Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liczenie urlopów
29-06-2019, 22:18
Post: #1
Liczenie urlopów
Witajcie
Mam pytanie odnośnie urlopów.
Pracuje w systemie zmianowym. W lipcu jest do wyrobienia 184h. Urlop mam od 04.07 do 18.07.
Ile godzin zostaje mi do wyrobienia?96 czy 80? Na wniosku urlopowym zaznaczam soboty jako dzień urlopu-czyli je tracę. Zgodnie z tym co mam zaznaczone w grafiku planista policzył mi soboty po 0h.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2019, 03:39
Post: #2
RE: Liczenie urlopów
96 - za sobotę tracisz dni urlopowe bez zmniejszania normy do wypracowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2019, 12:40
Post: #3
RE: Liczenie urlopów
Ale jest jakaś podstawa prawna czy to kolejne polecenie Komendy Głównej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2019, 19:54
Post: #4
RE: Liczenie urlopów
Art. 37. Czas służby funkcjonariusza
...
2.
Czas pełnienia służby funkcjonariusza wynosi 40 godzin tygodniowo...



Art. 86. Długość urlopu wypoczynkowego
1.
Funkcjonariuszom przysługuje prawo do corocznego płatnego urlopu wypoczynkowego w wymiarze 30 dni kalendarzowych, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Ustawa z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy

art 1 wymienia dni ustawo wolne. Nie ma w nich soboty, więc sobota w urlopie ciągłym wchodzi do urlopu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS