Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam na Forum SG
19-11-2011, 15:32
Post: #21
RE: Witam na Forum SG
(19-11-2011 15:11 )lenek napisał(a):  Witam starych forumowiczów na nowym forum Smile

Cześć Lenek. Już prawie w komplecie!

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2011, 18:28
Post: #22
Shocked RE: Witam na Forum SG
Valhalla

Witam starych forumowiczów na nowym forum
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2011, 22:36
Post: #23
RE: Witam na Forum SG
Witam i gratuluję inicjatywy. To co związek zrobił z poprzednim forum świadczy o kierunku w jakim zmierza jego działalność. Niedługo stanie się on zamkniętym towarzystwem wzajemnej adoracji o którym można mówić tylko pozytywnie.Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2011, 19:24
Post: #24
RE: Witam na Forum SG
Post usunięty na prośbę piszącego
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2011, 20:41
Post: #25
RE: Witam na Forum SG
Pamiętaj kolego,że to forum jest nasze i jak nas będą widzieć tak będą o nas pisać - masz prawo być zły ale wykropkuj ten bluzg - nie przystoi.

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2011, 21:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2011 21:25 przez grzegorz.)
Post: #26
RE: Witam na Forum SG
(02-12-2011 19:24 )kastet napisał(a):  Witam i dziękuję za stworzenie tego forum. Mam nadzieję, że już żadne kurwy nie będą ustalały mojego IP i tożsamości, ponieważ im w odbyt związkowy zatknąłem trochę ostrej papryki, którą wyhodowali na swoim nieróbstwie! Big Grin

Czuję się zaciekawiony - proszę o konkrety kiedy taka sytuacja miała miejsce? Padły ostre słowa chyba wszyscy się zgodzą, że poprosimy o konkrety! Jakim cudem można ustalić czyjąś tożsamość na podstawie IP?
Osobiście proszę o o rozwinięcie tematu tych niesamowitych osiągnięć paprykowo-analnych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2011, 21:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2011 08:46 przez Rebeliant Szmarowski.)
Post: #27
RE: Witam na Forum SG
Popieram krytykę patologii NSZZ FSG i jego forum dla adminów i przewodniczących. ALE POTĘPIAM SŁOWNICTWO, JAKIEGO UŻYŁ KASTET. Waldi ma rację - NIE PRZYSTOI.

Kastet jest sprawnym polemistą (vide kolejne jego posty) i dobrze, że się zreflektował. Walmy w reżim z klasą.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2011, 21:39
Post: #28
RE: Witam na Forum SG
(02-12-2011 21:11 )grzegorz napisał(a):  Osobiście proszę o o rozwinięcie tematu tych niesamowitych osiągnięć paprykowo-analnych.
Jak osioł lub muł jest zbyt pasywny to się mu do odbytu wsadza ostrą paprykę. Są dwa warianty papryka w całości (wariant z opóźnieniem) lub pokrojona (działa natychmiast). Informacja od rodowitej Bułgarki. Pozdrawiam Elenę Tongue
Żeby nie męczyć zwierząt możesz Grzesiu przetrenowac Cool na sobie lub na jakimś organie związkowym Confused . Admin zaś powinien to przetrenować na Kastecie - z powodów oczywistych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2011, 21:40
Post: #29
RE: Witam na Forum SG
Post usunięty na prośbę piszącego
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2011, 22:01
Post: #30
RE: Witam na Forum SG
wielu by chciało bym miał taką wiedzę - to może jedynie operator sieci i to nie zawsze
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2011, 22:14
Post: #31
RE: Witam na Forum SG
Post usunięty na prośbę piszącego
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2011, 22:20
Post: #32
RE: Witam na Forum SG
Kastet rozumiem emocje ale chyba poszedłeś o kilka słów zbyt daleko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2011, 22:33
Post: #33
RE: Witam na Forum SG
Post usunięty na prośbę piszącego
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2011, 22:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2011 23:32 przez grzegorz.)
Post: #34
RE: Witam na Forum SG
To chyba było jasne i oczywiste dla wszystkich od początku że jestem adminem ze starego forum ale teraz mam możliwość wypowiadać się prywatnie.
Publicznie zostałem oskarżony o naruszenie prawa.
Nic nie mam do użytkownika forum.
Ale mam prawo się zdenerwować na kogoś kogo nie znam i kto stawia moją osobę w złym świetle kryjąc się pod anonimowym nickiem.
Ponieważ banalnym do udowodnienia jest fakt iż nie mam możliwości identyfikacji jakiejkolwiek osoby z forum na podstwie IP - resztę wątpliwości rozstrzygnie właściwy organ.
"do grzegorza, jeżeli ty jesteś adminem ze starego forum, to jesteś wyjątkowo bezczelnym typem, ponieważ sam brałeś udział w ustalaniu osób, które niepochlebnie się wyrażały o władzach związkowych i nie graj głupa, że nie wiesz jak. Po drugie takie postępowanie stanowi naruszenie przepisów prawa karnego, ponieważ do ustalenia tożsamości osób upoważnione są odpowiednie organy, zaś samowolne działanie w tym zakresie nawet admina i właściciela forum skutkuje odpowiedzialnością karną! Trzpiony zamieszane w ten proceder niech nie zadają głupich pytań więcej, bo wiedzą jak sprawa wyglądała. " -mam ogromną nadzieję że finał tej wypowiedzi będzie na tym forum zaprezentowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2011, 23:41
Post: #35
RE: Witam na Forum SG
I to jest właśnie też minus tej wolności słowa. Ale 100 razy wolę to niż być na cenzurowanym Big Grin.
A Ty Kastet nie bądź taki hop do przodu bo Cię sami użytkownicy zjedzą Tongue.

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2011, 08:59
Post: #36
RE: Witam na Forum SG
Moim zdaniem warto NASZE forum wykorzystać zgodnie z zastosowaniem. Czyli do wymiany poglądów, sygnalizowania problemów, dzielenia się dobrymi pomysłami i piętnowania patologii.

W tym katalogu nie widzę miejsca dla utarczek personalnych. Grzegorz jest forumowiczem, jak reszta z nas. Nie wyobrażam sobie dyskusji bez różnicy poglądów. Nie możemy oczekiwać, że nie pojawią się głosy w obronie reżimu, lub przynajmniej bardziej neutralne w ocenie, niż nasze. Miałem nawet nadzieję, że desantują się tutaj prawdziwe psy łańcuchowe reżimu, aby dywersyjnie polemizować z dominującym, krytycznym spojrzeniem na związkową rzeczywistość. Z braku laku musi nam wystarczyć centro-lojalista Grzegorz. Musi wystarczyć na długo, więc oszczędzajmy Go Shy

Jestem przeciwny sprowadzaniu dyskusji do poziomu uwag ad personam. To bardzo zaśmieca dyskusję i sprowadza ją na monowce.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2011, 10:34
Post: #37
RE: Witam na Forum SG
A tym bardziej, że nasze forum jest bardzo popularne wśród reżimowych Katafich o czym miałem przyjemność przekonać sie osobiście w czwartek. Dziwni ludzie, na swoim opłacanym ze składek członkowskich forum wprowadzają cenzurę a potem wchodzą tu i się ciskają, że na nich naszczekałem Huh
Panowie Krokotyle, proponuję sprawdzony sposób z przepisu lenka - z papryką pokrojoną bo działa ona natychmiast Big Grin

http://www.zmieleni.pl/
https://www.youtube.com/watch?feature=pl...ckjYVki0-s
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2011, 10:56
Post: #38
RE: Witam na Forum SG
nareszcie coś godne podziwu

pozdrawiam wszystkich forumowiczów

BIAŁY WOJOWNIK
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2011, 11:31
Post: #39
RE: Witam na Forum SG
Witam starych i nowych forumowiczów na niezależnym forum! Widzę, że może być ciekawie.Angel
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2011, 21:32
Post: #40
RE: Witam na Forum SG
Użytkownik "kastet" prosił o usunięcie jego konta wraz z postami co w tej chwili czynię zostawiłem jednak ramki postów aby czytający to forum miał świadomość że dane wypowiedzi (odpowiedzi) zamieszczone w tym wątku tyczyły się konkretnych wpisów.

Ze swej strony proszę o kulturę słowa tudzież o nie nadużywanie demokratycznej swobody wypowiedzi w celu prowadzenia dyskusji opartej w głównej mierze na inwektywach.

Oczywiście w razie przekroczenia granic dobrego smaku czy też zamieszczana treści wulgarnych będą zmuszony interweniować czego oczywiście czynić nie lubię.

Czyli kłócimy się na argumenty a nie na wyzwiska. W końcu jak nas widzą (czytają) tak nas piszą (odbierają) i ze względu na charakter wykonywanych przez nas obowiązków poniżej pewnego poziomu schodzić nie powinniśmy ..za co wszystkim tu piszącym będę serdecznie wdzięcznySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS