Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grzegorz "Kruszyna" Wiliński
17-04-2012, 14:30
Post: #1
Grzegorz "Kruszyna" Wiliński
Mam pytanie/prośbę do osób z południa czy może ktoś orientuje się czy w dalszym ciągu trwa akcja zbierania pieniędzy na rehabilitację Grzegorza? Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi przypomnę jego historię..

http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobia...ledze.html

I kolejne pytanie czy dane dotyczące zbiórki pieniędzy są nadal aktualne?

STOWARZYSZENIE DOBRA DROGA w NYSIE
Nr KRS 0000218931
nr konta 97 1020 3714 0000 4102 0097 0954
koniecznie z dopiskiem "Dla Grzegorza Wilińskiego"
przekaż 1 % podatku


Poznałem Grzegorza osobiście i z miłą chęcią mu pomogę o ile ta pomoc w dalszym ciągu jest potrzebna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2012, 15:49
Post: #2
RE: Grzgorz "Kruszyna" Wiliński
Planetax!

Pieniądze są nadal zbierane, w Googlach znajdziesz nawet tegoroczne ogłoszenia z Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, która też prowadziła akcję zbierania kasy dla Grześka (tam akurat jest dobry KRS).

Podane przez Ciebie Stowrzyszenie już nie prowadzi zbiórki dla Grześka - obecnie zajmuje się tym Stowarzyszenie na rzecz dzieci i ich rodzin "Ponad Granicami" link

KRS dla leniwych: 0000 330742 z dopiskiem "dla Grzegorza Wilińskiego".

Na dniach powienienem mieć info z Raciborza lub z Nysy, czy jeżeli ktoś wpłacił na stary KRS (Stowarzyszenie z Nysy), to czy kasa trafi do Grześka.
Spróbuję też ustalić, czy jest jakieś konto na wypadek, gdyby ktoś chciał przekazać inny datek niż 1% podatku.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2012, 08:09
Post: #3
RE: Grzegorz "Kruszyna" Wiliński
Dzięki za info. Oczywiście pieniążki z 1% mojego podatku powędrują do Grzesia - do czego również zachęcam pozostałych naszych f-szy. Aby nie było niejasności jeszcze raz podam aktualny numer KRS, który należy wpisać w zeznaniu podatkowym wraz z "dopiskiem".

KRS 0000 330742 - "Dla Grzegorza Wilińskiego"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2013, 10:26
Post: #4
RE: Grzegorz "Kruszyna" Wiliński
Kupując kalendarz wspomożesz Grzegorza http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,350...ebrac.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 20:38
Post: #5
RE: Grzegorz "Kruszyna" Wiliński
Jak ktoś ma ochotę i chęć kliknąć
http://www.zwyklybohater.pl/oddany-przyjaciel
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2016, 14:59
Post: #6
RE: Grzegorz "Kruszyna" Wiliński
Ponawiam prośbę o potwierdzenie poprawności danych dotyczących przelewów dla Grzesia AD 2016 o ile ktoś taką informacją dysponuje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2016, 15:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2016 17:00 przez fugas38.)
Post: #7
RE: Grzegorz "Kruszyna" Wiliński
(25-02-2016 14:59 )PlanetaX napisał(a):  Ponawiam prośbę o potwierdzenie poprawności danych dotyczących przelewów dla Grzesia AD 2016 o ile ktoś taką informacją dysponuje?
Dzień Dobry.Nazywam się Grzegorz Wiliński, Moje dane KRS zmieniły się i nie figuruję już w Nysie .

Aktualnie jestem od 3 lat w :
Stowarzyszeniu Dzieci i Rodzin Ponad Granicami .Organizacja Pożytku Publicznego z siedzibą w Ustroniu przy ul.Dominikańskiej 14 pod Nr KRS 0000330742 z dopiskiem '' Dla Grzegorza Wilińskiego ''

Dziękuję Wam Koleżanki i Koledzy za przekazanie 1% na mój Nr KRS 0000330742

Pozdrawiam Was
Grzegorz Wiliński

[quote='PlanetaX' pid='3457' dateline='1334669424']
Mam pytanie/prośbę do osób z południa czy może ktoś orientuje się czy w dalszym ciągu trwa akcja zbierania pieniędzy na rehabilitację Grzegorza? Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi przypomnę jego historię..

http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobia...ledze.html

I kolejne pytanie czy dane dotyczące zbiórki pieniędzy są nadal aktualne?

STOWARZYSZENIE DOBRA DROGA w NYSIE
Nr KRS 0000218931
nr konta 97 1020 3714 0000 4102 0097 0954
koniecznie z dopiskiem "Dla Grzegorza Wilińskiego"
przekaż 1 % podatku


Poznałem Grzegorza osobiście i z miłą chęcią mu pomogę o ile ta pomoc w dalszym ciągu jest potrzebna.
Dzień Dobry.Nazywam się Grzegorz Wiliński, Moje dane KRS zmieniły się i nie figuruję już w Nysie .

Aktualnie jestem od 3 lat w :
Stowarzyszeniu Dzieci i Rodzin Ponad Granicami .Organizacja Pożytku Publicznego z siedzibą w Ustroniu przy ul.Dominikańskiej 14 pod Nr KRS 0000330742 z dopiskiem '' Dla Grzegorza Wilińskiego ''

Dziękuję Wam Koleżanki i Koledzy za przekazanie 1% na mój Nr KRS 0000330742

Pozdrawiam Was
Grzegorz Wiliński
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2016, 20:41
Post: #8
RE: Grzegorz "Kruszyna" Wiliński
Cześć kolego. Co teraz u Ciebie, jak się czujesz? Oczywiście u mnie masz ten procent.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2016, 20:56
Post: #9
RE: Grzegorz "Kruszyna" Wiliński
Witaj Grzegorzu, ostatnio widziałem Cię na kursie w 2005 r Wink Pozdrawiam i dużo zdrowia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2019, 21:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2019 22:04 przez fugas38.)
Post: #10
RE: Grzegorz "Kruszyna" Wiliński
CZEŚĆ, WITAM WAS KOLEŻANKI I KOLEDZY, CHCIAŁEM PODZIĘKOWAĆ, ŻE PRZEZ TYLE LAT BO TO JUŻ MINĘŁO 10..
DALEJ JESTEŚCIE ZE MNĄ, BO ODDAJĄC MI SWÓJ 1% BARDZO MNIE WSPIERACIE I MI POMAGACIE ZA CO BARDZO WAM JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ.

RÓWNIEŻ CHCIAŁEM POINFORMOWAĆ, ŻE AKTUALNIE DALEJ JESTEM W STOWARZYSZENIU W USTRONIU. (DANE PONIŻEJ MOJEGO STOWARZYSZENIA NA KTÓRE MOŻNA ODDAC SWÓJ 1% )

STOWARZYSZENIENE NA RZECZ DZIECI I RODZIN PONAD GRANICAMI.
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO Z SIEDZIBĄ W USTRONIU PRZY UL.DOMINIKAŃSKIEJ 14 WPISANA DO
KRS POD NR 0000330742 Z DOPISKIEM DLA GRZEGORZA WILIŃSKIEGO
( AKTUALIZACJA POSTU 16.02.2019R. )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2019, 16:30
Post: #11
RE: Grzegorz "Kruszyna" Wiliński
Właśnie wypełniłem swój PIT 37 w wersji online. W tym roku rewolucja podatkowa i faktycznie wszystko rozlicza się samo(wchodziłem przez profil zaufany). Nawet się zdziwiłem, że od razu z automatu były wpisane dane OPP z poprzednio składanego zeznania. Numer KRS i dopisek "Dla Grzegorza Wilińskiego". Zdrowia życzę i pozdrawiam serdecznieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS