Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z Policji do SG
30-12-2015, 14:22
Post: #101
RE: Przeniesienie z Policji do SG
witam wszystkich forumowiczów chciałbym się od kogoś dowiedzieć następującej rzeczy a mianowicie złożyłem prośbę o przeniesienie z Policji do NwOSG i po 2 miesiącach dostałem pismo że KGSG odmownie rozpatrzył moją prośbę i chodzi mi teraz o to czy mogę jeszcze raz próbować składać taką prośbę o przeniesienia aż mi ją wyrażą i po jakim czasie napisać kolejną czy dać sobie spokój. Za odpowiedzi dziękuję
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2015, 14:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2015 14:46 przez keyser soze.)
Post: #102
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Teoretycznie mozna pisac nonstop, czyli az do zmeczenia piszacego badz kg.
Ale przeniesienie do nwosg jest malo realne. Na zewnetrzna granice moze byc szansa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2015, 16:41
Post: #103
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Przenoś się do któregoś z Oddziałów usytuowanych na zewnętrznej granicy, gdy Ci się uda wówczas przeniesiesz (spróbujesz) się do Stolycy. Tak chyba będzie najprościej Wink
Wszystkiego najlepszego w 2016!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2015, 18:33
Post: #104
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Warto również zadzwonić do kadr i przejść się na rozmowę do K-nta Oddziału do którego chcesz się przenieść. Brak zgody KGSG może wynikać z braku miejsc lub widzimisię KGSG. Słyszałem, że 01 SG kazał pisać odmowy na prośby osób, które kiedyś przeniosły się do Policji i teraz chcą wrócić do SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2016, 15:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2016 15:38 przez sierżant01.)
Post: #105
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Mogę się przyjąć do służby na zewnętrzną granicę i później się przenieść np. do NoOSG? Czy raczej muszę odrobić tam przez kilka lat pańszczyźnianę :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2016, 20:51
Post: #106
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(01-01-2016 15:37 )sierżant01 napisał(a):  Mogę się przyjąć do służby na zewnętrzną granicę i później się przenieść np. do NoOSG? Czy raczej muszę odrobić tam przez kilka lat pańszczyźnianę :-)

Z przeniesieniem ze wschodu na zachód będzie ciężko i nikt Ci nie powie ile to może potrwać. Lepiej spróbować się przyjąć na zachodzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 01:47
Post: #107
RE: Przeniesienie z Policji do SG
witam serdecznie
Jestem funkcjonariuszem Policji i po kilku latach służby w tej formacji chciałbym przenieś się do Straży Granicznej i mam takie pytanie jaka jest w ogóle szansa, że takie przeniesienie dojdzie do skutku oraz czy w ogóle w waszych szeregach policjanci są mile widziani ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 08:58
Post: #108
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(04-01-2016 01:47 )matusieniek napisał(a):  witam serdecznie
Jestem funkcjonariuszem Policji i po kilku latach służby w tej formacji chciałbym przenieś się do Straży Granicznej i mam takie pytanie jaka jest w ogóle szansa, że takie przeniesienie dojdzie do skutku oraz czy w ogóle w waszych szeregach policjanci są mile widziani ?

Szansa jest gdyż ludzie się przenoszą. Zacznij od rozmowy w kadrach w oddziale do którego chciałbyś się przenieść czy mają wolne wakaty i czy są szanse na poparcie Twojej prośby. Podczas przenosin do SG czeka Cię badanie wariografem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 10:58
Post: #109
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Z tego co wiem potrzeba ludzi na tereny NwOSG będę próbował pisać mam nadzieję że po zmianie KGSG rozpatrzą pozytywnie przeniesienie. A ktoś może się orientuję czy za każdym razem trzeba jechać do OSG i tam składać prośbę o przeniesienie czy można pocztą. Dziękuję za pomoc pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 11:16
Post: #110
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Możesz składać za pośrednictwem poczty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 11:19
Post: #111
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Możesz zadzwonić do kadr porozmawiać i prośbę wysłać poleconym tak jak mówi Wiedźma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 12:02
Post: #112
RE: Przeniesienie z Policji do SG
ok dzięki za info fajnie będzie wysłać a co z oświadczeniem o ochronie danych osobowych jest jakiś wzór do tego czy później kadry same się zgłoszą o napisanie. Za każdym razem jak dzwoniłem to ciężko było się dogadać z kadrowcami recytowali regułki jak w rozporządzeniach akurat z tym to się już dawno zapoznałem więc żadna nowość a jak byłem zawieźć prośbę o przeniesienie to w ogóle jak bym był z kosmosu na zasadzie po co ja tu jestem i tak rano tragedia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2016, 17:56
Post: #113
RE: Przeniesienie z Policji do SG
a co z powrotem do Karpackiego dla aktualnych policjantów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2016, 14:18
Post: #114
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Witam.

Też ostatnio zastanawiam się coraz mocniej nad zmianą munduru z niebieskiego na moro a to z powodu odległości do m-ca obecnej służby tj. 72 km w jedną stronę co wiąże się z kosztami rzędu 30% uposażenia miesięcznego Sad Szans nie ma na przeniesienia między jednostkami bo w "niebieskich" jest to zarezerwowane tylko dla plecaków i tak się zastanawiam czy nie byłoby prościej zmienić po prostu mundur i przenieść się do placówki SG np. w Bielsku Białej albo Żywcu? (chociaż nie wiem czy jeszcze istnieje) mieszkam w tamtejszej strefie przygranicznej. Tylko teraz pytanie
w ogóle jak się to ma w rzeczywistosći z tymi przeniesieniami z Policji do SG? jest realna szansa się przenieść czy raczej niechętnie na to patrzy "góra" w SG? Po drugie jak to jest po przeniesieniu, jest się kierowanym na to 3,5 miesięczne szkolenie do jednego z centrum szkoleniowych SG? czy od razu w kamasze SG? (chociaż ciężko mi to sobie wyobrazić) moim głównym uzasadnieniem w raporcie było by właśnie to, że chce pełnić służbę bliżej m-ca zamieszkania ew. mógłbym jeszcze coś napisać o tym że mój stary i wujek byli w WOP ;p

Jak ktoś się orientuje w temacie to proszę pisać najlepiej prv albo tutaj będę wdzięczny.

Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2016, 15:57
Post: #115
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Witam
Udało się komuś przenieść w ostatnim czasie z Policji do SG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 22:09
Post: #116
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Czy można przenieść się do SG z Policji łeb za łeb?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2017, 21:07
Post: #117
RE: Przeniesienie z Policji do SG
Co z przenosinami do Straży Granicznej z innej służby, jeśli jestem jeszcze w służbie przygotowawczej? Niby nie ma rozgraniczenia w ustawie o jaką służbę chodzi, ale nie chcę się sparzyć pisząc pismo na samym wstępie, wiecie może jak to jest ? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2017, 07:25
Post: #118
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(19-03-2017 21:07 )czornaja napisał(a):  Co z przenosinami do Straży Granicznej z innej służby, jeśli jestem jeszcze w służbie przygotowawczej? Niby nie ma rozgraniczenia w ustawie o jaką służbę chodzi, ale nie chcę się sparzyć pisząc pismo na samym wstępie, wiecie może jak to jest ? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
mój kolega przeniósł się do policji będąc jeszcze w służbie przygotowawczej także myślę, że w druga stronę tez nie powinno być przeszkód pozdrawiam.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2017, 07:34
Post: #119
RE: Przeniesienie z Policji do SG
W Sg na rozmowie pytaja czemu chcesz tu a nie np. do policji. I zdaza sie ze ktos kto nie umie podac dobrych argumentow odpada. A Ty tak na starcie w policji chcesz zmieniac mundur to chyba Cb nie pytali o to jak sie rekrutowalas, skoro nie wiesz gdzie chcesz robic?
Powodzenia w zamianie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2017, 11:51
Post: #120
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(20-03-2017 07:34 )Wiki napisał(a):  W Sg na rozmowie pytaja czemu chcesz tu a nie np. do policji. I zdaza sie ze ktos kto nie umie podac dobrych argumentow odpada. A Ty tak na starcie w policji chcesz zmieniac mundur to chyba Cb nie pytali o to jak sie rekrutowalas, skoro nie wiesz gdzie chcesz robic?
Powodzenia w zamianie.


Po pierwsze to proszę nie bawić się we wróżkę, bo wcale nie jestem z policji. A po drugie nie odpowiedziałaś na moje pytanie, więc radzę usunąć post gdyż jest tu zbędny, czekam na odpowiedzi kogoś bardziej zorientowanego. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS