Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psycholog BIOSG
02-07-2019, 14:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2019 14:41 przez misza.)
Post: #1
Psycholog BIOSG
Witam wszystkich. Pytanie kieruję do osób, które w Biosg czekają/czekali na badania psychologiczne. Ja już jestem 1,5 miesiąca po rozmowie kwalifikacyjnej i wciąż czekam. Więc chciałem zapytać czy są kandydaci w podobnej sytuacji oraz czy nie wiecie jaki mw bywa czas oczekiwania na to badanie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2019, 13:32
Post: #2
RE: Psycholog BIOSG
Jeśli chodzi o czas oczekiwania na następny etap to różnie z tym bywa. Ja na psychologa czekałam około miesiąca. Najlepiej, jeśli zadzwonisz do oddziału i zapytasz. Może uzyskasz wtedy jakieś informacje odnośnie daty badania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2019, 15:28
Post: #3
RE: Psycholog BIOSG
Dzwoniłem jakieś 2 tygodnie temu i nic konkretnego nie usłyszałem, tylko tyle że przeszedłem rozmowę i mam czekać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2019, 16:34
Post: #4
RE: Psycholog BIOSG
Skoro tak powiedzieli, to trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2019, 13:15
Post: #5
RE: Psycholog BIOSG
Uzbrój się w cierpliwość na cały okres rekrutacji ponieważ trwa on średnio 9-12 miesięcy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2019, 13:35
Post: #6
RE: Psycholog BIOSG
Zdaje sobie z tego sprawę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2019, 11:50
Post: #7
RE: Psycholog BIOSG
Ja też jestem półtora miesiąca po rozmowie i w przyszłym tyg mam psychologa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2019, 12:04
Post: #8
RE: Psycholog BIOSG
Ja też. Dzwonili
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2019, 17:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2019 17:07 przez Gosiagosia.)
Post: #9
RE: Psycholog BIOSG
Ja też w przyszłym tygodniu
Czekałam 2 miesiące
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2019, 19:42
Post: #10
RE: Psycholog BIOSG
(02-07-2019 14:40 )misza napisał(a):  Witam wszystkich. Pytanie kieruję do osób, które w Biosg czekają/czekali na badania psychologiczne. Ja już jestem 1,5 miesiąca po rozmowie kwalifikacyjnej i wciąż czekam. Więc chciałem zapytać czy są kandydaci w podobnej sytuacji oraz czy nie wiecie jaki mw bywa czas oczekiwania na to badanie?

Ja dzisiaj dostałem telefon po tygodniu od rozmowy do NoSG. To zależy od ilości kandydatów. Na ścianie wschodniej jest ich więcej, więc i terminy dłuższe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2019, 13:45
Post: #11
RE: Psycholog BIOSG
Po jakim czasie dostaliście informację o wyniku po testach psychologiczny? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2019, 10:56
Post: #12
RE: Psycholog BIOSG
(01-08-2019 13:45 )Smoku napisał(a):  Po jakim czasie dostaliście informację o wyniku po testach psychologiczny? Wink

Dokładnie tydzień czasu czekałam na telefon po testach psychologicznych. BIOSG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS