów
01.04.19 - wstępna rozmowa kwalifikacyjna
17.04.19 - rozmowa z psychologiem + złożenie w wydziale kadr Ankiety Bezpieczeństwa Osobowego
Na początku zapoznaj się z ogólnymi etapami rekrutacji:
https://www.nadwislanski.strazgraniczna....luzby.html
Pamiętaj, że to oni nie są dla Ciebie a Ty dla nich Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 12:22
Post: #3
RE: Rekrutacja
(12-04-2019 11:48 )L3nka napisał(a):  Wszystkie oddziały stanowią jedność a nie kilka innych ''firm'' więc składasz do jednego, najbardziej Tobie odpowiadającego.
W tym roku Nadwiślański oddział spręża się niemiłosiernie z rekrutacją nowych chętnych (w przypadku moim i moich znajomych).
2 lata temu ludzie czekali 1 rok a nawet 2 lata na całkowitą rekrutację (mówię na podstawie Nadwiślańskiego, mój narzeczony i jego grupa tyle czekała).
Na każdy etap trzeba było czekać miesiącami, donosić papiery, przyjeżdżać, odwoływać i dopraszać się odpowiedzi
W tym roku idzie wszystko sprawnie. W moim przypadku:
20.03.19 - złożenie papierów
01.04.19 - wstępna rozmowa kwalifikacyjna
17.04.19 - rozmowa z psychologiem + złożenie w wydziale kadr Ankiety Bezpieczeństwa Osobowego
Na początku zapoznaj się z ogólnymi etapami rekrutacji:
https://www.nadwislanski.strazgraniczna....luzby.html
Pamiętaj, że to oni nie są dla Ciebie a Ty dla nich Smile

Ciekawe, kiedy dostaniesz termin wariografu, bo tempo jest bardzo dobre. Ja czekam od 25.02 (wtedy miałem badania psychologiczne) na termin wariografu. Oddział WMOSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 14:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2019 14:19 przez Bakun.)
Post: #4
RE: Rekrutacja
Dzięki wielkie za odpowiedź Wink mam jeszcze jedno pytanie, obecnie jestem w klasie maturalnej, jeśli złożyłbym wniosek przed dostaniem wyników z matury to czy ewentualnie będę mógł je dostarczyć w późniejszym terminie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 17:58
Post: #5
RE: Rekrutacja
Warunkiem rekrutacji do SG jest POSIADANIE wykształcenia średniego więc podając papiery teraz nie spełniasz tego wymogu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 18:13
Post: #6
RE: Rekrutacja
Odbierając za dwa tygodnie świadectwo będę spełniał ten warunek, stąd moje pytanie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 18:14
Post: #7
RE: Rekrutacja
Posiadając świadectwo w łapkach śmiało możesz w dzień odebrania świadectwa pędzić złożyć papiery Wink
(oczywiście po wcześniejszym omówieniu terminu przez telefon)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 18:19
Post: #8
RE: Rekrutacja
Dzięki za pomoc Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 18:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2019 18:21 przez mk7547.)
Post: #9
RE: Rekrutacja
Jeszcze nie wiadomo czy w tym roku będziesz miał maturę Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 18:25
Post: #10
RE: Rekrutacja
Ale matura nie określa posiadania średniego wykształcenie tylko świadectwo ukończenia szkoły średniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 18:39
Post: #11
RE: Rekrutacja
Moja szkoła na szczęście nie strajkuje i matury się odbędą Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS