Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania odnośnie rekrutacji/pracy w SG - Pyrzowice
12-04-2019, 22:52
Post: #1
Shocked Pytania odnośnie rekrutacji/pracy w SG - Pyrzowice
Witam Forumowiczów,

zamierzam wziąć udział w rekrutacji do SG - interesuje mnie oddział w Pyrzowicach.

1. Chciałabym zapytać obecnych funkcjonariuszy jak wygląda praca strażnika na lotnisku? Macie zmiany 8, 12 czy 24 godzinne?

2. Czy mam szanse dostać się do SG po ukończeniu studiów magisterskich (filologia angielska)? (W chwili obecnej pracuję w międzynarodowej firmie zajmującej się weryfikacją danych/dokumentów).

3. Jeśli dokumenty do SG złożę załóżmy z początkiem maja, kiedy mogę spodziewać się testów sprawnościowych?

Będę wdzięczna za odpowiedzi na powyższe pytania Smile

Dziękuję,
Kasia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2019, 07:54
Post: #2
RE: Pytania odnośnie rekrutacji/pracy w SG - Pyrzowice
Nie pracuje jeszcze w sg ale wydaje mi się, ze 12h na lotnisku, co do studiów to nie ma ścisłe określonego wymogu jakie musisz mieć żeby się dostac, wgl nie są Ci potrzebne i tez mogą Cię wziąć - wymagają średniego to takie minimum, a co do sprawnosciowki to bardzo daleko wybiegała w przyszłość..Big Grin masz jeszcze etapy na, których się schodzi sporo czasu czyt. Psycholog i wario - spiesz się bo może się nie załapiesz na żaden nabór, na dobra sprawę zostaje Ci tylko październikowy. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2019, 23:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2019 23:10 przez kate10.)
Post: #3
RE: Pytania odnośnie rekrutacji/pracy w SG - Pyrzowice
(13-04-2019 07:54 )Nowygosc napisał(a):  Nie pracuje jeszcze w sg ale wydaje mi się, ze 12h na lotnisku, co do studiów to nie ma ścisłe określonego wymogu jakie musisz mieć żeby się dostac, wgl nie są Ci potrzebne i tez mogą Cię wziąć - wymagają średniego to takie minimum, a co do sprawnosciowki to bardzo daleko wybiegała w przyszłość..Big Grin masz jeszcze etapy na, których się schodzi sporo czasu czyt. Psycholog i wario - spiesz się bo może się nie załapiesz na żaden nabór, na dobra sprawę zostaje Ci tylko październikowy. Pozdrawiam

Super. Dziękuję serdecznie za udzielenie informacji! W takim razie biorę się za ogarnianie wszystkich wymaganych dokumentów. Pozdrawiam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 12:11
Post: #4
RE: Pytania odnośnie rekrutacji/pracy w SG - Pyrzowice
(12-04-2019 22:52 )kate10 napisał(a):  Witam Forumowiczów,

zamierzam wziąć udział w rekrutacji do SG - interesuje mnie oddział w Pyrzowicach.

1. Chciałabym zapytać obecnych funkcjonariuszy jak wygląda praca strażnika na lotnisku? Macie zmiany 8, 12 czy 24 godzinne?

Służby na KRG (odprawy wjazd/wyjazd) - 12,5 godzinne (7:45-20:15 i 19:45-8:15).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 22:28
Post: #5
RE: Pytania odnośnie rekrutacji/pracy w SG - Pyrzowice
(15-04-2019 12:11 )tomrak napisał(a):  
(12-04-2019 22:52 )kate10 napisał(a):  Witam Forumowiczów,

zamierzam wziąć udział w rekrutacji do SG - interesuje mnie oddział w Pyrzowicach.

1. Chciałabym zapytać obecnych funkcjonariuszy jak wygląda praca strażnika na lotnisku? Macie zmiany 8, 12 czy 24 godzinne?

Służby na KRG (odprawy wjazd/wyjazd) - 12,5 godzinne (7:45-20:15 i 19:45-8:15).



Dziękuję za szczegółowe informacje Smile
Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS