Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wariograf
25-06-2019, 13:41
Post: #1
Wariograf
Witam. Czy ktoś z Was miał już kiedyś opisywana przeze mnie sytuacje?

Dwa miesiące temu zaprosili mnie na wariograf po czym musiałem powtórzyć badanie. Dzisiaj dowiedziałem się że badanie trzeba powtórzyć po raz trzeci. Czy to jest normalne? Myślałem że tylko raz można te badanie powtórzyć ale jak widzę to oni mogą to ciągnąć w nieskończoność...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2019, 16:22
Post: #2
RE: Wariograf
Ciesz się że dają Ci możliwość powtórki i nie myśl dlaczego tak jestWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2019, 16:26
Post: #3
RE: Wariograf
Czy po zlożeniu ABO długo trzeba czekać ma termin wariografu ? I czy dostaje się jakąś informację o tym, że ABO jest ok ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2019, 16:34
Post: #4
RE: Wariograf
(25-06-2019 16:26 )K2995 napisał(a):  Czy po zlożeniu ABO długo trzeba czekać ma termin wariografu ? I czy dostaje się jakąś informację o tym, że ABO jest ok ?

Ja na przykład dostałem info, że nie jest okej i musiałem poprawiać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2019, 21:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2019 21:52 przez RekrWAW1.)
Post: #5
RE: Wariograf
(25-06-2019 16:22 )anulaaaaa87 napisał(a):  Ciesz się że dają Ci możliwość powtórki i nie myśl dlaczego tak jestWink

Niby tak, ale troszkę to męczące jak się nie wie na czym się stoi. Nic sobie człowiek zaplanować nie może bo im się trzy razy wariografu zachciewa.

Bardziej też chodziło mi o to czy jest to możliwe czy po prostu Pani z kadr się pomyliła. O powtornym badaniu to słyszałem, ale o powtórce powtórki to jeszcze nigdy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2019, 22:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2019 16:28 przez siluxiak.)
Post: #6
RE: Wariograf
no to lipa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2019, 07:07
Post: #7
RE: Wariograf
Cześć. Mam pytanie. Czy na wariografie badający zadawał Wam dodatkowe pytania typu "czy na pewno Pan/Pani tego nie zrobiła?" "Nie zapalił Pan/Pani Ani razu marihuany? Nawet jednego bucha?" "Na pewno powiedział Pan/Pani o wszystkim?"
Pytam, bo się trochę zestresowałem wtedy chociaż mówiłem prawdę. I jestem ciekaw czy to takie zagrywki czy serio coś wyszło na wariografie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS