Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DODATEK STOŁECZNY
31-07-2019, 18:23
Post: #1
DODATEK STOŁECZNY
Jak w temacie. I od razu pytanie do zorientowanych . Czy to oddolna inicjatywa Zarządu Oddziałowego NSZZFSG przy NwOSG i czy tłuste koty z ZG NSZZFSG mają wyjeb..... na ten temat a może pomagają w tej batalii ? Z artykułu wynika ,że to któreś z rzędu pismo Zarządu Oddziałowego ?

https://www.infosecurity24.pl/stoleczne-...omoc-mswia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2019, 23:29
Post: #2
RE: DODATEK STOŁECZNY
(31-07-2019 18:23 )quasimodo1 napisał(a):  Jak w temacie. I od razu pytanie do zorientowanych . Czy to oddolna inicjatywa Zarządu Oddziałowego NSZZFSG przy NwOSG i czy tłuste koty z ZG NSZZFSG mają wyjeb..... na ten temat a może pomagają w tej batalii ? Z artykułu wynika ,że to któreś z rzędu pismo Zarządu Oddziałowego ?

https://www.infosecurity24.pl/stoleczne-...omoc-mswia

No tak graniczny zabrali teraz będą dawać sobie Big Grin niezłe jak stołeczny chcą to niech wpierw graniczny oddadzą Big Grin tak myślę Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2019, 09:33
Post: #3
RE: DODATEK STOŁECZNY
(31-07-2019 23:29 )Grubcio napisał(a):  
(31-07-2019 18:23 )quasimodo1 napisał(a):  Jak w temacie. I od razu pytanie do zorientowanych . Czy to oddolna inicjatywa Zarządu Oddziałowego NSZZFSG przy NwOSG i czy tłuste koty z ZG NSZZFSG mają wyjeb..... na ten temat a może pomagają w tej batalii ? Z artykułu wynika ,że to któreś z rzędu pismo Zarządu Oddziałowego ?

https://www.infosecurity24.pl/stoleczne-...omoc-mswia

No tak graniczny zabrali teraz będą dawać sobie Big Grin niezłe jak stołeczny chcą to niech wpierw graniczny oddadzą Big Grin tak myślę Wink

@Gruby mylisz dwie sprawy - dodatek stołeczny miałby przysługiwać tylko funkcjonariuszom Nadwislańskiego OSG pełniącym służbę na terenie miasta stołecznego Warszawa oraz PSG Modlin. Jest to adekwatne rozwiązanie tak jak u policjantów . Dodatek przysługuje tylko funkcjonariuszom komórek organizacyjnych Komendy Stołecznej Policji a nie KGP .Walczą o identyczne rozwiązanie w SG - dodatek ten nie przysługiwałby funkcjonariuszom KGSG.
Najpierw zorientuj się w temacie a potem wypisuj głupoty - kto zabrał dodatek graniczny - funkcjonariusze Nadwiślańskiego OSG czy decydenci rządowi za posrednictwem opinii KGSG ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2019, 07:20
Post: #4
RE: DODATEK STOŁECZNY
W Gdańsku np już się nie nalezy ? Cyrk na kółkach.... I żadna sprawiedliwość..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2019, 12:56
Post: #5
RE: DODATEK STOŁECZNY
Już widzę jak ZG NSZZFSG będzie walczyło o dodatek, który nie będzie im przysługiwał.
Wyjaśni mi ktoś sens tego dodatku? Bo jeżeli chodzi o ceny nieruchomości to Gdańsk, Kraków i Warszawa to już prawie ten sam rynek. Żywność jest wszędzie porównywalna, tak samo jak ceny paliw. Pracując na rzecz miasta stołecznego jest dużo ciężej niż w Gdańsku czy Krakowie? Patologie, przestępstwa są wszędzie takie same.
Rozumiem dodatek z nazwy, dlatego nie zapytam czemu w Gdańsku się nie należy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2019, 16:02
Post: #6
RE: DODATEK STOŁECZNY
Ja....dole... JA nie będę miał, to inni też... Zamiast się cieszyć że coś robią, o coś walczą nawet gdy mnie to nie dotyczy. Jakie to Januszowe...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2019, 22:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2019 22:26 przez Oni.)
Post: #7
RE: DODATEK STOŁECZNY
Co jeżeli mnie ten dodatek dotyczy, a pytam o jego sens ? Jak najbardziej pochwalam związki zawodowe z Nadwislanki, robią super robotę, która często jest nie doceniania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2019, 13:57
Post: #8
RE: DODATEK STOŁECZNY
Sens jest taki że jeżeli nie wzrosną wynagrodzenia, NwOSG będzie miał problem z pozyskaniem ludzi do służby których coraz więcej ubywa. Rynek pracy jest zbyt konkurencyjny w stosunku do tego co jest oferowane na dzień dzisiejszy. Każdy kto służy w Wawie chciałby mieć swój kawałek podłogi. Przy dzisiejszych cenach od metra stać nas na karton pod siekierkowskim, gdańskim, łazienkowskim Wink.

Banery z ogłoszeniami o naborze nie uratują sytuacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2019, 13:59
Post: #9
RE: DODATEK STOŁECZNY
Sens jest taki, że w całej Polsce nie na chętnych do pracy w SG a nie tylko w Warszawie..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2019, 21:49
Post: #10
RE: DODATEK STOŁECZNY
I ten dodatek też nie uratuje... Wszędzie jest bieda z ludźmi... Ale teraz zmniejszają etaty... Zabierają zalozmy 10 etatów 2, a dają 5 czwórek, fakt że ludzie dostaną troszkę kasy.. ale w ten sposób będą mowic, że etatowo się ciągle poprawia...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2019, 12:47
Post: #11
RE: DODATEK STOŁECZNY
W ogóle to na szkółkach chodzą plotki że chcą dawać chorążych tym co się zdecydują na przyjście do SG...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2019, 20:43
Post: #12
RE: DODATEK STOŁECZNY
To mijało by się z jakimkolwiek celem Smile plotki plotkami wątpie by do tego wrócili bo co z masą ludzi którzy orzą, a 4 nie mają Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2019, 07:12
Post: #13
RE: DODATEK STOŁECZNY
No właśnie znając nasza formacje to nic mnie nie zdziwi:/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2019, 20:37
Post: #14
RE: DODATEK STOŁECZNY
Podobno ma być masa szkół chorążych z tego względu, że wykładowcy nie mają co robić to raz, a dwa i ważniejsze... Chorążych już tak chętnie nie biorą do wojska...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS