Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SZKOLENIE PODSTAWOWE
04-06-2019, 13:42
Post: #1
SZKOLENIE PODSTAWOWE
Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem aktualnie po II etapie do SG, i teraz czeka mnie komisja lekarska. Jak wiadomo z decyzji Komendanta Głównego SG, pobór jest 24 czerwca(szkoła 15 lipca), a następny w październiku. Pytanie brzmi czy można przedłużyć sobie komisje tak aby iść z kursem październikowym? Staram się także do innych służb i chcę dać sobie czas do jesieni. Czy jak zrobię badania lekarskie po 24 to już mnie nie wezmą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2019, 18:50
Post: #2
RE: SZKOLENIE PODSTAWOWE
Wszystko zależy od oddziału.
Może być tak że wezmą cię w następnym naborze a może być tak że uznają że nie bedą cie brać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2019, 21:45
Post: #3
RE: SZKOLENIE PODSTAWOWE
Hej wszystkim sluchajcie czy jak juz przejde wszystkie etaty i dostabie sie do szkolki sg to czy napewno bede pracowal w sg czy mogą mnie wywalic w kazdej chwili ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2019, 23:18
Post: #4
RE: SZKOLENIE PODSTAWOWE
Nie chcę być niemiły ale czytając twój post, uważam że nie przejdziesz tych etapów. To nie jest praca tylko SŁUŻBA. Tu nikt się cackał nie będzie jeśli się nie nadajesz to albo cię wywalą albo sam bardzo szybko się zwolnisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2019, 08:22
Post: #5
RE: SZKOLENIE PODSTAWOWE
Jak już przejedziesz wszystkie "etaty" to nie będziesz już nic musiał...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2019, 12:44
Post: #6
RE: SZKOLENIE PODSTAWOWE
Nie denerwujcie sie tak Smile wy napewno jestescie bardzo madrzy i nie mieliście roznych mysli oraz pytan Smile Nie pozdrawiam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2019, 17:21
Post: #7
RE: SZKOLENIE PODSTAWOWE
(27-06-2019 12:44 )Kaja987 napisał(a):  Nie denerwujcie sie tak Smile wy napewno jestescie bardzo madrzy i nie mieliście roznych mysli oraz pytan Smile Nie pozdrawiam Smile

Nikt się tu nie denerwuje, ale z takim podejściem do ludzi to nie wiem czy pasujesz do formacji. Bo tu nie ma podoba mi się/nie podoba mi się.
Jak kolega napisał wyżej, to jest służba. Jeśli przejdziesz wszystkie etapy i wezmą do SG to nie powinni wywalić, chyba że dopuścisz się rażącego naruszenia, błędu albo daleko idącej w skutkach głupoty. Ze szkolenia podstawowego też potrafią wywalić, całkiem łatwo.
Jakby nie było i jakby nie patrzeć, hierarchia jest prosta i masz obowiązek wykonywać rozkazy przełożonych, a robota nie jest lekka i przyjemna, praktycznie odpowiadasz za to co robisz na każdym kroku (odpowiedzialność za każdy stempelek itp). I nie ma lubię nie lubię, robić trzeba.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2019, 14:29
Post: #8
RE: SZKOLENIE PODSTAWOWE
No tak dziekuje za odpowiedz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS