Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór Śląski oddział SG
21-07-2019, 15:41
Post: #1
Nabór Śląski oddział SG
Czołem ! Planuje złożyć papiery do śląskiego oddziału. Interesuje mnie placówka w Bielsku-Białej. Orientuje sie ktoś ile jest tam wakatów ? Po ile osób przyjmują na placówki ? I czy w ogóle można dostać sie od razu na placówkę czy to jest tak jak z Policją że na komisariaty raczej nie przyjmują od razu tylko trzeba mieć adaptację w kmp/kpp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2019, 16:48
Post: #2
RE: Nabór Śląski oddział SG
Dołączam się do pytania, też placówka w Bielsku mnie interesuje Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2019, 07:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2019 07:13 przez sk4.)
Post: #3
RE: Nabór Śląski oddział SG
(21-07-2019 16:48 )Klonova napisał(a):  Dołączam się do pytania, też placówka w Bielsku mnie interesuje Wink


Na jakim etapie jesteś ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2019, 09:58
Post: #4
RE: Nabór Śląski oddział SG
Czekam na wariograf już 4.5miesiąca po zdanym psychologu. Dzwoniłam do nich, powiedzieli, że powinnam mieć termin na początek sierpnia, więc dalej czekam Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2019, 11:54
Post: #5
RE: Nabór Śląski oddział SG
Masakra.... Cała rekrutacja do policji zamyka się podobno teraz w 3/4 miesiące
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2019, 13:13
Post: #6
RE: Nabór Śląski oddział SG
Niestety tak to wygląda,moja rekrutacja trwa od listopada a końca nie widać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2019, 10:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2019 10:20 przez sandrab73.)
Post: #7
RE: Nabór Śląski oddział SG
(21-07-2019 15:41 )sk4 napisał(a):  Czołem ! Planuje złożyć papiery do śląskiego oddziału. Interesuje mnie placówka w Bielsku-Białej. Orientuje sie ktoś ile jest tam wakatów ? Po ile osób przyjmują na placówki ? I czy w ogóle można dostać sie od razu na placówkę czy to jest tak jak z Policją że na komisariaty raczej nie przyjmują od razu tylko trzeba mieć adaptację w kmp/kpp

Cześć w moim naborze bielsko miało zapełnione wszystkie wakaty. Ale do końca twojej rekrutacji może się to zmienić ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2019, 17:32
Post: #8
RE: Nabór Śląski oddział SG
Ja też nadal czekam na wariograf ze śląskiego oddziału już od 6 maja, a cała rekrutacja zaczęła się w styczniu, więc życzę cierpliwości Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2019, 21:39
Post: #9
RE: Nabór Śląski oddział SG
A ja dziś niespodziewanie w końcu dostałam telefon, wariograf mam w przyszły wtorek Wink warto się uzbroić w cierpliwość..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2019, 00:38
Post: #10
RE: Nabór Śląski oddział SG
Złożyłem dziś papiery, pozostaje czekac.
Ale podobno do Bielska jest najmniej wolnych miejsc...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2019, 15:09
Post: #11
RE: Nabór Śląski oddział SG
Czy ktoś może jedzie z okolic Bielska/Śląska na wariograf który odbędzie się we wtorek 30ego?Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2019, 09:52
Post: #12
RE: Nabór Śląski oddział SG
Klonova i jak tam po wario? Ile godzin zajmuje całe badanie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2019, 10:30
Post: #13
RE: Nabór Śląski oddział SG
(31-07-2019 09:52 )Nowyy1 napisał(a):  Klonova i jak tam po wario? Ile godzin zajmuje całe badanie?

Byłam tam na 8mą. Czekaliśmy w 7 osob w poczekalni do około 9. Wypelnialismy 2 kwestionariusze. Ja na wario weszłam o 11 a wyszłam przed 15ta także sporo czasu..na podstawie kwestionariusza pani zadaje pytania
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2019, 15:56
Post: #14
RE: Nabór Śląski oddział SG
Ja się dowiedziałam, że wario mam 9 sierpnia. Powiedz mi Klonova, ciężko było? Ile trzeba czekać na wyniki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2019, 21:54
Post: #15
RE: Nabór Śląski oddział SG
Moim zdaniem wariograf do najprzyjemniejszych nie należy.. Wyspiewalam cała prawdę, ale wiadomo nawet prawda się mogła nie spodobać. Zobaczymy. Wyniki ponoć do 4 tygodni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS