Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marihuana a szanse na służbę
01-06-2019, 10:16
Post: #1
Marihuana a szanse na służbę
Witam

Jak aktualnie wygląda podejście rekrutujących do małych grzechów kandydatów? Miałem mały epizod z marihuaną, w sumie zapalone było ze 20 razy, zawsze na jakiś imprezach i zawsze byłem częstowany. Ostatni raz kontakt miałem rok temu, kiedy to uznałem, że nie chce sobie zaprzepaszczać możliwości służby w straży. Jestem po rozmowie i psychotestach i wszędzie wydawało mi się, że potrafiłem dobrze przedstawić swoją „przemianę". Czy ten wstydliwy epizod może mieć wpływ na to, że nie zostanę przyjęty, czy może rekrutujący potrafią przymknąć na to oko?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2019, 11:59
Post: #2
RE: Marihuana a szanse na służbę
20 razy to już dużo, ale jeżeli faktycznie minął rok, podałeś wszystko zgodnie z prawdą w kwestionariuszu to powinieneś raczej przejść. Jeżeli dalej pykasz bądź zataiłeś w tym względzie i większe grzeszki to marne szanse na przejście wario i tym samym całego postępowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2019, 13:17
Post: #3
RE: Marihuana a szanse na służbę
mogą uznać że skoro 20 razy to dlaczego nie 21,22,23 itd. ................. że masz kontakty z ludźmi którzy nadal palą sprzedają ..... temat mooooooooooooooorze ale powodzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS