Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z Policji do SG
08-02-2015, 03:18
Post: #81
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Taaa...
Wg. co poniektórych tutaj, to przenoszenie się z formacji do formacji i z powrotem to tak jak spacer przedszkolaka z piaskownicy do piaskownicy. Jestem ciekawa kto zapłaci za tę "zabawę" związaną z wychodzeniem i powrotem do kolejnych formacji? Na pewno nie wy tylko zwykły szary podatnik, który i tak koniec z końcem ledwo wiąże.
Ale dla was to pikuś. Wielcy specjaliści w każdej dziedzinie, którzy swymi doświadczeniami zalewają kolejne formacje mundurowe. Macie w głębokim poważaniu KOSZTY jakie wiążą się ze spacerkiem po piaskownicach. A co? Może to się dzieje bez kosztowo? Za wasze fanaberie płaci podatnik - podkreślam raz jeszcze.

A do tych osób co to mnie wysyłają na fora typu "fakt" itp. powiem tylko, żeby same zastanowiły się o czym tutaj wypisują bo jak cywil przeczyta te wasze wynaturzenia to nie dziwota, ze nas nazywa potem darmozjadami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2015, 15:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2015 15:08 przez Jan-Mayen.)
Post: #82
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Podatnik płaci niezależnie czy się przeniosę czy nie. Jeśli nie przeniosę się ja z SG do policji, to podatnik płaci za wyszkolenie nowo-przyjętego policjanta na to miejsce. I tak podatnik płaci za twoją 13kę, dodatki, nagrody i uposażenia.
Ciekawe co wspomniany cywil pomyśli jak przeczyta twoje obraźliwe epitety w stosunku do innych użytkowników forum. Może coś w stylu: "co za brak kultury osobistej, kogo oni tam przyjmują.." (delikatnie mówiąc..)
Każdy robi, to co pasuje mu bardziej. Ja tam wolę wchodzić z buta do melin na interwencje niż chodzić z buta po błocie w deszczu i upale wyciągając kleszcze z tyłka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2015, 22:51
Post: #83
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Skoro podnosisz, że obrzucam tu innych epitetami to poproszę o zacytowanie (co najmniej dwóch) moich "obraźliwych epitetów w stosunku do innych użytkowników forum".

Jeżeli takie się znajdą - niezwłocznie przeproszę osoby, w które me epitety trafiły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 21:16
Post: #84
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Uświadomi mnie ktoś jakie dodatkowe koszty są generowane poprzez przeniesienie się? Z tego co kojarzę to nabory trwają, ludzie się szkolą kilka miesięcy a jak przychodzi taki z 9 miesięcznego kursu to nie może nawet w konwój jechać bo np. nikt nie pomyślał, aby robić uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane już na szkółce, nie mają przeszkolenia z konwojowania i kierownik nie chce tego brać na garba jakby ktoś uciekł z takiego konwoju (byle by to uciekającym nie był nowy funkcjonariusz) Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2015, 17:15
Post: #85
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(08-02-2015 22:51 )wiedźma napisał(a):  ....poproszę o zacytowanie (co najmniej dwóch) moich "obraźliwych epitetów.....

Sprytne i cyniczne. Skąd liczba 2 ? Jeden epitet, to nie obraża? Muszą być aż dwa? Policzyłaś szybko i dodałaś jedno, żeby nie było jak się czepić?

Dla formacji więcej pożytku jest z nowego funkcjonariusza przeniesionego z innej formacji niż kogoś po szkółce, kto i tak będzie musiał uczyć się służby przez kilka lat, podpatrując starszych kolegów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2015, 17:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2015 17:51 przez wiedźma.)
Post: #86
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Kolego, sam napisałeś "obraźliwe epitety" - stąd me pytanie. Ale ok - poproszę o chociaż jeden.
Pozdrawiam.

I przez takich "spacerowiczów" co to zmieniają formacje jak rękawiczki (vide: dziunio) brakuje miejsc dla osób które rzeczywiście chcą się realizować w służbie - w ogóle chcą być przyjęte do służby - konkretnej służby.
A nie na zasadzie: spróbuję tu, jak mi się spodoba to zostanę aj jak nie to idę szukać szczęścia gdzie indziej bo przecież jest rozporządzenie które mi umożliwia bujanie się tu i tam bez końca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2015, 20:14
Post: #87
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Hehe muszę cię rozczarowac wiedzmo zostaję w policji, przenoszę się na inne stanowisko także nici z mojego przeniesienia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 06:46
Post: #88
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Zatem, życzę sukcesów na nowym stanowisku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 11:14
Post: #89
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Dziękuje i wzajemnie !!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2015, 10:27
Post: #90
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Witajcie, mam pytanie odnośnie służby operacyjno- śledczej: otóż służę w Policji w pionie kryminalnym i chciałbym się przenieść do SG, czy wydziały operacyjno-śledcze są w każdej placówce SG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2015, 12:23
Post: #91
RE: Przeniesienie z Policji do SG
tak.i w oddziale.

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2015, 12:50
Post: #92
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Wydziały operacyjno śledcze są wyłącznie w oddziałach. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2015, 15:00
Post: #93
RE: Przeniesienie z Policji do SG
wydział , grupa. jedna bida.

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 18:08
Post: #94
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Witam
Jestem policjantem w stopniu sierżanta, jeżeli przejdę do służby w SG jaki stopień zostanie mi zachowany? Czy przechodzę jeszcze raz przez służbę przygotowawczą? Jakie są zarobki funka SG oraz gdzie mogę trafić zaraz po przyjęciu? Przy przeniesieniu pozostaje mi tylko do zaliczenia wariograf czy dodatkowo coś jeszcze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 21:24
Post: #95
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(19-08-2015 18:08 )sierżant01 napisał(a):  Witam
Jestem policjantem w stopniu sierżanta, jeżeli przejdę do służby w SG jaki stopień zostanie mi zachowany? Czy przechodzę jeszcze raz przez służbę przygotowawczą? Jakie są zarobki funka SG oraz gdzie mogę trafić zaraz po przyjęciu? Przy przeniesieniu pozostaje mi tylko do zaliczenia wariograf czy dodatkowo coś jeszcze?

Stopień sierżanta, przez przygotowawczą nie przechodzisz, zarobki są nieco wyższe jak w Policji porównując te same grupy uposażenia. Co do tego gdzie możesz trafić to najlepiej umówić się na rozmowę z Kadrowcem ewentualnie z Komendantem i pisać prośbę na konkretne stanowisko, ponadto wariograf przy przeniesieniu do SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 21:38
Post: #96
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Dzięki za odpowiedź. Czyli jednak sierżanta, myślałem że potraktują jako pierwszy stopień podoficerski i dostanę kaprala (np. W BOR sierżant Policji przy przeniesieniu dostaję plutonowego). Czy wariograf ciężko przejść? Czy znajomość języka angielskiego i niemieckiego może być dodatkowym atutem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2015, 13:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2015 13:30 przez zomolander07.)
Post: #97
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Czy są u Was szanowni userzy przypadki (w oddziałach bądź placówkach) przeniesienia z Policji do SG w ostatnim czasie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 14:38
Post: #98
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Witam,
czy jest tutaj funkcjusz który w ostatnich miesiącach przeniósł się do służby w Straży Granicznej z Policji ?
Proszę o kontakt na prv. Pilne.

Pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2015, 12:51
Post: #99
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Witam,
szukam funkcjusza, którzy służy w PSG Bielsko-Biała. Ważna sprawa. Proszę o kontakt na prv.
Dzięki z góry, pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2015, 01:04
Post: #100
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Witam
Chciałem zapytać jakie ma szansę na przeniesienie do SG, policjant który jest na stanowisku przewodnika psa. Czy znacie takie przypadki? Czy raczej z takich stanowisk Policja nie wydaję zgody, gdyż wiadomo, że w takiego funka się inwestuje tj. kurs w Sułkowicach, zakup psa itp.Może ktoś z kolegów (koleżanek) zna takie przypadki? Bardzo zależy mi na informacji..Proszę o kontakt na prv.Z góry Dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS