Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie odbywa się badanie psychologiczne w POSG?
12-04-2019, 16:54
Post: #1
Gdzie odbywa się badanie psychologiczne w POSG?
Hej wszystkim. Pytanie do tych co już po psychologu. gdzie są robione badania psychologiczne? Jest to jakaś poradnia czy placówka z którą POSG ma umowę czy badania są robione u nich w oddziale ? Tak samo wario. Badanie jest przeprowadzane na terenie Oddziału czy mają umowę z zewnętrzną firmą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 17:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2019 17:35 przez Alexis995.)
Post: #2
RE: Gdzie odbywa się badanie psychologiczne w POSG?
Wario jest w Warszawie a psycholog to już zależy od oddziału. Ja z KaOSG miałam psycho w Przemyślu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 17:59
Post: #3
RE: Gdzie odbywa się badanie psychologiczne w POSG?
Psycholog zależy od oddziału a wariograf dla wszystkich oddziałów odbywa się w Warszawie na ulicy Podchorążych w siedzibie Biura Ochrony Rządu Smile
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 18:03
Post: #4
RE: Gdzie odbywa się badanie psychologiczne w POSG?
Dzięki. A psycholog jest na terenie oddziału SG czy w jakiejś poradni z którą SG ma tylko umowę na przeprowadzania badań ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 18:09
Post: #5
RE: Gdzie odbywa się badanie psychologiczne w POSG?
Na terenie SG, nie słyszałam nigdy o żadnej poradni Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 22:35
Post: #6
RE: Gdzie odbywa się badanie psychologiczne w POSG?
W POSG jest na terenie Oddziału

13.01. 2018r. - złożenie papierów
20.03. 2018r.- rozmowa kwalifikacyjna
27.03. 2018r.- badanie psychologiczne
05.06. 2018r. - wariograf
20.09. 2018r. - II etap
11.10. 2018r. - komisja lekarska
19.10. 2018r. - telefon z Oddziału - przyjęcie do POSG

POSG Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS