Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja Warszawa
13-05-2019, 14:51
Post: #1
Rekrutacja Warszawa
Witam, potrzebuję wypowiedzi osoby, która już przez to przechodziła i ma chwilę czasu na wprowadzenie świeżaka.
Planuję rozpocząć pracę w SG na jednym z lotnisk w Warszawie.
Wiadomo na początku udaję się do placówek SG w Warszawie, podaje papiery, rozmowy, testy itd.
Przechodzę wszystkie testy, rozmowy i co dalej? (ile trwa wstęp czyli wyżej wymienione rzeczy?)
Ile trwa okres przygotowawczy do służby na Lotnisku, gdzie on się odbywa i jakie są zarobki podczas owego okresu?
Jak wygląda służba na lotnisku, bo wiemy że znacznie ona różni się od tych przy granicach.
Jeśli ktoś ma dłuższą chwilę, żeby opisać dokładnie co i jak to byłbym bardzo wdzięczny, bo zależy mi na tych informacjach.
Z góry dziękuję i wszystkiego dobrego dla forumowiczów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2019, 20:40
Post: #2
RE: Rekrutacja Warszawa
Po pierwsze to nie praca tylko służba... w weekendy, święta itd. Żeby zgłosić się musisz zadzwonić do Nadwiślańskiego Oddziału SG i umówić się na złożenie dokumentów. Jeśli wszystko będzie ok zaproszą Cię na rozmowę. Później psycholog, wariograf, II etap i przyjęcie. Nie wiem jak teraz ale moja rekrutacja trwała 14 miesięcy, obecnie podobno jest szybciej. Kurs trwa razem z praktykami jakieś 8 miesięcy. Do wyboru - Koszalin, Kętrzyn i Lubań - decyduje komendant gdzie Cię wyślą. Nadwiślanka z reguły pierwsze dwie opcje. Na kursie uczysz się wszystkiego tylko nie tego co będzie na lotnisku (zasadzek, pościgów, kontroli ruchu drogowego itp. itd.) Big Grin jedynie znajomość zabezpieczeń w dokumentach się przydaje. Podczas kursu jakieś 2 tys. zł na rękę. Praktyki odbywają się głównie na docelowej placówce ale bywa różnie. Służba na lotnisku - jeśli trafisz do kontroli ruchu granicznego to takie połączenie urzędu z biedronką. Ludzi masa, siedzisz i klepiesz stemple. Ale na głowę nie pada i jest ciepło. A to duży plus. Aaa i wcale nie powiedziane że trafisz na lotnisko. Jest też nowa placówka w Warszawie a tam działają głównie w papierkach i w terenie. Jest też placówka w Lesznowoli. No i równie dobrze możesz trafić do Bydgoszczy czy Łodzi - decyduje komendant. A Ty ewentualnie możesz pisać prośby o przeniesienie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2019, 00:18
Post: #3
RE: Rekrutacja Warszawa
(13-05-2019 20:40 )Ave89 napisał(a):  Po pierwsze to nie praca tylko służba... w weekendy, święta itd. Żeby zgłosić się musisz zadzwonić do Nadwiślańskiego Oddziału SG i umówić się na złożenie dokumentów. Jeśli wszystko będzie ok zaproszą Cię na rozmowę. Później psycholog, wariograf, II etap i przyjęcie. Nie wiem jak teraz ale moja rekrutacja trwała 14 miesięcy, obecnie podobno jest szybciej. Kurs trwa razem z praktykami jakieś 8 miesięcy. Do wyboru - Koszalin, Kętrzyn i Lubań - decyduje komendant gdzie Cię wyślą. Nadwiślanka z reguły pierwsze dwie opcje. Na kursie uczysz się wszystkiego tylko nie tego co będzie na lotnisku (zasadzek, pościgów, kontroli ruchu drogowego itp. itd.) Big Grin jedynie znajomość zabezpieczeń w dokumentach się przydaje. Podczas kursu jakieś 2 tys. zł na rękę. Praktyki odbywają się głównie na docelowej placówce ale bywa różnie. Służba na lotnisku - jeśli trafisz do kontroli ruchu granicznego to takie połączenie urzędu z biedronką. Ludzi masa, siedzisz i klepiesz stemple. Ale na głowę nie pada i jest ciepło. A to duży plus. Aaa i wcale nie powiedziane że trafisz na lotnisko. Jest też nowa placówka w Warszawie a tam działają głównie w papierkach i w terenie. Jest też placówka w Lesznowoli. No i równie dobrze możesz trafić do Bydgoszczy czy Łodzi - decyduje komendant. A Ty ewentualnie możesz pisać prośby o przeniesienie.
Dzięki wielkie za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS