Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służba na lotnisku
04-08-2019, 19:13
Post: #1
Służba na lotnisku
Witam,
mam kilka pytań związanych ściśle ze służbą na lotnisku.
Czy jest jakiś funkcjonariusz, który zechciałby odpowiedziec mi na kilka pytań? Smile

Pozdrawiam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2019, 22:21
Post: #2
RE: Służba na lotnisku
no to pytaj i czekaj na odpowiedź Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2019, 18:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2019 16:56 przez kate10.)
Post: #3
RE: Służba na lotnisku
Przede wszystkim chciałabym dowiedzieć się jak konkretnie wyglada praca początkującego funkcjonariusza na lotnisku? Czy zadania, które się wykonuje są różnorodne czy raczej monotonne? Czy są możliwości rozwoju zawodowego?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2020, 18:41
Post: #4
RE: Służba na lotnisku
Witam. Podpinając się do tematu. Czy ktoś z fuszy pełniących służbę na lotnisku powie mi czy służby 12 h to standard? Czy zazwyczaj wygląda to tak że jest 12 h na rano np. 7-19, następnie jest nocka 19-7 i wtedy 2 dni wolne? Czy może inny system? Rozumiem że różne zastępstwa też wypadają. Poza tym tu kieruję już pytanie do ludzi z Mosg czy jest duża szansa, że trafię na lotnisko? Wiem, że to nie koncert życzeń po prostu nie ukrywam że to najlepszy dojazd dla mnie a Wy najlepiej wiecie gdzie są największe braki. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2021, 23:44
Post: #5
RE: Służba na lotnisku
Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda i jakie grupy wchodzą w skład służby funkcjonariuszy SG na lotnisku?
Za odpowiedź z góry Dziękuję
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS