Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z Policji do SG
22-03-2017, 12:43
RE: Przeniesienie z Policji do SG
najlepiej idz do kadr placowki lub oddzialu gdzie chcesz pisac prośbę o przeniesienie i popytaj w ogóle czy jest zapotrzebowanie na ludzi i czy jest sens pisać prośbę ... jak złożysz już papier to uzbrój się w cierpliwość bo ja np czekam już 5 miesięcy na odp... pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2017, 14:14
RE: Przeniesienie z Policji do SG
(22-03-2017 11:51 )czornaja napisał(a):  
(20-03-2017 07:34 )Wiki napisał(a):  W Sg na rozmowie pytaja czemu chcesz tu a nie np. do policji. I zdaza sie ze ktos kto nie umie podac dobrych argumentow odpada. A Ty tak na starcie w policji chcesz zmieniac mundur to chyba Cb nie pytali o to jak sie rekrutowalas, skoro nie wiesz gdzie chcesz robic?
Powodzenia w zamianie.

Po pierwsze to proszę nie bawić się we wróżkę, bo wcale nie jestem z policji. A po drugie nie odpowiedziałaś na moje pytanie, więc radzę usunąć post gdyż jest tu zbędny, czekam na odpowiedzi kogoś bardziej zorientowanego. Pozdrawiam.

Post w temacie : przeniesienie z Policji do Sg? Sugeruje jasno kierunek. No chyba ze policja dla Cb to to samo co i inne sluzby mundurowe. Pozdrawiam i koncze dyskusje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS